Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
21-08-2012, 03:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2012 01:15 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #1
WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
Witam, w tym temacie chciałbym zamieścić walki, które odbędą się we wrześniu. Jednak będę dodawał tutaj tylko te walki, które najbardziej elektryzują kibiców boksu. Jeżeli pominę jakąś walkę z góry przepraszam, poprawcie mnie a ja dodam do listy kolejny pojedynek. A więc zaczynamy!!

1 WRZEŚNIA, 2012 :

Felix Sturm vs Daniel Geale -Walka o pasy WBA i IBF w wadze średniej.

Gennadij Golovkin vs Grzegorz Proksa -Walka o pasy WBA World,IBO w wadze średniej.

8 WRZEŚNIA, 2012 :

Vitali Klitschko vs Manuel Charr- Walka o pas WBC w wadze ciężkiej.

Andre Ward vs Chad Dawson- Walka o pasy WBA, WBC w wadze super średniej.

Antonio DeMarco vs John Molina-Walka o pas WBC w wadze lekkiej.

Tomasz Adamek vs Travis Walker-Walka o pas IBF North America w wadze ciężkiej.

Bryant Jennings vs Chris Koval- Walka w wadze ciężkiej.

Steve Cunningham vs Jason Gavern- Walka w wadze ciężkiej.

Odlanier Solis vs Willie Herring- Walka w wadze ciężkiej.

Devon Alexander vs Randall Bailey- Walka o pas IBF w wadze półśredniej.


15 WRZEŚNIA, 2012 :

Sergio Martinez vs Julio Cesar Chavez Jr- Walka o pas WBC w wadze średniej.

Yoan Pablo Hernandez vs Troy Ross- Walka o pas IBF,The Ring w wadze junior ciężkiej.


Mateusz Masternak vs David Quinonero- Walka w wadze junior ciężkiej.

Saul Alvarez vs Josesito Lopez- Walka o pas WBC w wadze lekko średniej.

22 WRZESIEŃ,2012 :

Krzysztof Włodarczyk vs Francisco Palacios-Walka o pas WBC w wadze junior ciężkiej.

Ricky Burns vs Kevin Mitchell-Walka o pas WBO w wadze lekkiej.

29 WRZESIEŃ, 2012 :

Alexander Povetkin vs Hasim Rahman- Walka o pas WBA regular w wadze ciężkiej.

Kubrat Pulev vs Alexander Ustinov- Walka o pozycję nr.1 w rankingu IBF wagi ciężkiej.

UWAGA! Kolejność walk jest przypadkowa!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-08-2012, 03:47 PM
Post: #2
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
Wiadomo już jak z transmisjami tychże pojedynków ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-08-2012, 07:53 PM
Post: #3
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
@Pakman

Sturm-Geale- Najprawdopodobniej Polsat Sport lub Polsat Sport Extra
Proksa-Golovkin- N Premium

Klitschko-Charr- RTL Schweiz, na Polsat nie ma co liczyć ze względu na to, że zapewne wykupią prawa do pokazania gali Adamek-Walker w PPV.
Ward-Dawson- Polsat Sport
DeMarco-Molina- Polsat Sport lub Polsat Sport Extra
Gala Adamek-Walker- PPV, Telewizja N, Cyfra +, Vectra, Cyfrowy Polsat i zapewne inne telewizje cyfrowe.
Alexander-Bailey- PS lub PSE

Martinez-Chavez- PS lub PSE
Gala z udziałem Masternaka i Hernandeza- Polsat Sport.
Alvarez-Lopez- PS lub PSE

Włodarczyk-Palacios- Polsat, Polsat Sport
Burns-Mitchell- Polsat Sport Extra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-08-2012, 09:21 PM
Post: #4
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
Oj będzie się działo. I obyśmy mieli we wrześniu nie jednego, a dwóch posiadaczy pasów mistrzowskich z Polski.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-08-2012, 07:12 AM
Post: #5
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
Dodałbym 29 września i unifikację na szczycie kategorii muszej, w kalifornijskim Carson, pomiędzy Brianem Vilorią (USA/Filipiny, mistrz WBO) i Hernanem Marquezem (Meksyk, mistrz WBA). Na tej samej gali powalczy też niesamowity Roman Gonzalez, ale niestety jego rywal ciągle nie jest znany.

A 15 września na gali Alvareza wystąpi też m.in. Jhonny Gonzalez, broniąc swojego pasa WBC z innym meksykańskim weteranem riingów - Danielem Ponce De Leonem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-08-2012, 06:22 PM
Post: #6
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
@AdamekFightPL
Skąd wiesz, że wymienione przez Ciebie walki elektryzują kibiców? Przeprowadzałeś jakąś ankietę, czy coś? Bo mnie np. walka Solisa w ogóle nie interesuje, a widzę ją wśród tych elektryzujących walk ;]

A tak serio, to taka lista elektryzujących walk jest mega subiektywna, ale jako że piszesz że są to walki "które najbardziej elektryzują kibiców boksu", to
1)dołączam się do @Maynarda i sugeruję dodanie walki Marquez-Viloria;
2)sugeruję dodanie walki o pas IBF w wadze muszej, o który zmierzą się bardzo lubiany przeze mnie Ricardo "El Matematico" (ależ ksywka!) Nunez (Panama) i Moruti Mthalane (RPA), która to odbędzie się 1 września. Pewnie wielu z Was uzna mnie za wariata, ale na tę walkę czekam nawet bardziej niż na starcie Proksa-Gołowkin... Sugeruję dodanie tego pojedynku ponieważ mnie (i pewnie tylko mnie ;] ) ta walka elektryzuje i czekam na nią bardzo niecierpliwie. Zrobisz oczywiście jak uważasz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-08-2012, 06:26 PM
Post: #7
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
@Szakal
"Jak możesz przekładać kogokolwiek nad Proksę? Ależ z Ciebie nie patriota" Tongue
Bez urazy dla nikogo Tongue

P.S.: Ja nie mogę się doczekać walki Cunninghama z Gavernem. Ten drugi miał wreszcie czas na porządne przygotowania i może napsuć krwi Steve'owi. To będzie super starcie!
Ksywka "El Matematico" wspaniała!!

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-08-2012, 09:08 AM
Post: #8
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
Kurde, przegapiłem widać wiele rzeczy w czasie mojej nieobecności. Wiedziałem, że Nunez wygrał eliminator, ale umknęło mi, że walka z Mthalane jest już zakontraktowana. I to w Panamie. Bardzo jestem ciekaw, jak sobie Mthalane poradzi. Jeśli wgra to pewnie, może wreszcie dojdzie do unifikacji ze zwycięzcą walki Viloria - Marquez. Afrykanin może być nawet najlepszy z tego towarzystwa, tylko nie dostał szansy, żeby to udowodnić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-08-2012, 09:22 AM
Post: #9
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
@Szakal
Patrzę na większość Smile a żeby zobaczyć Solisa walkę chyba każdy jest chętny. Raczej wszyscy chcą zobaczyć w jakiej formie jest Odlanier bo przeciwnik to rzeczywiście klapa.

@Jerome
Żałosne są te Twoje wjazdy O.o
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-08-2012, 09:33 AM
Post: #10
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
@AdamekFightPL
To nie był wjazd tylko żart. Już nie bądź taki sztywny, kłócimy się ale rozmawiać umiemy więc nie ma co przesadzać.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości