Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HAYE-CHISORA
10-07-2012, 01:22 PM
Post: #21
RE: HAYE-CHISORA
@AdamekFightPL
Bo Haye go nie uderzył tylko wyrwał rękę od kogoś kto go trzymał. Tak mi się wydaję. Z resztą Dereck to twardziel. Nie zdziwiłbym się gdyby to była prawda.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 01:26 PM
Post: #22
RE: HAYE-CHISORA
@Jerome
To będzie bardzooo ciężka walka dla Haye'a Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 01:28 PM
Post: #23
RE: HAYE-CHISORA
@AdamekFightPL
Oj wiem wiem.. Jednak jestem bardziej spokojny niż przed walką z Władem. Nie mniej jednak to będzie ciężki bój.

Wracając jeszcze do konferencji to myślę, że fakt, że Chisora spłynął po tym prawym to bajki. Chociaż David mówił o tym na konferencjach a Del Boy nie zaprzeczał. W każdym razie myślę, że kilka takich bomb w końcu wpłynie na Derecka.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 01:44 PM
Post: #24
RE: HAYE-CHISORA
@Jerome
Jestem bardziej spokojny o Haye'a niż przed walką z Władimirem?, wow. Ja przed walką z Władimirem byłem prawie pewny, że Haye mocno zaatakuje i znokautuje Kliczkę. Zresztą cały czas myślę, że z szybkością,dynamiką,siłą Haye może spokojnie Wołodię posadzić na dupie. Najpierw knockdown a później nokaut jak w walce z Enzo Maccarinelli'm. Jednak Chisora to zupełnie inny bokser od Władimira. Ten gość ma szczękę ze stali i jaja jak kokosy. To prawdziwy twardziel i typowy swarmer. W tej walce sam balans ciałem Haye'owi nie pomoże.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 01:47 PM
Post: #25
RE: HAYE-CHISORA
@AdamekFightPL
Nie strasz mnie. Wszystko wiem.. Dereck może wygrać. Nie dopuszczam jednak do siebie tej myśli w perspektywie soboty. Chcę aby wygrał Haye, nawet jak będzie wał Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 02:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2012 02:13 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #26
RE: HAYE-CHISORA
@Jerome
Jutro odbędzie się ostatnia konferencja przed ich walką Big Grin znowu staną twarzą w twarz. Ciekawe czy już jutro Chisora coś wykombinuje czy poczeka do ważenia hmm...
Mógłby opluć Davida wodą jak Władimira tylko przez te kraty Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 04:23 PM
Post: #27
RE: HAYE-CHISORA
@AdamekFightPL
No wiesz? Jak możesz? David mu zamknie paszcze swoją posturą Myślę jednak, że będzie szopka z kratką a w ringu mur jak przed Tyson v Lewis.
Lepiej w tę stronę...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 04:54 PM
Post: #28
RE: HAYE-CHISORA
@Jerome
Właśnie gdyby była klatka to Chisora może opluć Haye'a Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 05:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2012 05:04 PM przez Jerome.)
Post: #29
RE: HAYE-CHISORA
@AdamekFightPL
A jak by nie było to miałby ciężej tak? Tongue
Proponuję przenieść się do aktualności z jakąkolwiek dyskusją na temat tego pojedynku.
Wszystko już ustalone.
WALKA D.HAYE v D.CHISORA BĘDZIE TRANSMITOWANA PRZEZ POLAT SPORT I POLSAT SPORT HD.
POCZĄTEK TRANSMISJI O 19:30 BĄDŹ 22:30. NIE PRZEGAPCIE TEGO!!!

(Maynard można zamknąć wątek)

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2012, 05:12 PM
Post: #30
RE: HAYE-CHISORA
według mnie Dariusz na pewno nie padnie, skoro nie usadził go Vit ani Helenius a dobrze wiemy, że mają kowadła w rękawicach, stawiam na wygraną Del Boy'a na punkty Smile

"Nie ma takich rzeczy, których zdobyć nie da rady"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości