Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
03-08-2012, 04:12 PM
Post: #21
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Mnie ta informacja bardzo ucieszyła. Po pierwsze dlatego, że zawsze cieszę się kiedy polski bokser zarobi sobie trochę kasy. Boks zawodowy to bardzo ciężki kawałek chleba. Można stracić zdrowie,albo i życie. Byle łachudra drugoligowy kopacz piłki zarobi znacznie więcej w życiu od całkiem dobrego boksera.

Po drugie, cieszę się, bo ta walka będzie precedensowa. Chyba po raz pierwszy (jak nie, to mnie poprawcie) Władimir zmierzy się z z bokserem wyższym od siebie. To wymusi zmianę stylu jego walki. Szanse Wacha na zwycięstwo są niewielkie i sprowadzają się do lucky puncha. Sądzę natomiast, że Mariusz ma jakieś 50% szans na przetrzymanie 12 rund, ponieważ jest bokserem bardzo odpornym, który nigdy nie leżał. Wytrzymał petardy Fieldsa, to może wytrzyma i ciosy Władimira.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-08-2012, 04:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2012 04:29 PM przez Jerome.)
Post: #22
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@AdamekFightPL
Mariusz Wach ma większe szanse w pojedynku z Braćmi Klitschko niż miał/ma Tomasz Adamek. Wbij to sobie do łba i przestań robić z tego wątku kolejną dyskusję o Adamku. Jesteśmy Polakami więc naturalne jest to, że porównujemy to co może zrobić Wach - Polak, do tego co zrobił/zrobiłby Adamek - też Polak. Nikt tu nie chce krytykować Adamka.

Jak już mówiłem bardzo się cieszę, że Wład będzie walczył z kimś wyższym. Z kimś większym, z większym zasięgiem. Mariusz to nie żaden ringowy artysta ale ktoś duży i mobilny (w porównaniu na przykład z Valuevem). Nie jest to puncher, ale potrafi uderzyć. Musi odwalić takie coś jak Chisora. Wyjść i położyć wszystko na jedną kartę. W zasadzie Thompson na początku trafiał Włada więc czemu Mariusz miałby tego nie robić? Być znokautowanym przez Klitschko to nic wielkiego, można powiedzieć norma. Znokautować Klitschko to jest wyczyn a więc chyba warto biorąc pod uwagę fakt, że wypłata wciąż jest taka sama. Można zyskać bardzo dużo, a stracić można niewiele. No tak, uszczerbek na zdrowiu jest możliwy ale błagam, nie bądźmy sceptyczni. Trzeba walczyć. To jest boks. Biznes biznesem ale chyba mamy jakieś cele albo chociaż marzenia. Mam nadzieję, że to będzie dobra walka. Z momentami o których wspomina Crumb. Przetrwanie 12 rund bardzo możliwe (w porównaniu do Hugo daję 70%). Ciężko wymyślać tu jakieś teorie bo Władimir z pięściarzami takich samych rozmiarów mierzył się bardzo rzadko, żeby nie powiedzieć wcale... Sanders był jego rozmiarów, McCline.. to na razie wszyscy kogo pamiętam. Pamiętam Byrda, Rahmana, Petera, Ibragimova, Mormecka no i Haye'a ;] To są mali ludzie w porównaniu do Włada. Mariusz jest raczej czymś nowym. Szkoda, że to Władimir a nie Vitali będzie z nim walczyć, bo tam widziałbym baaardzo dużo szans. 60/40 na korzyść Klitschko. Nie chcę przesadzać ale forma Vita jest już spadkowa a gabaryt Mariusza mógłby namieszać. Nie mogę się doczekac pierwszej konferencji na której Władimir pierwszy raz od chyba początku kariery spojrzy w górę (198cm wzrostu Mistrza i 202 naszego rodaka) Big Grin

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-08-2012, 04:34 PM
Post: #23
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
(03-08-2012 04:18 PM)Jerome napisał(a):  Trzeba walczyć. To jest boks. Biznes biznesem ale chyba mamy jakieś cele albo chociaż marzenia. Mam nadzieję, że to będzie dobra walka.
(03-08-2012 04:12 PM)Hugo napisał(a):  Mnie ta informacja bardzo ucieszyła. Po pierwsze dlatego, że zawsze cieszę się kiedy polski bokser zarobi sobie trochę kasy. Boks zawodowy to bardzo ciężki kawałek chleba. Można stracić zdrowie,albo i życie.
(03-08-2012 03:47 PM)redd napisał(a):  A krytyka po walce? I tak Mariusza nie będzie zbytnio obchodzićWink Podobieństwo widzę między sytuacją Wikinga i Sosnowskiego. Albertowi wieszczono kompromitację, a "Dragon" dał przyzwoitą walkę, której nie musi się wstydzić. Mariusz nie ma nic do stracenia.
I to jest słuszne podejście... Chciałbym dożyć takich opinii na portalu głównym... ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-08-2012, 06:59 PM
Post: #24
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Jerome
A Ty wbij sobie to do łba, że mam prawo mieć swoje zdanie i go nie zmienię żebyś nie wiem jak mnie przekonywał. Mariusz ma takie same szanse na wygraną jak miał Adamek i tyle !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-08-2012, 07:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2012 07:46 PM przez Szakal.)
Post: #25
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Uprzedzając od razu ewentualną Waszą kolejną kłótnię czy ostrzejszą wymianę zdań: WYLUZUJCIE!
Macie różne opinie, więc dyskutujcie, ale szanujcie własne zdanie. Uwierzcie, nie ma sensu zmieniać tego Forum w drugi onet...

(03-08-2012 06:59 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Mariusz ma takie same szanse na wygraną jak miał Adamek i tyle !
Z tym się nie zgadzam. Bo o ile Adamek z Witalijem szans nie miał ŻADNYCH, tak samo żadnych nie ma w ewentualnej walce z Władimirem, tak Mariusz ma promyk nadziei (1%) na zwycięstwo w postaci lucky-puncha. Bo nie wmówisz mi, że Tomasz może jakimś cudem przypadkiem ustrzelić Władimira ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-08-2012, 07:49 PM
Post: #26
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Szakal
Serdecznie dziękuję za uprzedzenie mnie. Naprawdę nie chciałem odpowiadać.

Mamy już oficjalne potwierdzenie tego pojedynku?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-08-2012, 07:55 PM
Post: #27
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Z tego co wiem, to oficjalnego potwierdzenia jeszcze nie ma. Osobiście to spodziewam się go na dniach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-08-2012, 02:06 PM
Post: #28
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@AdamekFightPl
Ale Ty jesteś zaślepiony, o matko.
@Jerome
Boję się, że to może nie wypalić. Kurde ja się tak nastawiłem już na tą walkę a jak nic z tego nie wyjdzie to będę smutny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-08-2012, 03:51 PM
Post: #29
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Crumb
Nie jestem zaślepiony, to raczej Wy jesteście. Ja już się na temat tej walki wypowiadać nie będę. Zobaczymy po walce czy rzeczywiście Wach miał większe szanse niż Adamek Smile będzie tak samo latał po ringu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-08-2012, 03:57 PM
Post: #30
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
(04-08-2012 03:51 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Zobaczymy po walce czy rzeczywiście Wach miał większe szanse niż Adamek Smile będzie tak samo latał po ringu.
@AdamekFightPL
Ale czy ktoś tu pisze, że Wach da Kliczce równą walkę? Nie, wszyscy dają mu szanse TYLKO przez lucky-punch, na który Adamek szans z Witalijem nie miał i tak samo nie ma w ewentualnej walce z Władimirem. Przecież tylko o to chodzi, nikt nie pisze że Mariusz i Władimir stoczą zacięty bój, który zapisze się w historii wagi ciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości