Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam - już oficjalnie
26-09-2013, 10:15 AM
Post: #111
RE: Witam - już oficjalnie
Witaj z powrotem @Szakal!Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 10:08 PM
Post: #112
RE: Witam - już oficjalnie
Witam i Ja Wink Zycze zdrowia i milego nadrabiania Wink

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 10:37 AM
Post: #113
RE: Witam - już oficjalnie
To ja tez sie przywitam, Michal - 25 lat i mieszkaniec najwiekszego skupiska ludnosci w kraju czyli aglomeracji gornoslaskiej ; )

Sportem interesuje sie od malego, ogladalem na biezaco powtorki meczow z mundialu USA 94 w pilce noznej (bo rozgrywane byly w nocy), potem doszedl boks (niestety walki Goloty czy Lewisa z Holyfieldem sledzilem tylko w prasie bo bylem za malym gowniarzem zeby zarywac nocki Tongue).

Pozniej przyszedl czas na futbol, gralem kilka lat ale ze bramkarzy w kraju mamy dostatek to sie dalej nie przebilem.

Na czas studiowania i pracy ktore poswiecaly 90% mojego czasu nie moglem poswiecic sie moim dwom pasjom -> wygrywala mainstreamowa Liga Mistrzow i moje ukochane Juve, a boks ograniczal sie do glosnych walk jak Pakman vs Hatton, Kliczko vs Haye czy pojedynki Adamka.

Pare lat temu w lapki wpadlo mi wydanie specjalne Przegladu Sportowego o boksie zawodowym ktore bylo takim kamieniem milowym: mgr zdobyty, praca ustabilizowana, przeprowadzka na swoje - moglem wrocic na serio do boksu Wink
Poczatkowo info pobieralem z interii ale jak pod 80% artykulami widzialem zrodlo bokser.org to stwierdzilem ze sie zarejestruje: najpierw na glownej a niedawno na forum.

Mam kilka pogladow daleko od wiekszosci: Ali wcale nie jest dla mnie najwiekszym mistrzem HW, Hagler byl lepszy od Leonarda czy to ze wcale nie uwazam pierwszej walki Adamka z Briggsem za ringowa wojne (ale o tym porozpisuje sie w konkretnych tematach Wink )

No i tyle, jak widac lubie sobie popisac, od forum oczekiwalem otworzenia oczu na mniej popularne kategorie wagowe oraz zwrocenia uwagi na obiecujaca mlodziez co juz po dwoch miesiacach sie udalo : D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2013, 09:21 PM
Post: #114
RE: Witam - już oficjalnie
No to czas na mnie . Przepraszam ,że dopiero teraz ale ograniczałem się raczej do jednego wątku ...
Mam na imię Przemysław , mam 31 lat i mieszkam w Knurowie .
Moją główną pasją jest piłka nożna . Pracuję w szkole (pan od fikołków) a popołudniami trenuję młodych piłkarzy .
Boksem (m.in.) zaraził mnie mój ojciec . Wszystko zaczęło się od Andrzeja Gołoty i jego niesamowitych walk z Tysonem , Byrdem , McBridem czy Mollo . Nie miło wspominam werdykt po walce z Ruizem i tą suchość w ustach po walce z Brewsterem .
W międzyczasie pasjonowałem się walkami Adamka , którego walki również mnie rozgrzewały . Niestety znienawidziłem Adamka za wyzwanie do pojedynku Gołotę . Ogólnie cały ten pomysł z jego przejściem do ciężkiem był dla mnie złym posunięciem .
Ale potem trochę mi przeszło . Postanowiłem w międzyczasie zrobić przegląd bokserów , którzy mogliby w przyszłości zwojować wagę ciężką . Przypadkowo obejrzałem na żywo walkę Solisa z Barretem , noi się zaczęło ... To był szok nigdy wcześniej kolesia nie znałem (amatorka kompletnie mnie nie interesowała ) ...
Noi tak śledzę go codziennie i czekam w końcu na ten cud .
Wybrałem BOKSER.ORG ponieważ ma ciekawą szatę , fajne artykuły i sporo fajnych userów .

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2013, 08:28 PM
Post: #115
RE: Witam - już oficjalnie
Cześć wszystkim.
Długo się zastanawiałem nad rejestracją, ale w końcu padło na tak, choć pisuję bardzo rzadko.
Ale tematów tu coraz więcej (zwłaszczaw dziale "Trening bokserski"), odpowiedzi ciekawe, a co najważniejsze boks zaczął mnie wciągać coraz bardziej, choć dotychczas niewiele miałem z nim wspólnego. Oczywiście amatorsko i raczej dla siebie Smile
Od dłuższego czasu ćwiczę ogólnorozwojówkę, trochę biegania, dłuższe dystanse rowerowe aby zwiększać kondychę.
Od 3 mies. wisi w piwnicy worek i "tłukę ile wlezie", ale że na dłuższą metę nie lubię aż takiej partyzantki, rozglądam się za jakąś szkółką żeby nabrać dobrych praktyk - materiały video, wątki i opisy swoją drogą.

Mam nadzieję że poziom zarówno serwisu bokser.org jak i forum będzie cały czas wysoko trzymał poprzeczkę, bo informacje tu podawane są ogromnie przydatne.
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2013, 12:53 PM
Post: #116
RE: Witam - już oficjalnie
Co prawda, nie jest to mój pierwszy post, ale myślę że zawsze warto powiedzieć coś o sobie. A więc mam na imię Kuba i mam 17 lat, a mieszkam w małej wiosce, od której najbliżej znajdującym się miastem, jest oddalony o 20-30 km, słynny z powodu znajdującego się tam Jezusa, Świebodzin.

Boksem nie interesuje się jakoś szczególnie długo, bo tak na serio się w to wciągnąłem od walki Adamka z Gołotą. Początkowo oglądałem głównie walki Adamka, ale z czasem zaczęło się to zmieniać. Do moich ulubionych zawodników, należą przede wszystkim genialni Floyd i Rigo, ale także Gołowkin i Prowodnikow. Tu na stronie udzielam się głównie przy punktowaniu walk, gdyż uważam, że zawsze warto przekazać swój sposób patrzenia na dany pojedynek. W innych tematach piszę raczej rzadko, bo przecież kogo rzeczywiście interesuje moje zdanie dany temat.

Na koniec chciałbym się jeszcze tak oficjalnie ze wszystkimi przywitać i mam nadzieje, że miło będę w najbliższym czasie spędzać czas na tym forum Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2013, 12:57 PM
Post: #117
RE: Witam - już oficjalnie
(23-12-2013 12:53 PM)kuba33596 napisał(a):  W innych tematach piszę raczej rzadko, bo przecież kogo rzeczywiście interesuje moje zdanie dany temat.

Nie pisz glupot Kuba, tylko udzialaj sie w kazdym temacie.Wink Witaj na forum, fajnie ze jest kolejny ktory lubi punktowac walki.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2013, 03:39 PM
Post: #118
RE: Witam - już oficjalnie
Zdecydowanie zgadzam się z @BMH.
Punktuj i dyskutuj - na to liczę @kuba Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 11:53 AM
Post: #119
RE: Witam - już oficjalnie
Witam wszystkich. Jestem Jacek
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 08:48 AM
Post: #120
RE: Witam - już oficjalnie
Jakbyś był prawidzwy amerykański to byś napisał " łelkam " a nie witam TongueTongueTongue

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości