Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kubrat Pulew
27-04-2015, 09:59 PM
Post: #11
RE: Kubrat Pulew
Wilku
Wiesz, może np. wrócić na przetarcie z takim "niebezpiecznym" rywalem, jakim był Mino dla Masternaka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2015, 11:27 AM
Post: #12
RE: Kubrat Pulew
Kubrat Pulew wreszcie wraca na ring! Już w sobotę na gali w Karlsruhe stoczy walkę z Georgem Ariasem, którego niedawno wypunktował Hughie Fury.
To będzie pierwsza walka Kubrata od w*ierdolu z Kliczko, po raz pierwszy w narożniku Bułgara stanie Uli Wegner.
Myślę, że Pulew łatwo upora się z Ariasem i mam nadzieję wróci do walk z czołówką HW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2015, 03:56 AM
Post: #13
RE: Kubrat Pulew
Kobra wypunktował Ariasa, ale podobno nie zachwycił...oglądał ktoś walkę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2015, 05:23 AM
Post: #14
RE: Kubrat Pulew
Oglądałem niecałą. Pulew był chyba najsłabszy w swojej karierze. Mordował się 8 rund z bumem, którego w swojej normalnej dyspozycji załatwiłby w 2 minuty.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2015, 12:44 AM
Post: #15
RE: Kubrat Pulew
Być może Pulew powoli wraca do wysokiej formy sprzed mordobicia od Kliczki. Już w pierwszej rundzie rozprawił się z Maurice'em Harrisem. Fakt, gość w tej chwili nie najwyższa półka ale poprzednio było aż 8 rund teraz już tylko jedna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2016, 12:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2016 01:16 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #16
RE: Kubrat Pulew
3 grudnia Pulew zmierzy się z Samuelem Peterem.

Jeżeli to nie są jaja to ja już nie wiem co to jest...

Jednak jeszcze śmieszniej by było, gdyby Nigeryjczyk ustrzelił Bułgara i stał się obowiązkowym pretendentem dla Joshui. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2016, 07:47 PM
Post: #17
RE: Kubrat Pulew
HAHAHAA walka z Peterem to część eliminatora WBC XD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2016, 08:12 PM
Post: #18
RE: Kubrat Pulew
Dosyć niesmaczne zestawienie. Peter to już wrak, a i jego nazwisko przykrył kurz. Stylowo powinien pasować Bułgarowi i jedyną jego szansą będzie jakiś cep rozpaczy. Myślę, że Pulew może zastopować Nigeryjczyka. Raczej nie przez klasyczne KO, ale przez poddanie w drugiej części pojedynku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2016, 01:07 AM
Post: #19
RE: Kubrat Pulew




Całkiem nieźle wygląda Peter przed walką z Kubratem. Myślałem, że będzie bardziej upasiony. Ale i tak pewnie mu sił nie starczy na więcej niż 5 rund. Szkoda, bo mu kibicuję. Wink

Jest tu chociaż jakaś jedna osoba, która wierzy w możliwość wygranej Nigeryjczyka?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2016, 09:47 AM
Post: #20
RE: Kubrat Pulew
Dla mnie wygląda beznadziejnie, spojrzałem na niego i stwierdziłem " o rany, ale spasiony".
Tzn biorąc pod uwagę ile ma lat, ile nie walczył i że miał problemy z wagą już wcześniej to jest całkiem ok.
Ale obiektywnie - jest otyły.

Jak Kubrat go zlekceważy i wyłapie jakiegoś super cepa to Peter to może wygrać, ale spodziewam się walki na bardzo niskiej intensywności, którą Kubrat wygra na punkty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości