Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
10-12-2015, 02:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2015 03:09 PM przez BMH.)
Post: #1171
RE: Polityka ogólnie.
Masz racje. Nie Nasz rzad, a nasza wladza napisales. Sorry. Wink
O jakich mowie lepszych warunkach jako czloenk UE? Jezeli Ty musisz o to pytac o takie rzeczy..? Nie chce mi sie kolejny raz powtarzac co tu jest do zmiany.



(10-12-2015 02:32 PM)Martin napisał(a):  To, że wiele kamienic we Wrocławiu należy do szkopów to MIT. Uwierz mi, że tak jest bo mieszkam tym mieście już naprawdę długo czyli od urodzenia. I nikt tu się Niemców nie boi. Serio.


Zagladales w ksiegi wieczyste? Czy nie musisz bo i tak wiesz lepiej, niz tacy co tam zagladali?

(10-12-2015 02:32 PM)Martin napisał(a):  BMH jak Cię czytam to widzę, że Ty za wszystkie nieszczęścia i problemy, które nękają ten kraj obwiniasz Unię Europejską



Przeciez ja od poczatku daje tego wyraz. Tak jak za to co sie dzialo pol wieku temu obwinialem Niemcow, tak teraz obwinam UE, ktora jest dla mnie niczym innym jak nowa odslona Mitteleuropa.


PS. No i zeby byc precyzjnym.. nie tyle UE jest zlem, co Niemcy sa tym zlem wcielonym. UE to tylko narzedzie w rekach "rasy panow".Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2015, 05:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2015 06:00 PM przez Martin.)
Post: #1172
RE: Polityka ogólnie.
(10-12-2015 02:57 PM)BMH napisał(a):  Masz racje. Nie Nasz rzad, a nasza wladza napisales. Sorry. Wink
O jakich mowie lepszych warunkach jako czloenk UE? Jezeli Ty musisz o to pytac o takie rzeczy..? Nie chce mi sie kolejny raz powtarzac co tu jest do zmiany.

Nie "nasza" władza tylko ogólnie władza danego państwa.

Nie pytam co według Ciebie jest do zmiany tylko jakie byś chciał wynegocjować te "lepsze" warunki członkostwa Polski w UE?

(10-12-2015 02:57 PM)BMH napisał(a):  Zagladales w ksiegi wieczyste? Czy nie musisz bo i tak wiesz lepiej, niz tacy co tam zagladali?

Wyolbrzymiasz problem, którego de facto nie ma. I piszę to jako mieszkaniec tego miasta.

(10-12-2015 02:57 PM)BMH napisał(a):  PS. No i zeby byc precyzjnym.. nie tyle UE jest zlem, co Niemcy sa tym zlem wcielonym. UE to tylko narzedzie w rekach "rasy panow".Wink

Z jednym się muszę z Tobą zgodzić, Niemcy to najbardziej wpływowy kraj w UE - to oczywiste.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2015, 07:20 PM
Post: #1173
RE: Polityka ogólnie.
Z UE jest tak, że wymuszają życie na kredyt państw mniej zamożnych.Często jest tak, że dotacje unijne które są głównym plusem UE są przyznawane na projekty bieżące a nie na rzeczy naprawdę potrzebne i projekty rozwijające.UE narzuca mam co mamy wybudować, pieniądze wydawane są bezmyślne i często widać wielkie przeklamania jak przystanki za wiele tysięcy zł. W 2012 roku wykorzystaliśmy parę procent z 20 mld na koleje, rząd kilkakrotnie prosił o przekazanie pieniędzy na rzecz dróg bezskutecznie.Często jest tak, że nie wykorzystujmy dotacji, przez warunki przyznawania dotacji.Wróćmy do początku, często spotkaliście pewnie naklejki dofinansowane z środków unijnych, kiedyś myślałem fajnie UE daje kasę to trzeba brać, ważne jest jednak słowo "dofinansowane" przeważnie jest tak, że musimy mieć swój wkład często nawet większy niż wartość dotacji, wkład którego nie mamy i ciągle się zadłużamy.Warto tez wspomnieć o wkładzie p
Polski do budżetu UE, nie chce mi się rzucać statystykami które każdy może sprawdzić.Jest grupa która ma raj z dotacji, a są to rolnicy, wystarczy orać pole i barac dotacje.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2015, 10:18 PM
Post: #1174
RE: Polityka ogólnie.
Przypomniało mi się coś bardzo śmiesznego/żałosnego.

Oglądam tv to chyba były wiadomości na tvp1, gadają coś tam o islamistów i włączają w to Rosję.
Rosja walczy z przeciwnikami reżimu Asada, a za chwilę mówią, że Angole rozpoczynaj bombardowania ISIL.

Jak po takim przedstawieniu wydarzeń przeciętny Kowalski będzie postrzegał Rosję?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2015, 09:51 PM
Post: #1175
RE: Polityka ogólnie.
Jezeli potraktowac powaznie ponizesze, to bylaby to tylko jedna z wielu form pasozytowania na Nas szkopow. Dlatego zmiana PIS wywolala taka panike w naszej prasie i w ogole... to koniec Polski, corka Kopaczowej wyjedzie z kraju.
Big Grin
http://prostozmostu.net/kraj/jestesmy-niemiecka-kolonia

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2015, 11:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2015 11:43 PM przez BMH.)
Post: #1176
RE: Polityka ogólnie.
(10-12-2015 10:18 PM)BESTIA napisał(a):  Przypomniało mi się coś bardzo śmiesznego/żałosnego.

Oglądam tv to chyba były wiadomości na tvp1, gadają coś tam o islamistów i włączają w to Rosję.
Rosja walczy z przeciwnikami reżimu Asada, a za chwilę mówią, że Angole rozpoczynaj bombardowania ISIL.

Jak po takim przedstawieniu wydarzeń przeciętny Kowalski będzie postrzegał Rosję?

Obama mowi, ze ISIS nie mowi jezykiem Islamu.Rolleyes

Schulz o Polsce.
https://www.youtube.com/watch?v=puF5mxdIZck

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2015, 12:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2015 12:20 PM przez BMH.)
Post: #1177
RE: Polityka ogólnie.
Jezeli jest cien szansy na normalnosc w tym kraju, to pozwola Sumlinskiemu udowdnic przed sadem, ze Komorowski byl agentem i przestepca. Jezeli Pis tego nie zrobi, to tylko swidczy o tym, ze nie ma bata na tajne sluzby i nie zmieni sie to chyba nigdy.



[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2015, 12:47 PM
Post: #1178
RE: Polityka ogólnie.
Przy okazji jeszcze Wałęsę Milera, Kwaśniewskiego i Tuska.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2015, 02:15 PM
Post: #1179
RE: Polityka ogólnie.
Kaczor dzisiaj:

Panowie z Trybunału uważają, że to oni są suwerenem. Nie są. Jest nim naród. (...) To ogromny skrót myślowy, ale można powiedzieć: resortowe dzieci się bronią. I wybrały Trybunał Konstytucyjny za swoją twierdzę - powiedział prezes PiS. - Zdawałem sobie sprawę, że nasze zwycięstwo to ogromne zagrożenie dla tej grupy.

Jarosław Kaczyński stwierdził, że wszystkie posunięcia rządu mogłyby być dowolnie kwestionowane.

Pan sędzia Rzepliński popełnia kolejne delikty dyscyplinarne. Gdyby miał trochę honoru, podałby się do dymisji. Trybunał Konstytucyjny nie może się składać z ludzi, którzy łamią prawą i kpią sobie ze swojej misji. Kpią ze społeczeństwa i ze swojego suwerena, jakim jest wybrany przez Polaków rząd. To grupa różnych osób, niekiedy wybitnych, ale bardzo przypadkowych i o zróżnicowanym poziomie .

Prezes PiS stwierdził, że Polska nie potrzebuje od Niemiec lekcji demokracji.
Pomocy, jeśli chodzi o demokrację, ze strony Niemiec nie potrzebujemy. Niemcy są nam winni bardzo dużo w każdym wymiarze, począwszy od moralnego, a skończywszy na ekonomicznym. Rachunek krzywd jest ogromny. Od wojny te sprawy nie zostały wyjaśnione, a w sensie prawnym są aktualne – podkreślał.
Lider PiS wspomniał też o Marszu Solidarności, który ma się odbyć w najbliższą niedzielę w Warszawie: - Mam nadzieje, że będą tłumy. I o to proszę.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2015, 06:18 PM
Post: #1180
RE: Polityka ogólnie.
Oni tak to wszystko chca realizowac, nawet gdyby np. powiedzmy legalnie wybrany rzad danego panstwa sie nie zgadzal na taka "integracje"?
http://www.naszdziennik.pl/swiat/148779,...iczna.html

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości