Ankieta: Czy Artur Szpilka ma szanse zdobyc w przyszłosci poważny tytuł??
Nie, wręcz przeciwnie - pierwszy lepszy średniak go zleje i będzie po karierze.
Wątpię, nie ma umiejętności/jest źle prowadzony/jego przeszłość i charakter.
Ma szanse, ale jedynie na skalę Europejską.
Przyszły Polski mistrz świata w kategorii ciężkiej.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artur Szpilka
09-01-2015, 10:57 AM
Post: #811
RE: Artur Szpilka
Z tych co znam(czytając)
#Tarver,Arreola,A.Harrison,Washington,Wilder,Mitchell,Breazele,Kownacki,Kauffman​.
Z Kim byście Artka widzieli?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2015, 11:30 AM
Post: #812
RE: Artur Szpilka
z wypalonym Arreolą, nieprzetestowanym Kownackim,Panem cieniutką szczeką Mitchellem jak najbardziej ma szansę
Washingtona jeszcze na oczy nie widziałem,to znaczy widziałem na mapie. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2015, 11:43 AM
Post: #813
RE: Artur Szpilka
Joker
Szpilka vs Tarver/Mitchell/Harrison, bylyby dla mnie bardzo ok. Z kazdym z nich Artek ma duze szanse na efektowna wygrana.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2015, 01:47 PM
Post: #814
RE: Artur Szpilka
Przy ruchliwości Artura i szybkości, to widziałbym go również jako lekkiego faworyta z Washingtonem i Breazeale'em.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2015, 02:19 PM
Post: #815
RE: Artur Szpilka
Mysle ze spokojnie kazdy bokser z listy Jokera jest w zasiegu Szpilki z ostatniej walki wzmocnionego o camp w USA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2015, 04:00 PM
Post: #816
RE: Artur Szpilka
(09-01-2015 10:57 AM)Joker napisał(a):  Z tych co znam(czytając)
#Tarver,Arreola,A.Harrison,Washington,Wilder,Mitchell,Breazele,Kownacki,Kauffman​.
Z Kim byście Artka widzieli?

Tarver - obecnie jeszcze nie. Antonio zna dużo sztuczek, jest bardzo sprytny i potrafi przyłożyć. Taki stary wyga mógłby narobić Szpilce bigo. Artur mógłby teraz tę walkę przegrać (choć szanse widzę blisko 50/50), ale jak przepracuje z 2 obozy z Shieldsem wtedy byłbym jak najbardziej za taką potyczką.

Arreola - Jeszcze nie. Meks jest silny fizycznie, destrukcyjny i mocno bije. Artur pod jego naporem mógłby zgłupieć i zainkasować kilka bomb. Stylowo rywal nie dla Szpilki.

Washington - Rywal do obskoczenia. Silny to chłop, ale surowy i niedoświadczony. Artur walczący jak z Adamkiem / McCline imho wypunktowałby Amerykanina, jeżeli na początku nie wyłapałby jakiejś bomby. Byłbym na tak.

Breazale - Obecnie widziałbym to w wyrównanych proporcjach. Breazale uważam za lepszego boksera niż Washingtona, jednak również nie jest on żadnym wirtuozem. Artur mógłby go wypunktować, ale wolałbym aby Szpilka popracował trochę z nowym trenerem.

Kownacki- - Jak najbardziej tak i to już teraz. Adam jest powolny, ofensywny i otwarty przy ataku. Szpilka mógłby ładować w niego swoje lewe z kontry. Przy odrobinie szczęścia mogłaby być to efektowna walka. Zrobić polskie derby w Chicago, dorzucić do tego na undercard Łaszczyka i jako main event Fonfarę i mamy naprawdę fajną galę.

Kauffman - Tak jak Kownacki, to bijok bez solidnej techniki - do pokonania przez Szpilkę i to może nawet efektownie.

Na dzień dzisiejszy wybrałbym Kownackiego / Kauffmana / Washingtona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2015, 04:32 PM
Post: #817
RE: Artur Szpilka
Jeszcze Wilder Wink

Ogolnie jestem milo zaskoczony takim rozwojem kariery. Treningi w USA to jedno, trening u dobrego coacha + wsparcie Haymona to co innego.

Nie wiem czy Artur nie osiagnie wiecej niz moze (jak Sosnowski) ale w sumie tego nalezy mu zyczyc.

Wg mnie nigdy nie bedzie mial szans z kolosami pokroju Fury'ego czy Kliczko, ale juz poziom Chisory czyli dobre walki z topem moglby osiagnac.

Zdrugiej strony nie zdziwie sie jak bedzie przegrywal regularnie z owym topem a i tak zrobi kariere jak np Thompson (choc on mial jesscze tittle shoty)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2015, 05:01 PM
Post: #818
RE: Artur Szpilka
(09-01-2015 04:32 PM)Gogolius napisał(a):  Wg mnie nigdy nie bedzie mial szans z kolosami pokroju Fury'ego czy Kliczko, ale juz poziom Chisory czyli dobre walki z topem moglby osiagnac.

Bardzo chętnie zobaczyłbym pod koniec 2015 walkę Artura z Chisorą. Dereck sportowo ma już z górki, a po Furym może być już na równi pochyłej. Jednak ciągle jest to nazwisko, które dobrze wygląda w rekordzie. Szybki i ruchliwy Artur to może być za dużo dla porozbijanego i coraz bardziej zamulastego Derecka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2015, 08:09 PM
Post: #819
RE: Artur Szpilka
I może być powtórka z Adamka vs Arreola, gdzie rywal wolny, ociężały, do obskoczenia, a ciągle z dobrym nazwiskiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2015, 06:19 PM
Post: #820
RE: Artur Szpilka
Nie wiem, czy Shields tak na serio, ale widzi w Szpilce przyszłego mistrza świata: ...ma wszystko, by zostać mistrzem świata wagi ciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości