Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
24-08-2012, 07:15 PM
Post: #11
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
@Maynard
Czyli Ty też nie dajesz Nunezowi szans? ;] Wiem, że Ricardo jest co najwyżej niezły i Mthalane jest bokserem na pewno lepszym, ale mam nadzieję, że "El Matematico" wszystko wyliczy i napsuje Afrykańczykowi sporo krwi, bo pomimo silnego ciosu Nuneza nokaut raczej odpada. Wiem, to raczej marzenia, ale mam nadzieję, że dojdzie do małej (i miłej) niespodzianki, bo taką zapewne byłoby zwycięstwo Nuneza. Bardzo lubię gościa i chciałbym go zobaczyć z pasem na biodrach.

Przy czym ewentualna walka unifikacyjna Mthalane zwycięzca vs walki Marquez-Viloria byłaby bardzo ciekawa... Naprawdę, nie mogę się już doczekać pierwszego września!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-08-2012, 10:08 PM
Post: #12
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
Tak, stawiam jednak na Mthalane. I proponuję przenieść się do tematu, który stworzył redd (jeden dział niżej), bo fanom "przystojniaków" z ciężkiej (którzy pewnie myślą, że "Viloria" to nazwa leku na depresję, albo środka do czyszczenia ekranów) niedługo piana na usta wyjdzie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-08-2012, 09:04 PM
Post: #13
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
@Maynard
Nie rozumiem aluzji..
Może nie tyle aluzji co jej czasu i miejsca...
??

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-08-2012, 09:10 PM
Post: #14
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
Cóż, jeżeli zdaniem autora tematu wśród "wielkich walk września" jest miejsce dla walki Solis-Herring (nie Ulisses Solis, tylko ten kloc z ciężkiej, kontra Pan Śledź), albo Bryant Jennings-Chris Koval (who the fuck?!) a nie ma dla unifikacji Marquez-Viloria, to ja tu miejsca dla siebie nie widzę. Tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-08-2012, 09:24 PM
Post: #15
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
@Maynard
Nie no racja. Jako fan ciężkiej po prostu myślałem, że to do mnie stąd moje pytanie. Jennings wreszcie ma rywala.. ooOo! Nie wiedziałem ale walka dopiero ósmego więc spoko ;D

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-08-2012, 09:27 PM
Post: #16
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
@Maynard
Z tymi fanami przystojniaków to dowaliłeś ładnie, + dla Ciebie nawet jeżeli miałeś zamiar obrazić mnie lub Jerome Big Grin co do tych walk to ja po prostu nie interesuje się niższymi wagami. Spisywałem z boxreca pojedynki, które najbardziej mnie interesuje, a fanów tych niższych kategorii na naszym forum nie ma zbyt wiele. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-08-2012, 09:30 PM
Post: #17
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
@AdamekFightPL
Słabo znasz forum widzę skoro tak uważasz. Większość aktywnych userów preferuje dolne szczeble boksu. Z tego co ja wiem to tylko ja, Ty i PeterManfredo na bieżąco ją śledzimy.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-08-2012, 09:35 PM
Post: #18
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
Trochę ludzi by się znalazło. Prawdziwy ekspert Mastrangelo, redd, Szakal, moja nieskromna osoba, nawet chyba Hugo się przekonał (pamiętam, jak zaczynał pisać tygodniówki niewiele wiedział o kategoriach poniżej piórkowej), pewnie o kimś zapomnaiłem. I tak będzie z połowa tego maleńkiego forumSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-08-2012, 10:26 PM
Post: #19
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
@AdamekFightPL
Pindera i Gmitruk komentuje walkę Abrahama ze Stiglitzem. Nasz wymarzony duet. Idzie im świetnie. Sory za spam.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 08:10 PM
Post: #20
RE: WIELKI BOKSERSKI WRZESIEŃ
Zgadzam sie z Maynardem. Starcie Viloria - Marquez może i najprawdopodobniej będzie najlepszym widowiskiem z wszystkich wymienionych tutaj walk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości