Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie?
07-01-2015, 05:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2015 05:57 PM przez Wietnam.)
Post: #101
RE: Polsat sport/polsat sport extra
wprawdzie ta informacja nie dotyczy PS ani PSextra ale cyfowego polastu tak.
Stacja Fightklub pozyskała prawa do transmisji, doskonale znanej bokserskim kibicom, serii gal „ESPN Friday
Night Fights”. Nowy kontrakt będzie obowiązywał od stycznia 2015 roku. Pierwsza impreza z tego cyklu
odbędzie się w piątek, 9 stycznia br. w Santa Ynez w Kalifornii, gdzie w głównym wydarzeniu wieczoru
Darleys Perez podejmie Johnathana Maicelo w starciu o tymczasowy tytuł mistrza świata WBA wagi lekkiej.
Podczas tej samej imprezy wystąpi między innymi zaliczany do czołówki wagi ciężkiej Kubańczyk Mike Perez
oraz występujący w kategorii junior półśredniej Francisco Santana. Na transmisję gali „Friday Night Fights” z
Kalifornii telewizja Fightklub zaprasza w nocy z piątku na sobotę od godziny 3:00. Powtórka zaplanowana
jest na sobotę, 10 stycznia br. na godzinę 11:30.,
No i to jest bardzo fajna informacja Smile bo właśnie powiększyłem abonament w cp, do max hd, tylko dla PS hd i Fightklubu właśnie,
Perez już w nocy z piątku na sobotę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2015, 06:43 PM
Post: #102
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Dla mnie niedobra wiadomość... Już nawet w piątki nie będę spał Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2015, 07:07 PM
Post: #103
RE: Polsat sport/polsat sport extra
@kuba
Obserwując Twój bokserski rozwój to powiem, że widać, że wciągnąłeś się w boks na przestrzeni ostatniego roku. Prawda? Smile

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2015, 07:38 PM
Post: #104
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Chyba tak Smile Prawdę ci powiem, że zdecydowanie bardziej niż chciałbym się wciągnąć. No ale co zrobisz... Ma to coś w sobie ten sport, że mimo tylu afer, skandali i machlojek przyciąga do siebie.
A co ciekawe, ja nie toleruję przemocy. W życiu nawet jednej bójki nie stoczyłem. Także, nie mam pojęcia, czemu tak polubiłem boks Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2015, 07:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2015 07:53 PM przez Wietnam.)
Post: #105
RE: Polsat sport/polsat sport extra
rozpiska gali
http://boxrec.com/show_display.php?show_id=704202
Mike lada chwila pozna nazwisko swojego rywala, jakiegoś kelnera zapewne
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2015, 07:58 PM
Post: #106
RE: Polsat sport/polsat sport extra
A propo ESPN - wiadomo już może jakie nazwiska pojawią się w tegorocznym turnieju Boxcino? W tym roku junior średnia i ciężka, bardzo jestem ciekawy kto wystąpi. Może właśnie m.in. Perez? Jajca by były jakby Szpilkę tam zgłosili Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2015, 08:02 PM
Post: #107
RE: Polsat sport/polsat sport extra
@Kubala
Najgorsze jest to, że tutaj ciągle trzeba być na bieżąco - ominiesz dwa-trzy weekendy i wypadasz z gry Smile

@Matys
Czekam na uczestników turnieju w ciężkiej, wiesz może jaki budżet może mieć ta impreza?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2015, 08:09 PM
Post: #108
RE: Polsat sport/polsat sport extra
@Sander

Nie mam zielonego pojęcia x)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2015, 08:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2015 08:19 PM przez Wietnam.)
Post: #109
RE: Polsat sport/polsat sport extra
tu mamy pięknie rozpisane to co będzie się działo w Boksie w pierwszej połowie roku 2015, lista ewentów
http://m.espn.go.com/extra/boxing/story?...esktop&wjb
mi.n terminy turnieju Boxino
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2015, 02:24 AM
Post: #110
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Jutro w Polsacie sport, fajna okazja do przypomnienia sobie kilku emocjonujących pojedynków z ubiegłego roku, 2014
17.00- Marquez vs .Alvarado jedna z najlepszych jak nie najlepsza walka ,top rank ubiegłego roku, dla tych co nie oglądali,polecam bardzo.
23.00-Orlando Salido vs. Wasyl Łomaczenko
00:10, na deser Sergio Martinez vs .Miguel Cotto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości