Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam - już oficjalnie
23-02-2013, 03:28 PM
Post: #81
RE: Witam - już oficjalnie
Witam wszystkich
Mam na imie Marcin , mam 23 lata , pochodze ze Slaska gdzie trenowalem boks z malymi sukcesami . Aktualnie przebywam w stolicy Malopolski , boksem interesuje od kilkunastu lat , piewsze wspomnienia oczywiscie wiaza sie ze wstawaniem w nocy na walki Gołoty . W ringu uwielbiam ogladac moich dzisiejszych idoli czyli pokrotce : Donaire , JMM , Pacquiao . Cenie sobie takze boks w wykonaniu innych bokserow i dla nich wstane rowniez w nocy by obejrzec walke . Na forum sprowadzily mnie czeste zachety w komentarzach aby sprobowac tu , a takze Maynard , lubie czytac jego rankingi i wypowiedzi , nie z wszystkimi sie zgadzam , ale w 90 % mamy te same poglady . Cenie sobie bardzo jego wiedze , zwlaszcza o najnizszych wagach , ktore z braku odpowiedniej medialnosci nie sa emitowane w TV tak jak te wyzsze dywizje , ale od czego jest internet Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2013, 07:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2013 09:12 AM przez Sander.)
Post: #82
RE: Witam - już oficjalnie
Witajcie Panowie. Melduje się Warszawiak Sander - forum polecił mi Manfredo z którym mailowałem kiedyś.
Boks uwielbiam. Analizy,zapowiedzi itd - lubię to. Ulubiony bokser? Sugar Ray Leonard i Jack Galveston Giant. Obecni szukający kasy i unikający wyzwań mistrzowie nie wzbudzają u mnie wielkich emocji ale jak się nie ma co się lubi... Jak coś mi się nie spodoba to powiem wprost bez lizania tyłka,punkciki reputacji są dla mnie niczym. Masz ich 20 czy 0 - dla mnie jesteś takim samym userem. Liczę na ciekawe dyskusje. WITAJCIE Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2013, 11:57 AM
Post: #83
RE: Witam - już oficjalnie
Maciek 22 lata, wpadłem pogadać o boksie. Boksem interesuję się od kilku lat. Moi ulubieni bokserzy (z aktualnie walczących) to Witalij Kliczko, Gennady Golovkin, Lucian Bute, Mikkel Kessler, Nonito Donaire, Canelo Alvarez i Sergio Martinez. Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników forum Smile
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2013, 04:11 PM
Post: #84
RE: Witam - już oficjalnie
Siema. Mam na imię Michał, mam 23 lata. Jestem ze Szczecina. O boksie nie mam pojęcia, czasem się obejrzy jakąś walkę Szpilki albo Kliczki - to tyle. Jetem mega ogórkiem, nigdy nie trenowałem ale chętnie ustawię się na jakiegoś lajtowego spara również z jakimś totalnym laikiem bokserskim Smile Jak coś to piszcie na priv.
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2013, 12:08 PM
Post: #85
RE: Witam - już oficjalnie
Hej! Jestem Kasia. Być może obecność kobiety na takim forum jest nietypowa, ale bardzo lubię oglądać boks. Miłość do niego zaszczepił we mnie ojciec i razem zawsze oglądamy walki. Nie ukrywam, że nie jestem ekspertem - najbardziej lubię oglądać najpopularniejszych bokserów - Pacquiao, braci Kliczko czy Tomka Adamka. Często jednak oglądam również wcześniejsze walki i widzę, że ci mniej znani bokserzy prezentują się nieraz lepiej od wielkich mistrzów, dlatego też mam nadzieję że na forum dowiem się o nich czegoś więcej ;-)
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2013, 03:17 PM
Post: #86
RE: Witam - już oficjalnie
Cześć. Nazywam się Daniel. Lubię oglądać boks ten z wyższej półki, nigdy się nie biłem i nie mam nawet na to ochoty, aczkolwiek niewykluczone że zapiszę się w niedalekiej przyszłości do jakiegoś klubu żeby sobie potrenować dla zdrowia i przy okazji dmuchnąć na zimne, bo nigdy nic nie wiadomo. Wink
pozdr
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2013, 06:36 PM
Post: #87
RE: Witam - już oficjalnie
Jestem Kuba, mam 19 lat, w tym roku zdaję maturę, mieszkam gdzieś na Mazowszu.
Sportem ogólnie interesuję się od 15 lat - pierwszy mecz jaki pamiętam to Rumunia - Anglia na EURO 2000. Boksem interesuję się od mniej więcej 8 lat, a pierwszą walkę którą zapamiętam na całe życie były wojny Adamka z Briggsem, były to też pierwsze walki na które wstawałem w nocy. Jednak szerzej boksem interesuje się od 4 lat, kiedy założyłem CP, odtąd jestem na bieżąco z boksem i nadrabiam stare walki. Poza boksem interesuje się piłką nożną, siatkówką, piłką ręczną, MMA, tenisem oraz dartem (pamiętajcie tam zawsze rzucają nietrzeźwiSmile). Nie mam konta na stronie głównej bokser.org.
Wybieram się na dziennikarstwo, ale wcale nie jestem pewien czy dziennikarstwo jest najlepszym kierunkiem jeśli chcesz być dziennikarzem...
Na tegorocznej maturze dowiedziałem się że 34-26 wcale nie równa się 8, tylko 8.88, Wietnam nie ma swojego państwa, muzułmaństwo to nie religia, a podsumowanie tak naprawdę nie jest pod spodem tekstu tylko na górze. Idąc tym tropem nagłówek jest na dole...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2013, 08:06 PM
Post: #88
RE: Witam - już oficjalnie
Ciekawe powitanie ;p Witam i liczę na ciekawe dyskusji które już są Twoim udziałem Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2013, 11:39 PM
Post: #89
RE: Witam - już oficjalnie
Witam, mam na imię Darek i od zawsze interesuje się boksem. Co prawda amatorsko, ale jednak lubię wiedzieć co w linach trzeszczy Wink
Dlatego bardzo chętnie zapoznam się z tematami na tym forum a jeżeli tylko będzie okazja się wypowiedzieć, to "dam głos" Smile
Pozdrawiam

Najlepszą wizytówką naszego miasta są pokoje w Ustce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2013, 07:54 AM
Post: #90
RE: Witam - już oficjalnie
Witam!
Mam na imię Marcin, mam 31 lat, mieszkam we Wrocławiu. Boks to obok piłki nożnej moja największa pasja. Kibicuję oczywiście polskim pięściarzom. Lubię dyskutować więc się tu zjawiłem Big Grin. Pozdrawiam fanów boksu!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości