Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
05-11-2012, 06:08 PM
Post: #491
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Jerome
W żadnym wypadku się nie oburzyłem... jeżeli nie jaram się F2F to nie rozumiem tego sportu? daj spokój... może i F2F robiło na mnie wrażenie za pierwszym razem. Co ma wspólnego z samą walką to całe F2F ? mało to było przypadków, że bokserzy na F2F byli wielcy kozacy, nic ich nie było w stanie wystraszyć, pewnością siebie aż kipieli a w ringu pokazywali wielkie gó... nic nie pokazywali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2012, 06:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2012 06:15 PM przez Jerome.)
Post: #492
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@AdamekFightPL
Boks to konfrontacja dwóch mężczyzn. Staredown jest jedną z nich a wiec moje podniecenie uważam za naturalne.
@Metzger
Nie wiem czy przestraszony. Nie powiedziałbym. Ten uśmiech to miał być strach? Był epicki i Vitka nieco podku*wił. Zobacz co z tego wynikło.
@Pakman
Widziałem bardziej rozluźnionego Alberta. W walce z Johnsonem to samo. Nogi miał sprężyste i nawet minę nerwową.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2012, 06:28 PM
Post: #493
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Jerome
Metzger w sumie ma rację. Adamek przed walką z Kliczką na prawdę nie był sobą. I nie chodzi mi tutaj tylko i wyłącznie o walkę, ale też o zachowanie na ważeniu. Ten wyraz twarzy... nie wiadomo czy był to strach czy może z jego organizmem na prawdę działo się coś nie dobrego. Właściwie to są dwa wyjścia: Adamek na F2F z Kliczką wręcz zadrwił z Witalija śmiejąc muu się w twarz czy może Adamek myślał, że Kliczko będzie się również uśmiechał i po chwili uśmiech zszedł mu z twarzy gdy zobaczył minę Kliczki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2012, 06:40 PM
Post: #494
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@AdamekFightPL
Wybacz, że znów Tobie się obrywa ale uważam, że ta cała historia z aklimatyzacją Górala to pieprzenie. Do momentu walki każdy kadr z Tomkiem czy to z konferencji czy to z wywiadu, teningu, ważenia i wejścia do ringu był dla mnie normalny. Nic nie zauważyłem, że Tomek jest jakiś nie swój, czy to zmęczony, czy to przepracowany czy też w drugą stronę czyli naładowany i zbytnio podekscytowany. Zupełna norma. Tomek wchodził do ringu jak do każdej walki w HW. Walkę zaczął jak każdą walkę w HW. Dostał jeden cios dobry cios i już miał nogi wątłe a koncepcja walała się na trybunach. Vitali po prostu pokazał Tomkowi miejsce w szeregu. Byłem bardzo smutny, no przecież. Do dziś oglądałem tę walkę tylko 3 razy. Raz na żywo, drugi raz na drugi dzień przy śniadaniu i jakoś tydzień po. Gdy trzeci raz oglądałem walkę to przy zapowiedzi Buffera (zapowiedzi Tomka) normalnie się wzruszyłem i po 3 rundzie wyłączyłem walkę bo nie miałem przyjemności z oglądania. Nie mam psychy sobie tego przypominać, nie wiem czemu. To smutne ale prawdziwe. Tomek to wielki wojownik ale Klitschko po prostu go upokorzył i nie dlatego, że Adamek się nie zaaklimatyzował tylko dlatego, że Klitschko to Klitschko a Adamek to Adamek. I koniec .

Wachu wygląda bardzo dobrze, jest przygotowany, pewny siebie, ma swoje atuty i tak jak Tomek wejdzie do ringu wygrać ale czy mu się uda? Zobaczymy. Ja w to wierzę i mam taką nadzieję.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2012, 07:20 PM
Post: #495
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Jerome
Może to nie sprawa klimatyzacji a właśnie stresu lub czegoś podobnego. Adamek nie walczył tak jak zawsze, był bardzo sztywny. Być może to jakiś błąd w przygotowaniach, ale wyglądał w pewnych momentach jak by tańczył ''robot dance''. Druga sprawa to to, że Adamek po prostu nie potrafi bronić się przed prawymi sierpowymi. W walce z Walkerem też padł właśnie przez lukę nad lewą ręką... trochę za bardzo wyjechaliśmy poza główny temat tego wątku Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2012, 07:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2012 07:32 PM przez Jerome.)
Post: #496
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@AdamekFightPL
No racja. Ale cieszy mnie, że poniekąd się zgadzamy. Mi się staredown Mariusza z Władimirem bardzo podobał i jest to dla mnie pewien dobry zwiastun. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy ;]

Ja się cieszę, że jeszcze ważenie przed nami i kolejny pojedynek spojrzeń. Mam tylko nadzieję, że Mariusz nie wyskoczy znów w tych kąpielowych spodniach za kolana Big Grin

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2012, 08:01 PM
Post: #497
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Jednego jestem pewien. Mariusz zawalczy najlepiej w karierze. Da z siebie 100 %. Nie będziemy się za niego wstydzić. Kliczko tę walkę też zapamięta na długo i nie będą to miłe wspomnienia. Nie twierdzę, że Mario na pewno wygra pojedynek, ale bardzo mocno się postawi.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-11-2012, 09:58 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2012 10:00 AM przez Crumb.)
Post: #498
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Też jestem pewien, że Wach da takie emocje, że nie tylko my zapamietamy na dlugo ta walke ale i Kliczko i caly jego team.
F2F jest BARDZO WAŻNE. BAAARDZO wiec nie.dziwcie sie, że jerome ma takie zdanie. Ja po.konferencji adamek-kliczko dalbym sobie.glowe uciac ze kliczko zmiecie z ringu Adamka. Malo.nie.zszedl na tamten swiat ze strachu i stresu. Mariusz ma ogromne szanse na znokautowanie Wladimira. Po zakonczeniu konferencji taki Adamek przeciez nie mogl zasnac pol nocy. Presja przez spojrzenie Vitalija i Wladimira wywolana na Adamku byla tak ogromna,że Adamek w glowie miał tylko to wiec nie mowcie, że F2F jest niewazne. Jest rownie wazne co sama walka bo to jedno spojrzenie moze zadecydowac o przebiegu calej walki.
Pisalem z komorki dlatego tyle bledow. PrzepraszamWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-11-2012, 12:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2012 12:52 PM przez PeterManfredo.)
Post: #499
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Juan de Leon stwierdził,że Kliczko waży obecnie 105 kg...Możliwe to jest? Wach ma wnieść 115 kg
http://www.youtube.com/watch?v=BWmd_6SYK...embedded#! Świetne video od Global Boxing

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-11-2012, 01:22 PM
Post: #500
Bug RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
(06-11-2012 12:40 PM)PeterManfredo napisał(a):  Juan de Leon stwierdził,że Kliczko waży obecnie 105 kg...Możliwe to jest? Wach ma wnieść 115 kg
To by była jego najwyższa waga w karierze. Choć całkiem możliwe, bo ostatnio wniósł na wagę 103kg. Co do 115kg Wacha też bardzo prawdopodobne, bo raz, że na pewno zrzucił sporo tłuszczu, a dwa, że nabudował trochę mięśni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości