Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam - już oficjalnie
10-01-2012, 12:50 PM
Post: #11
RE: Witam - już oficjalnie
Tomek - miło mi.
28 lat, doktorant filozofii. Zajmuję się sporem determinizmu i indeterminizmem - a szerzej przyczynowością w ogóle.

Zainteresowania (prócz akademickich) to bieganie (trening, fizjologia, sam również biegam amatorsko) i oczywiście boks. Dodatkowo sytuacja geopolityczna polskich Kresów - czyli części Polski okupowanej od IV rozbioru.

Choć niewierzący, to konserwatywny liberał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2012, 11:30 PM
Post: #12
RE: Witam - już oficjalnie
A ja jestem prostym malarzem(niestety nie artystą tylko budowlanym) z Warszawki,trzy dyszki niedawno pękły,a boksem interesuje się od wielu lat,uwielbiałem Eubanka,wcześniej Haglera i później Lennoxa,teraz lubię Braci K.(zwłaszcza Vitka),Matthysse,Maidanę,Cotto i Angela Garcie,jeszcze paru by się znalazło jak Floyd czy Pacman.Lubię filmidła o Mafii i wszelakie dokumenty,słucham głównie dobrego Techno(raczej z lat 90) i nieco mniej Hip-Hopu,ale nie gardzę też inną muzą,chyba że radiowo-telewizyjną,bo tej szczerze nie cierpię.Kocham sport,zwłaszcza,Piłkę,MMA,sporty motorowe i boks,a najchętniej zostałbym podróżnikiem i zwiedził cały świat,od Giblartaru po Bosfor,Od przylądka Horn po cieśninę Beringa,no i oczywiście zaliczyłbym kolej Transsyberyjską i wielkie wyspy(Japonia,Australia)

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2012, 10:29 PM
Post: #13
RE: Witam - już oficjalnie
Witaj lischtc Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2012, 04:10 PM
Post: #14
RE: Witam - już oficjalnie
Siemano mam na imie Łukasz , mam 27 lat
Pochodze z Łodzi , w 2009 "wywiało" mnie do Poznania i tutaj jak narazie sie znajduje.
Boksem interesuje sie od okolo 10 roku życia, trenowalem klubowo 4 fajne lata, teraz tylko oglądamSmile

pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2012, 09:43 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2012 09:08 AM przez primax.)
Post: #15
RE: Witam - już oficjalnie
Witam ! Po czytaniu calego serwisu od 3 lat lub wiecej ,w koncu sie zarejestrowałemWink Obym tego nie żałował A teraz coś o mnie, boks trenuje amatorsko od kilkunastu lat - waga średnia , obecnie tylko rekreacyjnie bo chliba z tego ni ma Wink ale radosc jest!

HOW MUCH CAN YOU REALLY KNOW ABOUT YOURSELF IF YOU'VE NEVER BEEN IN A FIGHT?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2012, 12:10 PM
Post: #16
RE: Witam - już oficjalnie
witam wszystkich,interesuje sie boksem od 20 lat.najlepszy bokser wszechczasow to Mike Tyson (oczywiscie wg.mnie)
pozdrawiam
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2012, 05:00 PM
Post: #17
RE: Witam - już oficjalnie
Witam. Mam na imię Bartek,mam 22 lata i mieszkam w Warszawie choć nie urodziłem się tam. Jestem fanem boksu od 5-6 lat kiedy pojawił się program Contender,tam też ujrzałem mojego ulubionego pięściarza Petera Manfredo Jr
Na bokser.org znać mnie możecie z ligi typerów którą prowadzę na blogu. U buków gram rzadko choć kiedyś częściej grałem,dziś bardziej szanuję pieniądzWink Jestem fanatykiem Legii Warszawa,należę do grupy Nieznani Sprawcy. Pozdrawiam

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2012, 11:44 AM
Post: #18
RE: Witam - już oficjalnie
Cześć,
Jestem Gosia, mam niestety już 25 lat. Póki co nie trenuję boksu, a kick boxing.Mieszkam w Zabrzu, trenuję w Gliwicach i według znajomych jestem fanatyczką....czyli często wybieram ciężki trening zamiast wypadu na piwoSmile
Ulubieni pięściarze to Michalczewski, Gołota i Proksa Wink

"Winners are simply willing to do what losers won't"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2012, 03:08 PM
Post: #19
RE: Witam - już oficjalnie
@shairin
Witam koleżankę. Dobrze, że na forum udzielają się też kobiety. Opowiedz coś o swoich sukcesach w kb.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2012, 08:57 PM
Post: #20
RE: Witam - już oficjalnie
Smile Niestety o sukcesach nie napisze zbyt dużo, bo trenuję dopiero dwa miesiąceSmile Ale miałam 2 tygodnie temu swoją pierwszą walkę na XII-tych mistrzostwach śląska sportów i sztuk walki organizowanych przez mój klub i wygrałam 3:0 (trzy rundy po 2 minuty) plus wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki(muszę jednak tutaj zaznaczyć, że nie było wielkiej konkurencji). Może nic wielkiego ale satysfakcja ogromnaSmile Chciałabym pojechać w maju na już troszkę poważniejsze zawody ale dalej amatorskieSmile Zobaczymy co trener zadecyduje. Póki co połknęłam bakcyla i trenuje jak głupiaSmile

"Winners are simply willing to do what losers won't"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości