Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek-James Toney
09-07-2012, 05:55 AM
Post: #91
RE: Tomasz Adamek-James Toney
Teraz jakby wyszło, że Adamek nie zawalczy z Toneyem, to dziwny byłby fakt, że James wrzucił na YouTube filmik, na którym coś sepleni o nadchodzącej walce z Polakiem.

A jak to jest z tym Toneyem? On ma obecnie w ogóle jakiegoś promotora? Czy był jego podpis na kontrakcie czy nie... oto jest pytanie.

Liczę, że faktycznie dziś poznamy już w 100% pewne nazwisko przeciwnika na wrzesień.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 01:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2012 01:46 PM przez redd.)
Post: #92
RE: Tomasz Adamek-James Toney
Toney znowu się odezwał, tym razem oberwało się Rafaelowi:
Cytat:Rafael zarzuca mi otyłość? Niech lepiej sam spojrzy w lustro, on jest za gruby nawet jak na dziennikarza. Lepiej niech on uważa na swoje słowa, bo jak go spotkam to w ruch pójdą ręce. Obiecuję, że odszczekasz to wszystko grubasie. Lepiej weź jakieś lekcje boksu przed kolejnym spotkaniem ze mną. Rafael nie ma pojęcia o boksie, on nie wie na co mnie jeszcze stać. Ja przegrałem tylko jedną walkę w historii moich występów w wadze ciężkiej. Rafael niech lepiej przestanie ciągle jeść i podszkoli swoją wiedzę. Adamek mógł wygrać z Chambersem, ale ja jestem na zupełnie innym poziomie. Pokonam go, a potem mam otwartą drogę do walk z siostrami Bitchko

Najpierw pokona Assdamka, później załatwi siostry Bitchko, a na koniec zrobi obronę zdobytych tytułów na PPV z Danem RafaelemWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 01:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2012 02:05 PM przez Szakal.)
Post: #93
RE: Tomasz Adamek-James Toney
@redd
Oho, zaczyna się ;] Widać że Toney się nakręca... Jedynym plusem tej walki będą konferencje i face to face, bo po Jamesie można się spodziewać wszystkiego. Ale jak to ktoś napisał na portalu głównym bokser.org "Ważne żeby plusy nie przesłoniły minusów"...


EDYCJA: Właśnie przeczytałem na bokser.org dość ciekawy artykuł: http://www.bokser.org/content/2012/07/09.../index.jsp
I ze słowami Gilfoida:
Cytat:Od czasu porażki z Witalijem Kliczką Adamek nie wykazywał chęci podjęcia jakiegokolwiek ryzyka. Tomasz szuka kolejnej dużej wypłaty przy okazji starcia o pas mistrzowski i dlatego prawdopodobnie odmówi walki z prawdziwym pretendentem
muszę się nie zgodzić. Ciężko było wymagać na powrót po zmasakrowaniu wręcz przez Witalija kogoś lepszego niż Aguillera. Potem mieliśmy czołowego dla wielu "ciężkiego", czyli Chambersa. Jednoręki czy nie, jego wybór był ryzykowny, bo kto mógł wiedzieć, że dozna kontuzji?

Dalej jednak moim zdaniem Gilfoid ma rację... Niestety. Adamek tak naprawdę zmierza po ostatnią wielką wypłatę w karierze przy okazji walki z młodszym Kliczką, bo chyba nikt się nie łudzi, że ma jakieś, choćby minimalne szanse na zwycięstwo. Co do odmówienia walki z prawdziwym pretendentem (mowa o Furym) to też się zgadzam. Lepszy Fury niż wrak Toneya (pomijając fakt, że od Jamesa lepszy byłby chyba ktokolwiek...)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 02:18 PM
Post: #94
RE: Tomasz Adamek-James Toney
@Szakal
Łatwą drogę do pasa HW mieli Mormeck,Thompson,Charr,Sosnowski,Briggs... Adamek jak na razie pokonał 2 czołowych ciężkich (Arreola,Chambers) i kilku średniaków (Estrada,Aguilera,Grant). Moim zdaniem Adamek jest jednym z lepiej prowadzonych bokserów w HW ( co prawda nie tak jak Artur Szpilka ). Wybór Toneya na przeciwnika jest beznadziejny, ale tak jak napisałeś, będzie ciekawie na konferencjach prasowych Big Grin Za to w grudniu Adamek znowu zawalczy z jakimś czołowym bokserem być może na antenie HBO (Mitchell,Solis,Arreola) chociaż wcale nie musi, on już jest na drugim miejscu w rankingu IBF gdzie pierwsze miejsce jest nie obsadzone (jeszcze przed kilkoma dniami te miejsce zajmował Thompson) i wygrana z kolejnymi 2 średniakami w zupełności by mu starczyła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 02:42 PM
Post: #95
RE: Tomasz Adamek-James Toney
@AdamekFightPL
Z tym, że pas IBF dopiero co miał swoją obowiązkową obronę więc Adamek ma sporo czasu do "przymusu" Włada. Kto jest z kolei pierwszy (trzeci)?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 02:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2012 02:51 PM przez Szakal.)
Post: #96
RE: Tomasz Adamek-James Toney
@AdamekFightPL
O "drodze" Mormecka do pasa Kliczki to nawet nie ma co pisać... To była kompromitacja i nieudany żart, podobny do wyboru Toneya na rywala Adamka. Wybór Sosnowskiego z kolei na siłę mogę zaakceptować (no bo mistrz EBU, czyli Albert pasek miał dość prestiżowy). O Charze (tak powinno się odmieniać nazwisko Charr?) nie będę nic pisał, bo to nawet nie jest żart ze strony Witalija, tylko czysta kpina.
Zaś co do walki w grudniu, to mam nadzieję, że będzie to naprawdę ktoś z wysokiej półki, tak jak wymieniłeś: Solis lub Mitchell (Arreolę chyba można wykluczyć, bo on sam nie wie czego chce...). Chciałbym zobaczyć dobrą walkę Tomka z czołowym, prawdziwym ciężkim, który jest w pełni sprawny i chce wygrać, a do tego opisu najbardziej pasuje Solis... No nic, trzeba czekać.

Swoją drogą, to dzisiaj ma być oficjalnie podany rywal Adamka na wrzesień?

PS.
(09-07-2012 02:18 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Moim zdaniem Adamek jest jednym z lepiej prowadzonych bokserów w HW ( co prawda nie tak jak Artur Szpilka ).
Mam nadzieję, że to tylko żart...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 03:24 PM
Post: #97
RE: Tomasz Adamek-James Toney
@Szakal
Nie tyle co żart a ironia Smile

No tak w sumie Albert dostał szansę walki o pas bo był mistrzem EBU co nie zmienia faktu, że nikogo znaczącego w HW wtedy nie pokonał ( czy on w ogóle kogoś znaczącego pokonał oprócz Williamsa? ). Tak czy inaczej sam widzisz, że Adamek nie jest bezpiecznie prowadzony a raczej jest jednym z niewielu pretendentów, który NAPRAWDĘ zasłużył na walkę o pas...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 04:27 PM
Post: #98
RE: Tomasz Adamek-James Toney
Szczerze? To Denis Bachtov byłby ciekawszy. Kolejny...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 09:53 PM
Post: #99
RE: Tomasz Adamek-James Toney
Co prawda link do konkurencji, ale dla mnie to news dnia:
http://www.ringpolska.pl/tomasz-adamek/1...ulew-solis


Co o tym myśleć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 09:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2012 10:04 PM przez Jerome.)
Post: #100
RE: Tomasz Adamek-James Toney
O kurde. To by była miazga. Kombinacja Adamka z tym olbrzymem mi się tylko nie podoba. Muszę go obejrzeć, żeby rozwiać lub utrzymać niepokój z tym związany. Wolałbym, żeby Tomek zawalczył z Pulevem a później z Solisem bo oboje są popularniejsi. Co tam jakiś wielkolud...
EDIT: Ten wielkolud na rozkładzie ma tylko Sprott'a, Barrett'a, Bachtov'a i Gavern'a. Tylko ten ostatni dał się znokautować.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości