Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A.Szpilka vs A.Pinezka - Kolejna walka stulecia?!
01-08-2012, 08:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2012 08:14 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #1
A.Szpilka vs A.Pinezka - Kolejna walka stulecia?!
Przedstawiam Wam film przedstawiający kontrowersyjnego pięściarza, który wyraża chęć do stoczenia walki z Arturem Szpilką.

Wstęp:
Czy już nie długo doczekamy się kolejnej walki stulecia?! chęć walki z nie pokonanym polskim ciężkim Arturem ''Szpilką'' Szpilą wyraził równie niebezpieczny i kontrowersyjny Artur ''Spinka'' Pinezka, który jak zobaczycie na dołączonym video jest pewny siebie. Ostatnio Szpilka wyraził swoją chęć walki z najlepszym polskim ciężkim Tomaszem Adamkiem więc może walka Szpilka vs Pinezka była by eliminatorem do walki o polski tron wagi ciężkiej? kolejna walka na stadionie, z pewnością sprzedała by się nawet gdyby została pokazana w systemie PPVMIZ (Pay Per View Monkey In Zoo ). Co sądzicie o potencjalnym rywalu Artura Szpilki, czy jest on bezpiecznym wyborem na tym etapie kariery czy może Szpilka powinien poczekać jeszcze kilka lat na takie wyzwanie? Piszcie komentarze, chcę poznać waszą opinię !!

A o to Artur ''Spinka'' Pinezka we własnej osobie.




PS. Autor filmu nie bierze odpowiedzialności za uszczerbek na zdrowiu tudzież psychice po ew. obejrzeniu tego filmu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2012, 08:21 PM
Post: #2
RE: A.Szpilka vs A.Pinezka - Kolejna walka stulecia?!
Widziałem ten filmik jakiś czas temu i moim zdaniem to jest mistrzostwo świata w robieniu sobie jaj z "przyszłego mistrza świata". Autor moim zdaniem zasługuje na na nagrodę, a Pinezka jest bardzo groźny i szkoda, że nie walczy z Kliczkami.

Chciałbym widzieć Szpilkę oglądającego ten film... ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2012, 08:20 AM
Post: #3
RE: A.Szpilka vs A.Pinezka - Kolejna walka stulecia?!
Dopiero co teraz zobaczyłem filmik. Szału na youtubie nie robi, aż dziwne, bo zrobiony całkiem nieźle. Może to przez te przeklony w nim padające.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2012, 01:12 PM
Post: #4
RE: A.Szpilka vs A.Pinezka - Kolejna walka stulecia?!
Filmik jak dla mnie jest żenujący jednak bardzo rozbawiło mnie w jaki sposób Spinka przeklinał i w jaki sposób telepał głową przy wykonywaniu ćwiczeń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości