Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek-James Toney
11-07-2012, 11:50 AM
Post: #121
RE: Tomasz Adamek-James Toney
Żaden smród nie pozostał. Dlaczego? Bo śmierdzi już od dawna i śmierdzieć będzie. Pamięta ktoś może o tym, że adamek (celowo z małej litery) już raz wycofał się z eliminatora IBF? Ja pamiętam. Miał wyznaczoną walkę z S. Peterem i oczywiście stchórzył. Co więcej, menago adamka (ten spec od blacharki samochodowej) został przyłapany na perfidnym kłamstwie, co ewidentnie udowodnił mu menadżer Petera, Iwaiło Gotzew. Rozalski negocjował z teamem Nigeryjczyka tak nieudolnie, że żal było patrzeć. Myślał, ze kogos wykiwa, a wykiwał sam siebie. Stwierdził wszem i wobec, że rzekomo obóz Petera chciał podziału 50-50 ao to było kłamstwo, bo chodziło o podział tylko z wpływów z transmisji.


Oto cytat z Gotzewa:
"Przypuszczam, że Rozalski nie słuchał dokładnie albo zajęty był czymś innym, bo nigdy nie prosiłem o podział wszystkich zysków 50-50. Wzmianka o 50-50 pojawiła się tylko przy okazji międzynarodowych praw telewizyjnych, nie w stosunku do samych gaż.

- Negocjowałem w bardzo rozważny sposób, chcąc doprowadzić do tej walki. Jeśli do tego pojedynku nie dojdzie, winny będzie team Adamka, który najwyraźniej wystraszył się, zdając sobie sprawę, że staną naprzeciw Samuela Petera i będzie to dla nich ryzykowna walka. To dla mnie jasne. Jestem bardzo rozsądnym negocjatorem i zaproponowałem im bardzo, bardzo dobry układ"

Niedługo potem, adamek stoczył porywający pojedynek na śmierć i zycie z pogromcą samego Tysona, Kevinem McBridem. Niestety nie udało mu się go znokautować, bo jak powiedział "McBride nie padł na deski, bo był przygotowany".

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-07-2012, 12:05 PM
Post: #122
RE: Tomasz Adamek-James Toney
(11-07-2012 11:16 AM)krab13 napisał(a):  Najlepsze jest to że w Ameryce ta gala leci w otwartej stacji NBC a w Polsce oczywiście PPV

Chyba we wrześniowa ma być na kanale sportowym NBC, a w grudniu gala będzie na otwartym kanale NBC.

Silny, przede wszystkim powodem "stchórzenia" był nie Peter, a walka z Kliczko na horyzoncie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-07-2012, 12:53 PM
Post: #123
RE: Tomasz Adamek-James Toney
@ManagerSilnego
Ciekawe rzeczy się dowiaduję od Ciebie. Szkoda, że Adamek nie zawalczył z Samem. To byłaby super walka. Teraz to już nie ten sam człowiek. Adamek już chyba też.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-07-2012, 04:19 PM
Post: #124
RE: Tomasz Adamek-James Toney
WALKI ADAMEK-TONEY NIE BĘDZIE ! POTWIERDZONE PRZEZ KATHY DUVĘ.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-07-2012, 04:49 PM
Post: #125
Bug RE: Tomasz Adamek-James Toney
(11-07-2012 04:19 PM)AdamekFightPL napisał(a):  WALKI ADAMEK-TONEY NIE BĘDZIE ! POTWIERDZONE PRZEZ KATHY DUVĘ.
Uff... To dobrze. Teraz trzeba znaleźć zastępstwo. Moje propozycje:
Cedric Boswell
Monte Barrett
Oliver McCall
Matt Skelton
Audley Harrisson
David Rodriguez (może trochę za młody)
Michael Sprott
Tye Fields
Frans Botha
Martin Rogan
Jameel McCline
Joey Dawejko
Owen Beck
Oleg Maskajew
Mike Mollo
Ray Austin

A tak na poważnie, to dałoby się obejrzeć Adamka z takimi przeciwnikami jak Cunningham, Peter, Czagajew czy Lachowicz. Wszyscy mieli pasy mistrzowskie, znane nazwiska, niezłą formę, choć już nie na poziomie Adamka i co najważniejsze nie mają jeszcze czterdziestki na karku. Myslę, że takich przeciwników większość by zaakceptowała, bo na pojedynek z kimś takim jak Mitchell, Helenius, Powietkim, Arreola team Adamka się nie odważy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-07-2012, 05:25 PM
Post: #126
RE: Tomasz Adamek-James Toney
(11-07-2012 04:49 PM)Metzger napisał(a):  
(11-07-2012 04:19 PM)AdamekFightPL napisał(a):  WALKI ADAMEK-TONEY NIE BĘDZIE ! POTWIERDZONE PRZEZ KATHY DUVĘ.

no i bardzo dobrze..

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-07-2012, 08:08 AM
Post: #127
RE: Tomasz Adamek-James Toney
Jeśli tak nazwał i jest to tolerowane, to faktycznie skandal ale... po cholerę piszesz to w tym temacie. Kogo to obchodzi?

To wynika, że z tą walką z Toneyem będzie jak z walką z Royem. Blisko, blisko, ale na szczęście walki nie będzie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-07-2012, 09:50 AM
Post: #128
RE: Tomasz Adamek-James Toney
Mało syfu się robi pod komentarzami na bokser.org z powodu 'copa'? ManagerSilnego tu masz odpowiedni temat http://www.forum.bokser.org/thread-113.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-07-2012, 10:12 AM
Post: #129
RE: Tomasz Adamek-James Toney
Ja mało kiedy w ogóle klikam na linki na bokser.org czytam tylko ze strony głównej więc komentarzy nie widuję i Wam też to radzę. A tak w ogóle to temat do zamknięcia, bo walki Adamek v Toney nie będzie. Na temat Tomka zapraszam do działu "bokserzy". Kikas chyba masz odpowiednie moce aby to uczynić?? Tongue Big Grin

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości