Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagadki bokserskie
27-09-2012, 07:18 PM
Post: #11
RE: Zagadki bokserskie
Tak jest Peter, siatkówka to moja pierwsza miłość Wink. A na forach bywałem różnych, ostatnio boxingscene, ale teraz przerzuciłem się na twittera. Dużo lepsza zabawa, dyskusja z samymi zawodnikami, zawsze pod ręką, po prostu wygodnie (@Mastrangelosb).

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2012, 08:10 PM
Post: #12
RE: Zagadki bokserskie
Moja zagadka znowu będzie dość prosta, jakoś nie mam dzisiaj głowy do wykombinowania czegoś trudniejszego.

O jakiego pięściarza chodzi?
Wybitny amator pochodzący z Węgier, któremu walki o pas mistrza świata zawodowców zakazały komunistyczne władze. Zakończył karierę niepokonany, jego największym sukcesem na zawodowych ringach było zdobycie mistrzostwa Europy w wadze średniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2012, 08:14 PM
Post: #13
RE: Zagadki bokserskie
Laszlo Papp?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2012, 08:15 PM
Post: #14
RE: Zagadki bokserskie
Oczywiście.

Twoja kolej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2012, 08:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2012 08:37 PM przez redd.)
Post: #15
RE: Zagadki bokserskie
Chodzi o amerykańskiego pięściarza polskiego pochodzenia. Był wychowankiem słynnego Joe Jeanettea i zawodnikiem wagi ciężkiej. W swojej karierze walczył z dwoma zawodnikami, którzy w przyszłości zdobyli mistrzowski tytuł najcięższej dywizji. Z jednym z nich wygrał na punkty, a z drugim przegrał już w pierwszej rundzie. Jego ringowy przydomek brzmiał "Polish Giant". Swego czasu został włączony do bokserskiej galerii sław stanu New Jersey.
O kim mowa w powyższym tekście?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2012, 08:59 PM
Post: #16
RE: Zagadki bokserskie
A pozwólcie ,że ja się wtrącę i zadam zagadkę pomimo ,że nie odpowiedziałem na żadne pytanie.

Czy ktoś wie kto jest na zdjęciu w moim awatarze obok mojego nicku?

[Przepraszam redda, ale jego pytanie napewno też nie pozostanie bez odpowiedzi.]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2012, 09:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2012 09:27 PM przez Maynard.)
Post: #17
RE: Zagadki bokserskie
Stanley Poreda.

Wygrał z Primo Carnerą, przegrał z Joe Louisem.

Moja zagadka:

Zostajemy przy Ameryce i Polakach. Pan, o którego pytam urodził się w 1915 r., miał ewidentnie polskie nazwisko, reprezentował USA i zdobył bardzo istotny tytuł w kategorii półciężkiej. Został uznany przez The Ring za "Fighter of the Year" (wojownika roku? jak to cholera tłumaczyć?). Jego największy rywal, z którym stoczył 4 walki to z kolei pochodzący z Bronxu Amerykanin włoskiego pochodzenia.

Kim był ów pan o polskim nazwisku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2012, 09:31 PM
Post: #18
RE: Zagadki bokserskie
@RSC-2
Młody Mielcarski Wink?
@Maynard
Gus Lesnevich? Dlatego kocham takie tematy, mnóstwo można się nauczyć Wink.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2012, 09:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2012 09:35 PM przez Maynard.)
Post: #19
RE: Zagadki bokserskie
Yep. Zadajesz miszczuSmile

http://voices.yahoo.com/gus-lesnevich-19...10064.html

Ciekawy artykuł o Gustavie Lesnevichu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2012, 09:34 PM
Post: #20
RE: Zagadki bokserskie
Brat zawodowego mistrza świata o którym mowa, był pierwszym medalistą olimpijskim w historii Swojego kraju, nie tylko w boksie, ale we wszystkich sportach olimpijskich.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości