Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to Szpilka?
03-06-2012, 01:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2012 01:37 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #1
Czy to Szpilka?
Tę reklamę oglądałem już tysiące razy, ale ostatnio zacząłem się zastanawiać czy to aby nie Artur Szpilka? chodzi mi oczywiście o reklamę Wojaka, którą pokazują kilkanaście albo i kilkadziesiąt razy w trakcie przerw reklamowych. Zwróćcie uwagę na tatuaże, zwłaszcza na prawą rękę. Czy to aby nie jest tatuaż Artura z ''JP'' ?? kurcze sylwetka podobna okropnie do tej którą prezentował Artur jeszcze w kategorii junior ciężkiej. Oceńcie sami.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2012, 04:20 PM
Post: #2
RE: Czy to Szpilka?
Ten gość na tym filmiku waży nie więcej jak 70 kgWink A tak mało Artur ważył chyba w wieku 14 lat;p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2012, 06:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2012 06:12 PM przez Adammobp.)
Post: #3
RE: Czy to Szpilka?
Co jak co, ale ta reklama Wojaka przed filmikami publikowanymi w 3 liczących się polskich serwisach internetowych o boksie już mnie wkurza porządnie Smile

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2012, 07:59 PM
Post: #4
RE: Czy to Szpilka?
A ja przyznam, że argumenty tatuaży są wystarczające i na 75% jestem pewny, że to Artur.
Hmmm... może trzeba go po prostu spytać??

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2012, 02:50 PM
Post: #5
RE: Czy to Szpilka?
@Jerome

Napisałem wiadomość z zapytaniem do jego dziewczyny, ale chyba całkiem nie potrzebnie bo sam doszedłem do prawy. Dokładnie na 0:07 na prawej ręce widać w miarę dokładnie ten tatuaż. Porównaj go z tym zdjęciem http://www.google.pl/imgres?imgurl=http:...Q&dur=2880

Widać dokładnie, że oba tatuaże się różnią. Na tym na reklamie jest mniej rogów/igieł. Śledztwo uważam za zakończone Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2012, 03:02 PM
Post: #6
RE: Czy to Szpilka?
Ale ta gęba z jadaczką wygląda identycznie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości