Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mało i średnio znane ringowe batalie.
26-07-2013, 11:10 AM
Post: #81
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
Jestem w szoku Mastrangelo, ze masz checi ogladac walki, o ktorych wiekszosc z tego, czy innego forum nawet nie slyszala. Nie wiem, czy moge zaliczyc to malo znanej ringowej batalii, ale co tam:

Ray Leonard vs Floyd Mayweather
Walke ogladalem juz kilka razy, i zawsze bylem pod wrazeniem twardosci Floyda, jak i umiejetnosci, choc w kontekcie umiejetnosci, to Ray zasluguje na wieksze pochwaly.
To byly poczatki "Sugara" wspinajacego sie na kolejne szczeble drabiny popularnosci, a Mayweather mial byc tym, ktory zaskoczy nowa nadzieje Ameryki. Jezeli ktos nie widzial, to polecam nadrobic, swietna walka z elemenatmi wojny i wielu ciezkich ciosow.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2013, 12:28 PM
Post: #82
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
Wiesz, BMH, ja też o wielu z tych walk nie słyszałem zanim ich nie obejrzałem Wink.
Dobre walki są na każdy poziomie, a ja nie chcę niczego przegapić. Mam czas żeby wszystkie wielkie walki zobaczyć, gdy przyjdzie na to czas, na razie krok po kroku idę przez dekady.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2013, 12:30 PM
Post: #83
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
Masz konkretna zajawke. Licze, ze kiedys zobaczysz(o ile nie widziales) Leonard-Mayweather, walka Ci sie spodoba.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 02:11 PM
Post: #84
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
Johnny Armour vs Ervine Blake
Walka niepokonanego Armoura z brytyjskim journeymanem o bilansie 11-12. Miała to być walka na "przetarcie" w nowej kategorii wagowej dla faworyta. Nic bardziej mylnego. Blake postawił bardzo wysoko poprzeczkę, pokazując przy tym świetne przygotowanie kondycyjne. Walka krwawa, zacięta, chociaż pozbawiona fajerwerków technicznych. Ostateczny werdykt jest dla mnie rozczarowujący. W każdym razie dobra, twarda walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 08:21 PM
Post: #85
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
John L. Gardner vs Michael Dokes
Pierwsza walka Gardnera w Stanach. Dokes był wówczas fantastycznym zawodnikiem i pokazał to w tej walce. Krótka, wybuchowa bitwa, wiele mocnych ciosów z obu stron + brutalny, niezapomniany nokaut. Szybkość Dokesa jest czymś wyjątkowym.
http://www.youtube.com/watch?v=G1a2M6SIiz8
http://www.youtube.com/watch?v=w9_5F4_Gpgs

Kirkland Laing vs Rocky Berg
Nie jest to batalia, więc trochę nie na temat, ale walka jakby wyjęta z komiksu. Barwny journeyman Rocky Berg a.k.a. Danny Vires przeciwko jednemu z największych talentów wszech czasów. Short but fun, w sam raz na pięciominutową przerwę w pracy. Świetne fryzury i spodenki obu bokserów.
http://www.youtube.com/watch?v=FgJkTpbscKc

Przy okazji - właśnie przeczytałem w tym wątku opowieść Hugo o walce Skrzecz-Koczanowski. Chapeau bas, zwłaszcza za opis Koczanowskiego. Unikatowa rzecz: ''Koczanowski zrobił na mnie niesamowite wrażenie swoim wyglądem i sposobem boksowania. Wysoki, chudy, a przy tym ostrzyżony na łysą pałę wyglądał na jakiegoś katorżnika z syberyjskiego łagru w trybie przyśpieszonym ściągniętego do reprezentacji. Był przy tym wolny i bardzo słaby technicznie''. Takich opisów brakuje we współczesnym ''boxing writing''.

Wydawnictwo Ebr - http://www.boxrep.eu - mainstream boxing writers are dead
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 08:34 PM
Post: #86
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
soulfoodboxing
Zachęciłeś mnie do walki Kirkland Laing vs Rocky Berg, i nie mam czego żałować świetny pojedynek a ten Laing wielki bokser.TongueBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 10:13 PM
Post: #87
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
(01-08-2013 08:34 PM)BESTIA napisał(a):  soulfoodboxing
Zachęciłeś mnie do walki Kirkland Laing vs Rocky Berg, i nie mam czego żałować świetny pojedynek a ten Laing wielki bokser.:P:D

Pod koniec zeszłego roku pojawiła się plotka o śmierci Lainga, ale Kirk wciąż żyje... Chyba. Z tym gościem nigdy nic nie wiadomo. Jeżeli fundusze pozwolą, w przyszłym roku Ebr wybierze się do UK, by odnaleźć ''The Gifted One''. Nice up!


Wydawnictwo Ebr - http://www.boxrep.eu - mainstream boxing writers are dead
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2013, 09:23 PM
Post: #88
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
2001-06-23 Gianluca Branco - Gabriel Mapouka
Kolejna ciekawa walka na europejskiej scenie. Niepokonany, ale nieprzetestowany Włoch Branco, staje naprzeciwko twardemu Franzuzowi z Kongo, Mapouce, dla którego było to drugie podejście do pasa mistrza Europy. Osiem miesięcy temu przegrał decyzją w Niemczech z Uktayem Urkalem.
Obaj bokserzy świetnie przygotowani fizycznie i solidnie wyszkoleni, a przy tym na podobnym poziomie umiejętności co przełożyło się na wyrównaną i interesującą walkę od pierwszej do ostatniej rundy.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2013, 10:44 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2013 10:58 AM przez Mastrangelo.)
Post: #89
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
2010-01-22 Ashley Sexton - Usman Ahmed
Dwójka niepokornych i pewnych Siebie młodych bokserów w walce o pas mistrza Anglii. Hit youtube swego czasu Wink

2010-05-14 Ashley Sexton - Shinny Bayaar
Po łatwych 9 walkach na zawodowych ringach, w ciągu których zdążył zdobyć pas mistrza Anglii (pokonując "roztańczonego" Usmana Ahmeda, to też jest warte zobaczenia Wink ), Ashley Sexton staje do walki o pas mistrza Wielkiej Brytanii przeciwko Swojemu najbardziej doświadczonemu rywalowi, Shinnyemu Bayaarowi. Bayaar urodził się w Mongolii, ale od prawie dekady walczył na wyspach, gdzie zdążył wyrobić Sobie reputację twardego i nieustępliwego wojownika.
Młodość kontra doświadczenie, naprawdę świetna walka.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2013, 03:09 PM
Post: #90
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
1999-11-06 Derrick Jefferson - Maurice Harris
Derrick Jefferson, którego agresywny styl boksowania spodobał się stacji HBO, po 22 walkach bez porażki dostał Swoją szansę pokazania się i występu podczas serii Boxing After Dark.
Jego przeciwnikiem był niewielki wzrostem, ale szybki, atletyczny i dobry technicznie Maurice Harris który po ciężkich początkach kariery w ostatnich 2 latach miał świetną passę, pokonując takich bokserów jak Jimmy Thunder i Jeremy Williams, a przegrywając tylko z Larrym Holmesem po kontrowersyjnym werdykcie sędziów.
Dwie zupełnie inne ścieżki kariery i style. Bokser kontra puncher. Niepokonany ale niesprawdzony przeciwko bokserowi ze słabym rekordem ale mającym doświadczenie z walk z wieloma świetnymi zawodnikami. Najlepsza walka w wadze ciężkiej na jaką ostatnio trafiłem.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości