Ankieta: Jak zakończyłoby się rewanżowe starcie Pudziana z Sylvią?
Ankieta jest zamknięta.
PUDZIAN WYGRAŁBY PRZED CZASEM 57.14% 4 57.14%
SYLVIA WYGRAŁBY PRZED CZASEM 28.57% 2 28.57%
PUDZIAN WYGRAŁBY NA PUNKTY 0% 0 0%
SYLVIA WYGRAŁBY NA PUNKTY 14.29% 1 14.29%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PUDZIAN vs SYLVIA II
18-04-2013, 05:53 PM
Post: #21
RE: PUDZIAN vs SYLVIA II
A dla Butterbeana kategoria +200 Big Grin

Ja myślę, że Pudzian się nie opieprza, w końcu to tytan pracy. Pozbył się mięśni, które na pewno kochał, to raczej czymś to sobie rekompensuje, czyli poprawianiem umiejętności w walce.

Pamiętam jak na początku przygody z MMA Pudzian mówił, że chce zostać mistrzem świata, tylko nie dodał jakiej federacji Tongue

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2013, 06:05 PM
Post: #22
RE: PUDZIAN vs SYLVIA II
@Adammobp
Wszyscy mówią o Pudzianie jako tytanie pracy... ale przecież wyciskanie hantel na siłowni to zupełnie co innego niż crossfit, bieganie po 20 km itd... w sztukach walki czasami po treningach idzie się zrzygać (dosłownie). Ćwiczenie na siłowni nie jest takie męczące. Co chce przez to powiedzieć, chodzi o to, że według mnie ćwiczenie na siłowni to wręcz zajęcie dla leniuchów w porównaniu z trenowaniem sztuk walki, więc różnie to może być z tym treningiem Mariusza Big Grin

Na początku kariery tzn. po walce z Najmanem Mariusz podobno przestał trenować, od razu wiedział, że będzie najlepszy, chciał walk z Emelianenką itd, nie słuchał się na treningach, był panem samego siebie. Przynajmniej tak opowiadał jego pierwszy trener Okniński. Po walce z Kawaguchim chyba Mariusz sam zrozumiał, że tej mąki tak prędko dobrego chleba nie będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2013, 06:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2013 06:16 PM przez Sander.)
Post: #23
RE: PUDZIAN vs SYLVIA II
Nie słuchaj Oknińskiego a już na pewno nie wszystkiego co mówi.
Ma z Pudzianem konflikt i myślę, że nie jest obiektywny do końca.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2013, 06:16 PM
Post: #24
RE: PUDZIAN vs SYLVIA II
@Sander
A ja myślę, że jeżeli, któryś z nich kłamie to prędzej byłby to Pudzianowski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-04-2013, 06:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2013 06:21 PM przez Sander.)
Post: #25
RE: PUDZIAN vs SYLVIA II
Niewykluczone. Nie znam ani jednego ani drugiego i tak ogólnie o ich prywatnych czynach za wiele nie wiem żeby twierdzić który by bardziej na ministranta pasował ;p

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości