Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
07-08-2012, 08:08 PM
Post: #61
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@AdamekFightPL
Otóż to, gdybać można, ale "wszystko zweryfikuje ring", cytując klasyka. Psychika Wacha to największa zagadka i może się okazać, że żadna z moich teorii na jej temat się nie sprawdzi.

Czekam teraz na jakiś wywiad z Mariuszem w kontekście tego pojedynku, jestem ciekaw jego podejścia do sprawy i tak dalej. Mam nadzieję, że redakcja bokser.org czy nawet konkurencja niedługo taki przeprowadzi, bo da nam on odpowiedź na parę pytań.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-08-2012, 08:35 PM
Post: #62
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Szakal
Mówisz i masz. Radio ''Rampa'' się o to postarało. Dzisiaj o 9 p.m na http://www.radiorampa.com odbędzie się wywiad z Mariuszem Wachem, który będzie mówił o swojej walce z Władimirem Kliczką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-08-2012, 06:11 PM
Post: #63
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Niestety wywiad w "Rampie" przespałem, ale uratowała mnie redakcja bokser.org, która wywiad z "Polskim Wikingiem" wrzuci na portal jutro. Dzisiaj pojawił się tylko króciutki fragment, akurat ten najbardziej mnie interesujący:

Cytat:Na pewno nie przegram tej walki w szatni, wyjdę jak zawsze dobrze przygotowany fizycznie i psychicznie. Zdaję sobie sprawę, że przez różnych specjalistów będę w różnych statystykach oceniany gorzej od Władimira Kliczki. Taka sytuacja mnie jednak motywuje do jeszcze większej pracy, aby udowodnić niedowiarkom, że mogę coś osiągnąć w tym sporcie. Jeszcze niedawno byłem w związku z moimi kontuzjami przez wielu spisany na straty, mówili mi że zostało mi stanie na bramkach, a jak widać marzenia się jednak spełniają
Oczywiście wiem, że to tylko gadanie, ale nie ukrywam że jestem o psychikę Wacha po przeczytaniu tego nieco spokojniejszy. Pozostaje czekać na cały wywiad.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-08-2012, 10:49 PM
Post: #64
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
http://www.bokser.org/content/2012/08/17.../index.jsp
Zarąbiste zdjęcieSmile ciekawi mnie kto i skąd je wygrzebał i czy obydwaj pamiętają taką scenę ze swojego życia hehe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-08-2012, 10:54 PM
Post: #65
Bug RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
(17-08-2012 10:49 PM)Crumb napisał(a):  Zarąbiste zdjęcieSmile
Zdjęcie faktycznie ciekawe. Szelmowski uśmiech Władka i zmęczony Wach Smile Obstawiam, że zdjęcie pochodzi z okolic 2000 roku.

A z innej beczki to dziwi mnie milczenie obozu Kliczków na temat najbliższego rywala Włada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-08-2012, 11:08 PM
Post: #66
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Wachu to wygra!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-08-2012, 09:32 PM
Post: #67
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć że to Mariusz, ponieważ zupełnie niepodobny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-08-2012, 02:01 AM
Post: #68
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
to Mariusz !Smile zdjęcie pochodzi z jego oficjalnego konta na FB.
MARIUSZ WYGRA TĄ WALKĘ !! NIGDY TAK W NIKOGO NIE WIERZYŁEM JAK W NIEGO !! nie mogę się doczekać walki. MARIUSZ !!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-08-2012, 01:22 PM
Post: #69
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Crumb
Miałem to samo przed walką Adamek-Kliczko Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-08-2012, 02:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2012 02:24 PM przez Kikas.)
Post: #70
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@AdamekFightPL

Ja też, chyba przez tydzień miałem doła, ale nawet przez chwilę nie przyszło mi na myśl, żeby z niego szydzić z powodu przegranej. Po obejrzeniu walki na zimno, stwierdziłem że rzeczywiście nie stanowił żadnego zagrożenia dla VK, ale mimo to trzymał się dzielnie. No i muszę przyznać wielki szacun dla komentatorów Canal+, którzy komentowali walkę z dużym dystansem i obiektywizmem, nie to co Ci z Polsatu...no ale ta walka to już historia.

Ale jeszcze co do komentatorów, bardzo lubię oglądać walki bokserskie, z amerykańskimi i angielskimi komentatorami, nie ważne czy walczy ich rodak czy nie, zawsze są obiektywni i chwalą lepszego zawodnika (przynajmniej do tej pory takie wrażenie odniosłem).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości