Ankieta: Kto wygra pojedynek Alvarez v Ortiz ??
Ankieta jest zamknięta.
Canelo przez KO 55.56% 5 55.56%
Canelo na pkt 22.22% 2 22.22%
Remis 0% 0 0%
Vicious na pkt 11.11% 1 11.11%
Vicious przez KO 11.11% 1 11.11%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saul Alvarez v Victor Ortiz
13-06-2012, 07:20 PM
Post: #1
Saul Alvarez v Victor Ortiz
http://www.bokser.org/content/2012/06/13.../index.jsp

Zapowiada się wspaniały pojedynek. Saul "Canelo" Alvarez v Victor "Vicious" Ortiz. Stawką pojedynku będzie pas Mistrza Świata WBC w kategorii junior średniej. Proszę o wasze opinie, udział w ankiecie i zapraszam do dyskusji. Let's get ready to rumble!!!

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-06-2012, 07:26 PM
Post: #2
RE: Saul Alvarez v Victor Ortiz
Myślę, że Canelo i Ortiz prezentują podobny poziom, ale coś mi mówi, że będzie to ringowa wojna typu Ortiz-Berto i, że wygra Canelo...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-06-2012, 08:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2012 08:04 PM przez redd.)
Post: #3
RE: Saul Alvarez v Victor Ortiz
Może powiecie, że się czepiam, albo narzekam, ale uważam tę walkę za słabe zestawienie. Ortiz jeszcze niedawno walczył w junior półśredniej, do tego jest zawodnikiem bazującym na sile fizycznej i przy Canelo, który jest bardzo duży jak junior średnią, nie będzie miał już tego atutu. Vicious bez siły fizycznej jest o 50% mniej groźny, jakoś nie potrafię sobie go wyobrazić boksującego ze wstecznego i czekającego na kontry. Do tego Ortiz nie ma zbyt mocnej szczęki, a Alvarez jest precyzyjny i bije całkiem mocno.
Dobra walka z punktu marketingowego, bo Ortiz jest efektowny i rozpoznawalny, a do tego spektakularnie padnie w tym pojedynku.

Coraz bardziej zaczyna mnie drażnić prowadzenie Alvareza. Dla mnie to show biznes i budowanie mitu "Wielkiego Canelo". Szkoda, że nie zawalczy z jakimś naturalnym j- średnim ze ścisłej czołówki, bo jak na razie jego przeciwnicy to napompowane maluchy, albo wraki :
- Bardzo past prime Mosley, który nigdy nie walczył w junior średniej
- Past prime Cintron, który przegrał prawie wszystkie rundy z Moliną i męczył się ze średniakiem Smithem
- Średniak - maluch Gomez
- Rhodes ujdzie, chociaż średniak
- Maluch Hatton i nie zrobienie umownego limitu
- Ndou wyciągnięty z półśredniej
- Stary i wyboksowany Baldomir

Wszyscy jadą po Chavezie Jr, a ten walczył z groźnym Rubio i teraz podejmuje Lee. Alvarez też wnosi sporo ponad limit, walczy z wrakami, a nie spotyka się z taką krytyką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-06-2012, 10:31 PM
Post: #4
RE: Saul Alvarez v Victor Ortiz
Podobnie jak reddowi, nie podoba mi się perspektywa takiej walki. Ortiz już w półśredniej był lekko nadmuchany, a w junior średniej będzie całkowitym nieporozumieniem i nie ma z Alvarezem żadnych szans. Sport w tym przypadku ewidentnie przegrywa z marketingiem, bo ekipie Alvareza zależy na zwycięstwie nad "człowiekiem, który boksował z Floydem". Jestem w stanie zrozumieć takie parcie na kasę w przypadku starszych bokserów, którym zostało 2-3 lata do emerytury, ale młody chłopak, który zamiast boksować z najlepszymi ze swojej kategorii nagminnie obija emerytów lub bokserów wyciągniętych z niższych wag nie zasługuje na sympatię kibiców.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości