Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erislandy Lara vs Vanes Martirosyan
11-11-2012, 05:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2012 05:53 PM przez Mastrangelo.)
Post: #21
RE: Erislandy Lara vs Vanes Martirosyan
Hugo jak zwykle wychodzi z punktacją z księżyca. Wyraźna przewaga Martirosyana kiedykolwiek? Uhm... Ok. Naprawdę znasz się na boksie, ale z punktowaniem chyba powinieneś Sobie dać spokój, bo po prostu nie widzisz niektórych rzeczy, albo widzisz rzeczy których nie ma. Włącz Sobie może tą walkę w zwolnionym tempie i wtedy zobacz, jak to będzie wyglądać.
Dałem Martirosyanowi jedną rundę, chociaż parę było dość wyrównanych, ale ogólnie to byłą deklasacja jeśli chodzi o czyste, efektywne ciosy. Niektórzy jak widać punktują ciosy, które ześlizgiwały się po rękawicach i barkach Lary który jest naprawdę nieprawdopodobnym defnsorem. Ja tutaj CumpuBoxem się podpierał nie będę, bo ich statystyki bardzo często nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością, ale przewaga w trafionych ciosach Lary była gigantycza
Lara to artysta, ja z wielką przyjemnością oglądałem tą walkę, bo niektóre rzeczy, które on potrafi zrobić w ringu to jest niesamowity poziom zaawansowania.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-11-2012, 06:01 PM
Post: #22
RE: Erislandy Lara vs Vanes Martirosyan
Lara to rzeczywiście znakomity zawodnik. Swoją drogą zastanawiam się jak w takim miejscu jak Kuba wychowano tylu mistrzów świata i olimpijskich. Kiedyś Stevenson, Savon, Casamayor, Kindelan, Barthelemy a obecnie Solis, Rigondeaux, Lara, Gamboa, Iglesias czy Ramirez. Na czym polega fenomen Gorącej Wyspy ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-11-2012, 06:06 PM
Post: #23
RE: Erislandy Lara vs Vanes Martirosyan
Polecam dokumentalne filmy o boksie na Kubie. Bardzo interesujące, pokazują jak w różnych miastach zbierają grupę młodych chłopaków i przez jakie mordercze szkolenie muszą oni przejść. Poza tym naturalne predyspozycje, duża kultura sportowa społeczeństwa, dobry, usystematyzowany program treningowy.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-11-2012, 06:26 PM
Post: #24
RE: Erislandy Lara vs Vanes Martirosyan
Lara przereklamowany, że co?

Lara to prawdziwy, autentyczny geniusz boksu. To nie on powinien walczyć z Alvarezem o pas WBC, tylko na odwrót.
Hugo, pewnie Williams wygrał z Larą 115-114 na twojej punktacji.?

Według mnie to było celowe, żeby Lara nie został oficjalnym pretendentem, czy też Martirosyan.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-11-2012, 06:36 PM
Post: #25
RE: Erislandy Lara vs Vanes Martirosyan
Obiecuję, że jeszcze raz obejrzę tę walkę i zapunktuję, tym razem bez zakłóceń, bo pierwszy raz oglądałem zaspany przy śniadaniu i nie liczyłem ciosów. Uśpiło mnie tempo tego pojedynku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-11-2012, 07:13 PM
Post: #26
RE: Erislandy Lara vs Vanes Martirosyan
@Mastrangelo

Skończ chłopie z tą pozą jedynego znawcy boksu, bo jest to drażniące i nie sposób z kimś takim polemizować. Weź pod uwagę, że to moja punktacja i ocena jest na ogół zgodna z punktacją sędziów, a twoja zwykle od niej rażąco odbiega (że wspomnę tylko 120:108 dla Arslana). Oczywiście Ledermann, który punktował niezależnie kilka pierwszych rund dla Martirosyana to też idiota, albo człowiek przekupiony.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-11-2012, 07:19 PM
Post: #27
RE: Erislandy Lara vs Vanes Martirosyan
At the time of the stoppage Bad Left Hook had the fight scored 89-83 for Erislandy Lara.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-11-2012, 07:22 PM
Post: #28
RE: Erislandy Lara vs Vanes Martirosyan
Pozy jedynego znawcy boksu? Nie sądzę, żeby miał taką pozę. Za to rzeczywiście czuję się jako znawca punktacji między nami dwoma patrząc na Twoje karty. Argument bycia zgodnym z sędziami jest śmieszny, chyba że zakładami, że są nieomylni. Pamiętasz może, czyja punktacja walki Nadera z Santosem była bliska sędziom, a kto twierdził, że Austriaka oszukali w Austrii? Zobacz Sobie na karty Jerryego Rotha i Dava Morettiego w moim temacie o sędziach. Zobacz jakie walki w jaki sposób potrafili wypunktować. Jeśli chcesz patrzeć na ich karty jak na wyrocznie to ja się będę z tego po prostu śmiał.
Lederman chyba już się zestarzał. Jest powód, dla którego w pewnym punkcie starszych sędziów zastępują młodsi. Powiedzenie Sokole oko nie odnosi się do starych, zasłużonych sokołów.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-11-2012, 07:37 PM
Post: #29
RE: Erislandy Lara vs Vanes Martirosyan
(11-11-2012 06:06 PM)Mastrangelo napisał(a):  Polecam dokumentalne filmy o boksie na Kubie. Bardzo interesujące, pokazują jak w różnych miastach zbierają grupę młodych chłopaków i przez jakie mordercze szkolenie muszą oni przejść. Poza tym naturalne predyspozycje, duża kultura sportowa społeczeństwa, dobry, usystematyzowany program treningowy.

Mastrangelo mógłbyś podrzucić jakiś link albo chociaż jakąś zbliżoną nazwę tych nagrań? Chętnie bym sobie obejrzał.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-11-2012, 07:40 PM
Post: #30
RE: Erislandy Lara vs Vanes Martirosyan
Wrzucam w Ciekawych Filmach, Jerome.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości