Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Cunningham II
16-10-2012, 04:25 PM
Post: #11
RE: Adamek vs Cunningham II?
@AdamekFightPL
Niezrozumiałe dla Ciebie zdanie: Adamek jest bardzo aktywnym pięściarzem. Walka z Cunninghamem nie będzie więc walką na przetarcie. A to dlatego, że Tomek takich walk nie potrzebuje. Zapowiada się walka do jednej bramki. Fajnie będzie zobaczyć Tomka Adamka ponownie w ringu.

Nie wiem skąd taka a nie inna teoria na temat tego pojedynku. PAST prime Cunn i past prime Adamek do tego w ciężkiej nie będzie takim pojedynkiem jak ciągle wspominane starcie z cruiser. Prime Cunningham mimo szklanki i waty był wówczas najlepszym cruiserem na świecie. Adamek miał z nim ciężką przeprawę ale udowodnił tym samym swoją wyższość a przy tym wartość Steve'a. Obecny Cunningham mimo, że szybszy od Adamka (co raz łatwiej o takiego pięściarza) jest jednak zawodnikiem gorszym. Do tego Tomek mimo, że wolniejszy i cięższy to bije mocniej a więc jak trafi Cunna to może być po ptakach. Nie uważam, że Cunn Tomka wypunktuje. Adamek nawet gdy będzie przegrywał na punkty pójdzie ze Steve'em na wymianę z której oczywiście wyjdzie zwycięsko. Tyle w tym temacie...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-10-2012, 05:16 PM
Post: #12
RE: Adamek vs Cunningham II?
Szkoda, że nie będzie pojedynku z Solisem, bo zwycięstwo nad takim rywalem umocniłoby pozycję Adamka w czołówce HW. A rewanż z Cunninghamem to walka na której prestiżowo można mało zyskać, a dużo stracić w razie porażki. Finansowo też trudno liczyć na sukces, ponieważ Cunningham ma opinię nudziarza. Chyba jedynym zyskiem z takiej walki będzie poprawa wskaźnika nokautów Adamka, bo zgadzam się z opiniami, że Adamek ma duże szanse Cunninghama znokautować. Swoją drogą Solis po raz kolejny okazał się sportowcem niepoważnym i chyba już nic z jego kariery nie wyjdzie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-10-2012, 06:01 PM
Post: #13
RE: Adamek vs Cunningham II?
Adamek może to wygrać nawet w I rundzie. Cunningham już przewraca się od podmuchu wiatru. W wadze ciężkiej tylko zdrowie straci.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-10-2012, 07:29 PM
Post: #14
RE: Adamek vs Cunningham II?
Moim zdaniem Solis ma poważną wadę błędnika (o czym już wspominałem, VK znokautował Solisa jednym uderzeniem w ucho, na dodatek dość słabym)

Uważam również, że niepoważne jest twierdzenie że Solis tak olewa boks, bo ma kłopot z jedzeniem. To jest Kubańczyk, pewnie w młodości klepał biedę, myślicie że teraz by olał sławę i miliony $ bo lubi jeść? Bez jaj.

Solis stoi w rozkroku, nie wie co dalej ze sobą zrobić, obawia się walczyć z mocniejszym rywalem, bo takowy mógłby go załatwić jak VK, a wtedy jego kariera byłaby skończona.
Dlatego chłop jest w nieciekawej sytuacji, dlatego też się stresuje i dużo je, brak mu zapewne też motywacji.
A co do Adamek vs Cunn II

Na pewno walka tak nie elektryzuje jak domniemana walka z Solisem, ale i tak byłaby to jedna z ciekawszych walk Adamka w HW (przynajmniej na papierze).
Moim zdaniem Cunn miałby dużą szansę wypunktować Adamka, Adamek nie jest już tak aktywny jak w CW.
Z drugiej jednak strony, Adamek miałby dużą szansę powalić Cunna na deski.

Cunn jest godnym zastępcą Odlaniera tluściocha-defekta Solisa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-10-2012, 08:18 PM
Post: #15
RE: Adamek vs Cunningham II?
Takie odgrzewane kotlety ale Cunn jednak coś potrafi nadal choć wolałbym widzieć Tomka z kimś z kim jeszcze nie walczył a,że ewentualnych klasowych rywali na horyzoncie nie widac...Nie szkodzi. Walker klasowy nie był ale ta walka mogła Tomka nauczyć wiele. Padł na dechy,wrócił w wielkim stylu,musiał pokazać charakter,był pod presją jak dla mnie walka ze szkoleniowego punktu widzenia o wiele więcej mu dała niż walki z Chambersem czy Aguilerą. Więc może z Cunnem będzie podobnie

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-10-2012, 06:44 AM
Post: #16
RE: Adamek vs Cunningham II
No i mamy oficjalne potwierdzenie. Może to nie Solis i czołówka HW ale jednak gość z osiągnięciami,nie emeryt,może być dobra walka

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-10-2012, 10:42 AM
Post: #17
RE: Adamek vs Cunningham II
Nie rozumiałbym takiej decyzji, gdyby nie cyrk z tym całym Solisem. Jako rywal "awaryjny" jednak - Cunningham to wybór idealny. Już się zaczyna podgrzewanie emocji, znalazł się "ekspert" twierdzacy, że Adamek pierwszą walkę przegrał, niedługo powie to sam Steve, potem pewnie zaczną się licytować, który jest bardziej religijny, który silniejszy, a który bardziej "past prime"... Pamiętając o tym, że USS zaliczył nie tak dawno dość kontrowersyjne walki także z innym naszym rodakiem, Polonia na pewno stawi się licznie, a o to chyba organizatorom głównie chodzi.

Solisa widziałem tylko raz - w żenującym występie przeciwko Kliczce. Cunninghama przynajmniej dziesięciokrotnie, zawsze gwarantował emocje, więc w przeciwieństwie do 3 ostatnich walk Adamka, tę pewnie obejrzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-10-2012, 11:42 AM
Post: #18
Bug RE: Adamek vs Cunningham II
Wygląda na to, że USS pogodził się z tym, że jego czas minął i postanowił na koniec dorobić do emerytury jako journeyman.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-10-2012, 12:45 PM
Post: #19
RE: Adamek vs Cunningham II
@ Metzger

Możesz rozwinąć swoją jakże kreatywną myśl? Cunn journeymanem? Jak do tego doszedłeś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-10-2012, 01:29 PM
Post: #20
RE: Adamek vs Cunningham II
Odgrzewany kotlet... ehh, szkoda. Ostatnio Duva wypowiadała się, że ma zastępce za Solisa - zawodnika z czołowej 10 HW. Czy jej wiedza na temat boksu jest aż tak ograniczona, że zalicza USS do czołówki HW? ja się cieszę tylko z jednej rzeczy - Adamek zaliczy 30 nokaut w swojej karierze. Myślę, że Adamek skończy karierę z całkiem ładnym rekordem 50-3, 30(31 jeżeli zawalczy ze Szpilką)KO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości