Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
03-11-2012, 12:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2012 12:09 PM przez PeterManfredo.)
Post: #441
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Oj,źródło bardzo słabe. Dobrze,że jej nie pytałeś o Adamka i jego szczękę...Wtedy byśmy się dowiedzieli,że Adamek na każdym sparingu wylatuje za linyWink

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2012, 12:58 PM
Post: #442
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Kamila przeważnie jest na wszystkich sparingach Artura, dlaczego miałbym jej nie wierzyć? w jakim celu miała by kłamać. Przecież i ona i Artur kibicują Wachowi. Mariusz to nie Adamek, że się na nim odgrywają. Dowiedziałem się też o kilku innych rzeczach, ale nie nadają się one do publikowania w akurat tym temacie. Naprawdę nikt nie musi mi wierzyć. Ktoś kiedyś na forum napisał, że w każdej plotce jest trochę prawdy. Czas pokaże, przekonamy się już za tydzień.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2012, 01:40 PM
Post: #443
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Abstrahując od wszystkiego, to wieści na temat przebiegu sparingów są czesto legendami. Huck na każdym kroku krzyczy, że wyrzucał Adamka poza liny, a inni twierdzą, że Masternak go ośmieszał. Przed walką z Góralem Kliczko pojawił się na jednym z wywiadów z mocno podbitym okiem i od razu wielu forumowiczów stwierdziło, że Witalij jest bez formy. Najsłynniejszym przykładem jest jednak chyba historia sparingu Floyda Mayweathera z Paulem Spadaforą. Zobaczcie sami:



[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2012, 01:57 PM
Post: #444
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Nudny ten sparing. Już ten lepszy. A jak murzyny biją białego to już całkiem.



[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2012, 02:08 PM
Post: #445
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
To jest ten słynny sparing Mayweathera ze Spadaforą? Nie widzę tu jakieś dominacji. Sparing jest zacięty i tyle. Nie widziałem tego wcześniej, przyznaję ale liczyłem na większe grzmoty.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2012, 02:19 PM
Post: #446
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Jerome

W tym sparingu Money przyjął więcej ciosów niż przez całą swoją dotychczasową karierę. Spadafora kapitalnie atakował tułów i sam znakomicie się bronił.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2012, 02:28 PM
Post: #447
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
http://stsport.pl/2012/11/03/kamila-wybr...za-adamka/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2012, 04:28 PM
Post: #448
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Już wiem od kogo Artur uczył się trash talkingu. Jeszcze to nawiązanie do Michalczewskiego. Co za pusta laska ! Ja nie mogę !

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2012, 04:43 PM
Post: #449
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Pakman
Nie wiem... ja nie widzę w nim niczego specjalnego. Moim zdaniem i tak Money dominował a Spadafora po prostu się nie poddawał.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2012, 05:00 PM
Post: #450
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Jerome

Spadafora był skuteczniejszy. Szczególnie ten podbródkowy pod koniec robi wrażenie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości