Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie?
04-04-2015, 05:04 PM
Post: #161
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Aha, jeszcze raz dzięki! Bo patrzyłem na program polsat sport extra i nie było tam tej walki anonsowanej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2015, 11:04 PM
Post: #162
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Pokazali to w końcu, Wilku, na PSE czy nie? Bo widziałem jakąś powtórkę z Miami, choć do nas przysłali plan z tą galą na PSE...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2015, 12:48 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2015 12:51 AM przez Wietnam.)
Post: #163
RE: Polsat sport/polsat sport extra
(04-04-2015 09:13 AM)kubala1122331 napisał(a):  18 kwietnia w PS aż cztery gale
Na Polsacie Sport, Głażewski - Miszkin
Na Polsacie Sport Extra, Abril - Matthews i Mathysse - Provodnikov
Na Polsacie Sport News, Crawford - Dulorme

Ciekawe, że nie ma nic w nocy na Polsacie Sport. Może szykują tam galę z naszym Andrzejem? Smile

gala w ps news Huh toc to szok.

Zdaje mi się, ale może się mylę, nie chce tu zapewniać, ale Borek chyba kilka dni temu informował na twiterze że Fona -Chaves
będzie w polsacie. s
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2015, 02:36 PM
Post: #164
RE: Polsat sport/polsat sport extra
(04-04-2015 11:04 PM)kubala1122331 napisał(a):  Pokazali to w końcu, Wilku, na PSE czy nie? Bo widziałem jakąś powtórkę z Miami, choć do nas przysłali plan z tą galą na PSE...

Oglądałem na angielskim streamie a więc niestety nie wiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2015, 05:33 PM
Post: #165
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Kiedyś to były piękne czasy, wielki boks był też w otwartym Polsacie: Cotto-Mayweather,Kliczko-Chisora i wiele więcej ,oprócz wojaków były też wszystkie duże walki Polaków,też za granicą.TVN przecież też pokazywał dużo boksu,walki Gołoty z Ruizem,Byrdem,Brewsterem,Adamka z Briggsem,Sosnowski,przecież jak była gala Castillo-Corrales to oni pokazywali nawet pierwsze walki undercardu bo Grzechu Proksa debiutował.Ostatnia nie-polska gala w Polsacie to chyba Masternak-Corbin.Teraz to nic,tylko Wojaki.To niesprawiedliwe że Polsat woli pokazywać debilne skoki do wody czy przebierańców,najgorsze że ludzie to oglądają Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2015, 04:52 PM
Post: #166
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Adamek z Briggsem był raczej na Polsacie. Pamiętam, bo to jedna z pierwszych moich nocnych gal. A TVN wtedy nie miałem, więc musiało być na Polsacie Tongue
TVP mogłoby faktycznie mocniej zainwestować. Stevenson - Bika to była gala Haymona, więc kto wie, czy nie ma tam jakiegoś porozumienia. A komentarz Szczęsnego i Sosnowskiego był nawet znośny. Było sporo błędów, ale dość żywo i ciekawie komentowali. Jak dla mnie na plus.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2015, 05:08 PM
Post: #167
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Pierwsza walka z Briggsem była na 10000% na TVN.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2015, 07:09 PM
Post: #168
RE: Polsat sport/polsat sport extra
TVN kiedyś faktycznie pokazywał trochę boksu, pamiętam że obejrzałem przynajmniej kilka walk mistrzowskich Michalczewskiego na TVN, ale gdzie leciała walka Adamek vs Briggs to za cholerę nie mogę sobie przypomnieć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2015, 07:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2015 07:20 PM przez saliman1.)
Post: #169
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Pierwsza walka TVN, druga Polsat. Tak było na pewno.

Te gale na 100% były w TVN:
Gołota-Ruiz
Gołota-Byrd
Adamek-Briggs/Gołota-Brewster
Adamek-Ulrich
Michalczewski-Tiozzo
Sosnowski-Herelius
Sosnowski-Bartnik (Nie kojarzę czy jeszcze jakieś walki leciały z tej gali)
Władimir Kliczko-Samuel Peter I
Woods-Gonzales (walczył też Proksa)
Władimir Kliczko-Chris Byrd
Proksa-Conway
Coralles-Castillo (+Proksa)
Margarito-Cintron
Pacquiao-Morales (+Proksa)
Hopkins-De La Hoya
Wydaje mi się, że leciały też wszystkie walki Proksy o młodzieżowe pasy WBC i IBF.
Była też gala na której miała walczyć Agnieszka Rylik, ale rywalka nie weszła w ogóle na ring Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2015, 07:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2015 07:27 PM przez Melvin.)
Post: #170
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Na TVN to zawsze fajna atmosfera była,studio,młodszy Kostyra i powtórki w niedziele rano przed kościołem nawet dawali Big Grin

Adamek-Briggs,Gołota-Ruiz/Byrd,Sosnowski-Bartnik i Proksa-Conway są na YT z polskim komentarzem jeśli by ktoś chciał sobie przypomnieć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości