Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
17-07-2016, 12:42 PM
Post: #1361
RE: Polityka ogólnie.
https://mmilczanowski.wordpress.com/2016...przyczyny/

Tutaj został świetnie opisany kontekst wewnętrzny i międzynarodowy.

Nawiasem mówiąc, nie wierzę w jakikolwiek związek CIA i/lub Izraela z tureckim puczem. Gdyby tak było, zostałby on o wiele lepiej przygotowany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2016, 12:46 PM
Post: #1362
RE: Polityka ogólnie.
W francuskiej czy belgijskiej policji jest duży odsetek "bardziej opalonych"

A taki algierczyk czy marokańczyk nie będzie strzelał tak celnie jak Francuz sympatyzujący z Le Penem.

Dlatego strzelano nie mogąc trafić w ciężarówkę a co dopiero w kierowcę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2016, 08:04 PM
Post: #1363
Bug RE: Polityka ogólnie.
(17-07-2016 12:46 PM)RSC-2 napisał(a):  W francuskiej czy belgijskiej policji jest duży odsetek "bardziej opalonych"
Aby dostać się do francuskiej policji trzeba być rodowitym Francuzem albo Francjaninem od co najmniej trzech pokoleń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2016, 08:12 PM
Post: #1364
RE: Polityka ogólnie.
Właśnie brałem to pod uwagę Metzger, że snajperzy mogli być ustawieni bokiem do ciężarówki i przez to właśnie tak wyglądają strzały.

Na Facebooku przypadkiem trafiłem na to zdjęcie i autor zmanipulował, bo twierdził,że strzały były specjalnie chybiane.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2016, 06:20 PM
Post: #1365
RE: Polityka ogólnie.
Metzger
Ja nie znam kryteriów naboru do francuskiej policji i nie jestem w stanie zweryfikować czy to co napisałeś jest prawdą.

Ale wiem na pewno ,że wielu policjantów ma kolor skóry inny niż mają ci Francuzi z dziada pradziada I wiem że najczęściej radykalizują się ci z trzeciego pokolenia.

Ponadto obywatelstwo francuskie w trzecim pokoleniu ma wielu algierczyków i marokańczyków.
I ci są najgorsi. Gorsi od tych co w tym roku przybyli z państwa islamskiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2016, 08:35 PM
Post: #1366
RE: Polityka ogólnie.
http://fakty.interia.pl/swiat/news-strza...Id,2241218

Ataki w Monachium,

jakoś nie jestem zdziwiony że teraz przyszła kolej na Niemcy, w końcu
najwięcej ćiapatych do siebie wzięli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2016, 10:27 PM
Post: #1367
RE: Polityka ogólnie.
(22-07-2016 08:35 PM)Wietnam napisał(a):  http://fakty.interia.pl/swiat/news-strza...Id,2241218

Ataki w Monachium,

jakoś nie jestem zdziwiony że teraz przyszła kolej na Niemcy, w końcu
najwięcej ćiapatych do siebie wzięli.

Prawda, ale wiele wskazuje na to, że tym razem to jednak nie islamiści, tylko jakiś lokalny psychol.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2016, 10:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2016 10:39 PM przez Metzger.)
Post: #1368
Bug RE: Polityka ogólnie.
(22-07-2016 10:27 PM)Onet.pl napisał(a):  Niemiecki “Bild” informuje, że oddziały policji z Austrii zostały skierowane do pomocy w Monachium.
Coś dla Bestii, który w swoim czasie panikował z powodu "ustawy o bratniej pomocy".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2016, 10:57 PM
Post: #1369
Bug RE: Polityka ogólnie.
W Niemczech uchodźca z Syrii zarąbał maczetą Polkę w ciąży.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2016, 12:55 AM
Post: #1370
RE: Polityka ogólnie.
(24-07-2016 10:57 PM)Metzger napisał(a):  W Niemczech uchodźca z Syrii zarąbał maczetą Polkę w ciąży.
Cóż, tutaj w zasadzie nie ma czego komentować... Ja bym bydlaka łamał kołem, jak w średniowieczu, na placu miejskim. I transmitował to na żywo w ogólnokrajowej telewizji i na youtube. Tyle że to są Niemcy, gdzie spełzło się ponad milion takich kolesi. Przy zachodniej mentalności za 20 lat będą tam rządzić. A ten zwierzak dostanie góra 10 lat a po wyjściu będzie żył sobie jak król, bo w międzyczasie uznają tam szariat jako jakieś "prawo mniejszościowe". Tylko strasznie żal dziewczyny i maleństwa...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości