Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
27-08-2012, 05:38 PM
Post: #41
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Ja rowniez bym byl za wspolnym autobusem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 06:21 PM
Post: #42
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Również za autobusem, autokary EST linii gdańskiej przecinają Gdańsk i Szczecin (kolega Piotrowski), więc może to byłoby jakimś rozwiązaniem. W granicach 150 PLN za osobę, niestety z dala od Warszawy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 07:26 PM
Post: #43
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Z tego co wiem bilety sa rozne ze wzgledu na sektory w jakich Wy sie piszecie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 07:27 PM
Post: #44
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Ja za bilet mogę dać 50-75 euro.Nie wiem jak reszta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 07:29 PM
Post: #45
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Z tego co sie zorientowalam takie bilety to sektor wyzszy biletu po 100 150 euro to sektor nizszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 07:43 PM
Post: #46
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Trochę drogo.A skąd masz te ceny?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 07:49 PM
Post: #47
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
PomorzeKtoś- no to ja sie pisze jak co gdyby EST przejezdzalo przez SzczecinSmile Tylko jest 1 problem- jak patrzylem to do hamburga jedzie tylko o 23:50, czyli trzeba by bylo wyjechac dzien wczesniej i wrocic dzien pozniej, wiec i nocleg dochodzi.. Chyba ze tak jak pisal 'czarymaryhokus' w komentarzu na orgu- dojechalibyscie na wlasna reke do Szczecina i stad jest opcja biletu bodajze na pociag do hamburga i tam mamy wliczone wszystkie srodki transportu od razu na 24 za ok 5,5 euro. Co Wy na to ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 07:51 PM
Post: #48
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Bez przesady, cen nawet jeszcze nie podano. Takie oferty (100 EUR za bilet najgorszej kategorii) pochodzą zwykle od dystrybutorów "wszędzie", czyli takich którzy zamówią za Ciebie bilet jeśli pochodzisz dajmy na to z Kambodży czy Etiopii a co za tym idzie nie każda sieciówka typu Eventim właśnie do Ciebie dotrze. Przynajmniej wydaje mi się, że na coś takiego natknęła się właśnie Katarzyna Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 07:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2012 07:55 PM przez Katarzyna.)
Post: #49
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
O tych bletach przcztalam na niemieckiej stronie ktora sprzedaje bilety na ta walke
Eventim.de
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 07:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2012 07:57 PM przez PomorzeKtoś?.)
Post: #50
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
(27-08-2012 07:49 PM)Piotrowski napisał(a):  PomorzeKtoś- no to ja sie pisze jak co gdyby EST przejezdzalo przez SzczecinSmile Tylko jest 1 problem- jak patrzylem to do hamburga jedzie tylko o 23:50, czyli trzeba by bylo wyjechac dzien wczesniej i wrocic dzien pozniej, wiec i nocleg dochodzi.. Chyba ze tak jak pisal 'czarymaryhokus' w komentarzu na orgu- dojechalibyscie na wlasna reke do Szczecina i stad jest opcja biletu bodajze na pociag do hamburga i tam mamy wliczone wszystkie srodki transportu od razu na 24 za ok 5,5 euro. Co Wy na to ?

Cóż, niech wypowiedzą się inni (jeśli takowi są) chętni z pomorskiego, wtedy można się ustawiać, mi dojazd do Szczecina co najmniej nie przeszkadza Smile

EDIT: Mogłabyś podać link ? Muszę przyznać że jestem zszokowany w takim razie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości