Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
26-08-2012, 10:44 PM
Post: #31
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
skonczcie z durnymi czatami- jestesmy dorosli, nie kazdy ma czas byc o danej godzinie na kompie- od tego jest forum zeby kazdy sobie przejrzal kiedy mozeSmile

Proponuje wyjasnic 3 kwestie:
1. Dojazd (czym, kiedy, ets)
2. nocleg (czy nocujemy czy nie)
3. bilety (czy wciagamy w tym samym rzedzie, czy kazdy na wyjebce- ale wtedy tez zapewne beda problemy ze znalezieniem sie jak ktos zapije etc)

1.Co do wyjazdu- czy ktos juz sie zorientowal jaka by byla cena wynajmu takiego busa/autokaru zalozmy na 5/10 osob do hamburga i spowrotem?
Od razu mowie ze ja jestem ze Szczecina i bez sensu mi dralowac 2x tyle do Warszawy wiec zapewne zabralbym sie od mojego miasta i to samo spowrotem.

2. kompletnie obojetne, jesli nocleg nie bedzie przekraczal 100zl

3. ja jestem za tym abysmy wszyscy sobie w 1 rzedzie kupili- jak bedzie z 10 osob to moze i jakas znizka mala bedzie Wink A i przy okazji transparenty sie zrobi hehe

czekam na Wasze opinie odnosnie tych 3 punktow i jakos dojdziemy do porozumieniaSmile
pzdr
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-08-2012, 11:08 PM
Post: #32
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Na czacie jest wygodniej wiele rzeczy ustalić,poza tym w dniu zakupu biletu czyli 28 sierpnia powinniśmy być wszyscy na kompie i kupować bilety obok siebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-08-2012, 11:11 PM
Post: #33
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Witam wszystkich, jako że raz pierwszy itp.

Oczywiście piszę z jednego powodu - również cholernie chętnie wybrałbym się do Hamburga, jako że po Wrocławiu pozostał pewien niedosyt.
Najchętniej, gdyby kształtowała się taka grupa, wybrałbym się z Trójmiasta. Również jestem za jednym rzędem, jako że rozpraszanie się po stadionach jest, mówiąc krótko, słabe.

Tak więc - śledzę temat i czekam na jakieś konkrety Big Grin
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-08-2012, 11:11 PM
Post: #34
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Jeżeli dla Ciebie czat do durna rzecz, to znakiem tego że używanie skype'a i innych komunikatorów także jest durne. Żadnej zniżki na pewno nie będzie, kolega kupował więcej niż 20 biletów (co prawda było to KSW) i nic takiego nie miało miejsca. Dojazd jest ciągle sprawą otwartą. Wybór miejsca też. Jeżeli większość będzie przeciwko noclegowi, to ja się dostosuję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 07:26 AM
Post: #35
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
durne jest uzywanie czegos co nie jest praktyczne. Jesli uda sie wam zebrac wszystkich na czacie naraz z checia sie dolacze. Natomiast proponuje ustalic konkrety.
1. dojazd
2. nocleg
3. bilety
czekam na zdanie innych, a nie spinanie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 04:36 PM
Post: #36
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Informacja o Waszej inicjatywie na stronie głównej:
http://www.bokser.org/content/2012/08/27.../index.jsp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 04:50 PM
Post: #37
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
1.Autokar Trasa: Warszawa-Łódź-Poznań?
2.Bez noclegu
3.Jakieś info gdzie?co?po ile?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 04:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2012 05:09 PM przez Tomcur.)
Post: #38
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Dobra, pomimo, że na razie nie ma mnie w domu skrobnę pare słów ode mnie. 9.11 z 3miasta leci samolot do Hamburga coś około godziny 16 koszt to 40 zł w jedną stronę. Powrót samolotem jest już odpowiednio droższy.

Polecam obczaić stronkę http://www.estgdansk.pl/index.html i sprawdzić poszczególne linie i koszta dojazdu do Hamburga. W zależności od miejsca wyjazdu koszt jest raz mniejszy raz większy np. Wyjazd z WWA przez zdaje się Poznań kosztuje 106 zł. Gdy znalazłem np. z Olsztyna to takowy już był droższy. Jako, że mamy np. osobę ze Szczecina to widziałem, że jedna z tamtych linii jedzie m.in. niego.
Jak ktoś ma jeszcze jakieś inne pomysły na dojazd to piszcie. Może znacie jakieś inne linie. Wg rozkładu autobus powrotny będzie o godzinie 20.00 w tym wypadku niedziela 11.11.2012r

Nigdy nie organizowałem przejazdów autobusowych, ale jak myślicie jest możliwość wynajęcia np. całego autobusu, jeżeli zebrałoby się nas więcej? Wtedy moglibyśmy negocjacjować godziny powrotu i nie trzeba byłoby zostawać na nocleg tylko od razu wrócić po walce. Dojazd krótki nie jest, a część na pewno poniedziałek pójdzie do pracy/szkoły.

Szkoda, że nie ma podanych żadnych info na temat w jakiej cenie będą bilety. Podejrzewam, że mogą być trochę droższe niż na Wit-Sosna, bo tamta walka odbywała się na stadionie. Tutaj miejsc jest mniej. Przypominam, że oficjalna sprzedaż biletów rusza jutro, jeszcze nie wiem przez jaki serwis. Polak93 mówił, że przy Wit-Sosna była możliwość kupna biletów przez serwis eventim.pl W każdym razie posłałem już do nich maila.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 05:25 PM
Post: #39
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Jeśli była by jakaś grupa zainteresowana wyjazdem autokarem warszawa-łódź-poznań to mogę skontaktować się z firmą z której usług korzystałem kilkukrotnie jadać na koncerty muzyki elektronicznej (Belgia,Holandia,Czechy itp.)Może coś zaproponują ciekawego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 05:37 PM
Post: #40
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
(27-08-2012 05:25 PM)switek1987 napisał(a):  Jeśli była by jakaś grupa zainteresowana wyjazdem autokarem warszawa-łódź-poznań to mogę skontaktować się z firmą z której usług korzystałem kilkukrotnie jadać na koncerty muzyki elektronicznej (Belgia,Holandia,Czechy itp.)Może coś zaproponują ciekawego.

Zawsze możesz spróbować teraz. Być może część osób nie ma pojęcia czy się wybierać bo nie znają orientacyjnych kosztów. Tak, to będziemy chociaż wiedzieć na czym stoimy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości