Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyniki PPV
11-08-2012, 10:35 PM
Post: #1
Wyniki PPV
Często w komentarzach czyta się o popularności danego zawodnika. Jednym z lepszych sposobów na sprawdzenie czy ktoś jest naprawdę popularny jest PPV.
Znalazłem takie coś w internecie , mam nadzieję ,że w czymś pomoże , nie gwarantuje prawdziwości tej listy , aczkolwiek dużo cyfr mi się zgadza , więc raczej źle nie jest Smile .
http://www.fighthype.com/community/index...28357&st=0

PS. Często się sprzeczam z ludźmi z komentarzy o to ,że Jones Jr stał się gwiazdą dopiero po pokonaniu Ruiza , i zauważcie ,że dopiero w 2000 Roy wszedł do PPV , a po 2003 (walka z Quiet Man'em) zaczął osiągać jako takie wyniki .
Jest i Gołota co niedziwnie , znając jego popularność wśród Polonii .

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2012, 12:20 AM
Post: #2
RE: Wyniki PPV
Na pewno się nie zgodzę z tym, że Roy stał się gwiazdą dopiero po pokonaniu Ruiza, po prostu dopiero wtedy podjął się wyzwania które zwróciło uwagę ludzi. On gwiazdą był już po dominacji nad Toneyem, po prostu nie miał odpowiednich marketingowo rywali, żeby zrobić solidne PPV.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2012, 10:43 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2012 10:44 AM przez szansepromotions.)
Post: #3
RE: Wyniki PPV
Chodzi mi o gwiazdę względem rozpoznawalności , a nie względem umiejętności , zobacz ,że taki De La Hoya nie ważne z kim walczył a miał PPV

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2012, 11:25 AM
Post: #4
RE: Wyniki PPV
Wiem o Co Ci chodzi, wciąż się nie zgadzam. Gdyby Roy miał odpowiedniego rywala po walce z Toneyem to byłoby to duże PPV. Na pewno z czasem jego nazwisko urosło, ale to nie jest tak, że można powiedzieć, że dopiero walka z Ruizem uczyniła go gwiazdą. W żadnym wypadku.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2012, 12:13 PM
Post: #5
RE: Wyniki PPV
Jestem ciekawy wyniku Klitschko v Haye

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości