Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: PUDZIAN vs SYLVIA II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Mariusz Pudzianowski dużo mówi o ewentualnym rewanżu ze swoim pierwszym pogromcą Timem Sylvią. Pudzian w MMA wygląda coraz lepiej,uważacie,że teraz pokonałby byłego mistrza UFC?
Sylvia wbrew pozorom jest zawodnikiem gorszym niż James Thompson. Uważam, że teraz Pudzianowski wygrał by łatwo przez już w pierwszej rundzie. W pierwszej walce Mariusz po prostu się przestraszył Tima. Kleił się do niego a po jednej próbie obalenia zmęczył się tak, że nie miał już tlenu w płucach.
Wg mnie Thompson to poziom niżej niż Sylvia który jest "mega" wielki i ciężko go wywrócić. Stójka również niebezpieczna,duży zasięg ramion i doświadczenie. Byłoby ciężko tyle,że możliwości Mariusz są ogromne. Zrobił ogromny postęp i myślę,że by tego Sylvie pokonał okładając w parterze niczym Piliafasa
@PeterManfredo
Daj spokój, co takiego zrobił Silva w walce z Mariuszem? Pudzian już po 1 minucie padał ze zmęczenia a i tak Sylvia nie był w stanie mu nic szczególnego zrobić... Sylvia jest tylko troszkę większy od Thompsona za to James jest przy nim zbudowany niczym Haye przy Arreoli... Teraz Mariusz mógłby pokonać Sylvię w minutę. Sprowadzenie do parteru i obijanie jak Piliafasa. Tim to już nie jest nawet zawodnik z walki z Pudzianem... teraz jego forma jeszcze bardziej spadła.
Thompson przed Pudzianem notowal same porażki niczym Sapp obecnie. Sylvia był wielki i dziś jeszcze nie jest wypalony,wygrywa nadal jakieś walki i byłby obecnie trudnym przeciwnikiem dla Mariusza choć do pokonania.
Bardzo chciałbym tą walkę zobaczyć. Bardzo.
@PeterManfredo
Sylvia nie jest wypalony? daj spokój... obecnie Tim prezentuje poziom porównywalny do Kawaguchiego,Thompsona czy nawet Piliafasa. Swoją drogą bardzo ciekawi mnie styl boksowania Pudziana. Musze pochwalić jego trenera, że nauczył Pudziana trzymać prawie wyprostowaną lewą rękę coś jak Władimir Kliczko. Utrudnia to rywalowi zadawanie ciosów.

necropedophile

Pudzian znacznie poprawił wydolność. Ta wyciągnięta lewa ręka to rzeczywiście też plus. Co do walki w parterze to się nie wypowiadam, bo się kompletnie na MMA nie znam. Mam tylko wrażenie, że Pudzian jak już ma obalenie to próbuje wszystko jak najszybciej skończyć i trochę jest w tym chaosu. Chyba, że to taki plan, ale wątpię Tongue MMA to nie jest moja dziedzina. Oglądam czasem jak nic lepszego w telewizji nie ma.
AdamekFightPL
Sylvia na ostatnich 8 pojedynkow wygrał 7 także życzę takiego wypalenia wszystkim ;-)
@PeterManfredo
Wygrywał ze słabeuszami...
Stron: 1 2 3
Przekierowanie