Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek-James Toney
04-07-2012, 06:34 AM
Post: #11
RE: Tomasz Adamek-James Toney
@PeterManfredo
Jakie prawie pewne, co Ty jakieś plotki rozsiewasz po forum?? walka Adamek-Toney to czysta spekulacje trwały jakieś tam rozmowy na temat tej walki i to nie wiadomo bo z ostatniej wypowiedzi Toneya wynika, że ten koleś w ogóle nic nie wiedział o walce z Adamkiem, ale do finalizacji i podpisania kontraktów było jeszcze daleko... do tej walki nie dojdzie! a jeżeli nawet to będzie ciekawie przed samą walką na konferencjach. Jestem ciekaw czy Toney byłby w stanie wyprowadzić Adamka z równowagi aż ten by mu wygarnął. Oczywiście walka była by nudna jak flaki z olejem i skończyła by się wysoką wygraną na pkt Adamka. Ja jednak tym razem PPV nie wykupię żeby nie wiem co a w ten wieczór pooglądam sobie ZA DARMO Kliczkę na RTL-u.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-07-2012, 09:06 AM
Post: #12
RE: Tomasz Adamek-James Toney
(04-07-2012 06:34 AM)AdamekFightPL napisał(a):  @PeterManfredo
Jakie prawie pewne, co Ty jakieś plotki rozsiewasz po forum??

Przeczytałem o tym i na bokser.org i na eastsideboxing więc chyba coś jest na rzeczy? Do końca tygodnia się okaże czy to plotka

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-07-2012, 09:45 AM
Post: #13
RE: Tomasz Adamek-James Toney
@PeterManfredo
Ale nigdzie nie było napisane, że walka jest ''prawie'' pewna. Prowadzone są jakieś tam rozmowy i daleko jest od finalizacji. Na bokser.org albo ringpolska była wypowiedź Kathy Duvy, która mówiła, że do podpisania kontraktów są raczej dalej niż bliżej. Być może był taki pomysł zorganizowania tej walki, ale pewnie Main Events widząc te krytyczne komentarze w stosunku do Adamku i do nich zrezygnowali z tego pomysłu. Z drugiej jednak strony może mają jakieś dane co do sprzedania PPV na gali ''Starcie Tytanów''. Skoro Roy i Głażewski sprzedał się w miarę dobrze to dlaczego Adamek z Toneyem się nie sprzedadzą? stacje TV zareklamują tę walkę jako walkę najlepszego polskiego pięściarza z legendą boksu Jamesem Toneyem i jakoś się to będzie kręciło. W końcu niedzielni kibice nie będą wiedzieli kto to jest Toney, usłyszą tylko ''legenda'' i wielka podjarka Smile niestety tak to funkcjonuje. Oczywiście Main Event mogło by znokautować gale w PPV z udziałem Adamka i kogoś z czołówki HW, ale wtedy jak ta walka by się sprzedała? jak by ją zareklamowali. Tutaj chociaż padnie te słowo ''legenda'' boksu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-07-2012, 09:55 AM
Post: #14
RE: Tomasz Adamek-James Toney
Jeden zagraniczny serwis opublikował już plakat zapowiadający tę walkę... A na bokser.org pisało ,że co raz więcej wskazuje na to iż Toney z Tomkiem zawalczyWink

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-07-2012, 09:58 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2012 10:01 AM przez Szakal.)
Post: #15
RE: Tomasz Adamek-James Toney
(04-07-2012 09:45 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Być może był taki pomysł zorganizowania tej walki, ale pewnie Main Events widząc te krytyczne komentarze w stosunku do Adamka zrezygnowali z tego pomysłu

Tak, już to widzę, jak Main Events i Adamek rezygnują z Toneya i bardzo konkretnych pieniędzy, bo kibice czy eksperci są niezadowoleni, albo i nawet oburzeni z wyboru rywala. Prawda jest taka, że Duva ma zdanie kibiców gdzieś. No bo pomyślmy realnie: co ją obchodzi czy kibice są źli czy nie, skoro ona na tym pojedynku zarobi, i to zarobi bardzo konkretnie, a to nieszczęsne PPV i tak się bardzo dobrze sprzeda ("Bo nasz wielki i wspaniały Adamek walczy z legendą boksu, mistrzem świata trzech kategorii, dlatego trzeba to wykupić i zobaczyć" - przeciętny, szary kibic pewnie powie coś takiego i chwilę po tym wykupi ten pakiet).


EDYCJA: Aha, @Jerome. Doczytałem oczywiście Twój post do końca i napisałem to parę słów, bo to "ale niee ;p;p" odebrałem jako takie swego rodzaju pogodzenie się z faktem, że Toney nadal walczy i właśnie dlatego komentowaniem się nie zajmie. No ale już wszystko jasne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-07-2012, 10:07 AM
Post: #16
RE: Tomasz Adamek-James Toney
Do tego walka ma być o wcześniejszej porze więc telewizje USA będą mogły to pokazać i transmisje nie będą kolidowały z innymi galami w tym dniu a kilka ma ich być. Tak Pani Kasia Duva mówiłaWink

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-07-2012, 10:09 AM
Post: #17
RE: Tomasz Adamek-James Toney
Myślę, że ten pojedynek i jego efekty finansowe (w tym ppv) są skalkulowane pod kibiców amerykańskich, a nie polskich. Brak bieżących sukcesów bokserów USA w HW sprawia, że istnieje w tym kraju zapotrzebowanie na widowiska z udziałem bokserów pochodzących ze "starych dobrych czasów" amerykańskiej dominacji. Można do nich zaliczyć Toneya.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-07-2012, 10:12 AM
Post: #18
RE: Tomasz Adamek-James Toney
Cytat z Toneya:
"Dajcie mi kontrakt i walczymy. Ja nikogo nigdy nie unikam. O wszystkim jednak dowiedziałem się z mediów. Mam nadzieję, że to, co czytam, jest prawdą. Bywa tak, że dowiaduję się ostatni o zakontraktowaniu walki, bo nie umiem trzymać języka za zębami"

Cytat z Przeglądu Sportowego:
"Rozalski przyznaje jednak, że rozmowy trwają, a według naszych informacji nawet się już zakończyły, zaś dokumenty czekają tylko na podpisy"

Można to wyczytać na stronie głównej bokser.org

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-07-2012, 11:31 AM
Post: #19
RE: Tomasz Adamek-James Toney
"A ja myślę, że Tomek nie jest gotowy na tak duże wyzwanie Tongue "

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-07-2012, 01:50 PM
Post: #20
Bug RE: Tomasz Adamek-James Toney
Czyli team Adamka przyznał się do negocjacji z Toneyem. Żenada.

(04-07-2012 09:58 AM)Szakal napisał(a):  już to widzę, jak Main Events i Adamek rezygnują z Toneya i bardzo konkretnych pieniędzy, bo kibice czy eksperci są niezadowoleni
Właśnie wybierając Toneya rezygnują z większych pieniędzy, które mogliby zarobić walcząc z kimś normalnym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości