Ankieta: Czy chciałbyś aby na forum pojawił się chat/shoutbox?
Tak
Nie
Jest mi to obojętne
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chat/shoutbox
19-08-2012, 07:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2012 07:36 PM przez Szakal.)
Post: #1
Information Chat/shoutbox
Mam pytanie do administratorów/moderatorów forum. Czy istniałaby możliwość dodania tu niewielkiego chatu/shoutboxa?

Moim zdaniem mógłby się przydać, bo pewnie sporo z Was ogląda walki na streamach, więc można by na bieżąco na temat danego pojedynku dyskutować czy wymienić się wrażeniami "na gorąco" tuż po walce. Poza tym można by było tak po prostu pogadać, nie tylko o boksie.

Prosiłbym też użytkowników o opinie, bo jeśli nikt nie będzie tym zainteresowany, to oczywiście dodawanie shoutboxa nie ma sensu. Dodam ankietę, żeby można było po prostu zagłosować, a nie trzeba było pisać jednozdaniowego posta typu "Tak, to dobry pomysł". Chociaż jeśli ktoś chce coś napisać, to oczywiście niech pisze.

Za bardzo się nie rozpisałem, ale tu w zasadzie nie ma o czym pisać ;]


EDYCJA: Teraz zauważyłem, że podobny temat już jest. Ale że dosłownie "zdechł" (ostatni post z trzeciego stycznia), to zostawię ten.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2012, 08:10 PM
Post: #2
RE: Chat/shoutbox
Na początku byłem przeciwny ale musze przyznać, że to dobry pomysł z racji tego, że jest chociażby dużo walk na których temat chce się pogadać ale nie są one na tyle ważne żeby robić nowe wątki. To samo jeśli chodzi o jakieś fakty na temat pięściarzy. Nie ma sensu zawątkowywac dział bokserzy tylko dla jednego faktu, pytania itd.

Jestem bardzo za z tym żeby był on nie wielki najlepiej obok tego napisu "bokser.org" i żeby można było wklejać linki bo znam shoutboxy w których jest to nie możliwe i trzeba kombinować jak to robić. To tyle ode mnie..

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2012, 07:15 PM
Post: #3
RE: Chat/shoutbox
doobry pomysł chat Smile idealnie by było :]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2012, 08:18 PM
Post: #4
RE: Chat/shoutbox
Fajnie, że macie pomysły. Problem jest jeden - moderatorzy nie mają dostępu do "silnika" forum, więc nic nie jesteśmy w stanie w tej kwestii zrobić. A administrator zaginął w akcji gdzieś w Afganistanie parę miesięcy temu Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2012, 09:16 PM
Post: #5
RE: Chat/shoutbox
Mnie jest to obojętne, ale czy dobrym pomysłem jest ograniczenie ilości postów, co zawsze ma miejsce przy wprowadzeniu chat-boxa, na tak mało aktywnym forum?

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2012, 01:38 PM
Post: #6
RE: Chat/shoutbox
@Maynard

Przecież Kuba Walkowiak to grafik bokser.org, jaki problem do niego napisać w tej sprawie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2012, 07:24 PM
Post: #7
RE: Chat/shoutbox
@Maynard
Wiem że moderatorzy nie mogą ingerować w silnik, ale administratorzy (bo "zielonych" nicków jest kilka) forum z tego co widzę niemal tu nie zaglądają. Właśnie dlatego założyłem ten temat. Bo Ty jako moderator możesz chyba "podać dalej" pomysł do site admina, który jeżeli uznałby pomysł za ciekawy/warty zrealizowania to niewielki chat by dodał.

Swoją drogą... W Afganistanie?! Administrator jest żołnierzem? ;]

@Mastrangelo
Niby masz rację, bo to forum zbyt aktywne nie jest. Ale z drugiej strony moim zdaniem taki czat mógłby się przydać chociażby do szybkiego podania typów przed większymi walkami, bo z tego co zaobserwowałem wtedy jest tu całkiem sporo osób.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2012, 07:29 PM
Post: #8
RE: Chat/shoutbox
@Szakal
Z tym Afganistanem to był kiepski żart Maynarda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2012, 03:53 PM
Post: #9
RE: Chat/shoutbox
Maynard żartownisiu Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2013, 05:37 PM
Post: #10
RE: Chat/shoutbox
Ja też jestem za Chatem.Choćby po to by po ględzić o głupotachSmile

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości