Ankieta: Czy Artur Szpilka ma szanse zdobyc w przyszłosci poważny tytuł??
Nie, wręcz przeciwnie - pierwszy lepszy średniak go zleje i będzie po karierze.
Wątpię, nie ma umiejętności/jest źle prowadzony/jego przeszłość i charakter.
Ma szanse, ale jedynie na skalę Europejską.
Przyszły Polski mistrz świata w kategorii ciężkiej.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artur Szpilka
27-06-2014, 10:34 PM
Post: #671
RE: Artur Szpilka
@Sander
No litości.. teraz nie wolno prowadzić dyskusji podpartej przykładami? RedHawk dał tezę odnośnie Szpilki a ja się z nią nie zgadzam podpierając się przykładami innych pięściarzy. Nie wolno już wspomnieć o innym człowieku niż imię i nazwisko w nazwie wątku? :/

(27-06-2014 09:29 PM)RedHawk napisał(a):  @Jerome
Nie chcesz chyba powiedzieć, że Haye jest silniejszy fizycznie od Chisory? co jak co, ale ten gość jest silny jak byk (co nie przekłada się na siłę ciosu).

Ja tylko mówię co widziałem w Londynie. Haye przepychał Chisorę a nie na odwrót.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2014, 09:39 AM
Post: #672
RE: Artur Szpilka
@Jerome
Ale to raczej ze względu na przepaść umiejętności a nie przewagę siły fizycznej. Co do Sandera, ma chłop nową funkcję niech się nacieszy i trochę po rządzi Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 12:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2014 12:47 PM przez KrychuTMT.)
Post: #673
RE: Artur Szpilka
[Obrazek: 9hnfop.png]

Szpilka to nie ciężkiRolleyesRolleyesRolleyesRolleyes. #beka #z #"znaffcuf"

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 12:48 PM
Post: #674
RE: Artur Szpilka
Trochę manipulacja światłami no i czarno biały kolor, ale fakt faktem Artur jest dzik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 07:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2014 07:49 PM przez KrychuTMT.)
Post: #675
RE: Artur Szpilka
Słyszałem o pomyśle walki Szpilki z Tomaszem Adamkiem, ale osobiście wątpię czy do niej dojdzie. Jeśli jego promotorzy mieli tak duży problem, żeby zgodzić się na jego walkę ze mną, to czemu mieliby puścić go na Adamka? Jeśli dojdzie do tej walki, to widzę co najmniej po dwa nokdauny w każdej rundzie i koniec pojedynku do piątej rundy na korzyść Adamka - prognozuje Zimnoch.

To cebulak dojebał. Gdyby nie słynne " zrobię Ci dziecko" to nikt by o nim nie usłyszał. Zimnoch niech się cieszy, że do tej walki nie doszło. Zyskał jakikolwiek rozgłos oraz możliwość szerzenia mitu o "ucieczce" Szpilki. Zresztą Krzyś jest tak nudny, wręcz pizdowaty, że wszyscy już dawno o nim zapomnieli i teraz co najwyżej może obijać Mietków za 5 tys na gali w sali gimastycznej XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 07:52 PM
Post: #676
RE: Artur Szpilka
Szpilka przy tej wadze i umięśnieniu w okolicach 8-9 rundy będzie tak spuchnięty jak Pudzian w walce z Timem Sylvią.
Pewna wygrana Adamka jak dla mnie, chętnie przyjąłbym zakład z kimś kto wielbi Szpilę, o to kto ten pojedynek wygra (o ile oczywiście do niego dojdzie).

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 07:58 PM
Post: #677
RE: Artur Szpilka
Krychu
Tyle że to Artek obsrał zbroje...
W ewentualnej walce może wygrałby Szminka moze Zimna ale wiem że to Artek(tez promotorzy)nie chcieli tej walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 08:03 PM
Post: #678
RE: Artur Szpilka
@Joker
W mokrych snach Krzysia. Nie doszło do walki, bo nie byłoby z niej dobrej kasy.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 08:10 PM
Post: #679
RE: Artur Szpilka
(01-07-2014 08:03 PM)KrychuTMT napisał(a):  Nie doszło do walki, bo nie byłoby z niej dobrej kasy.

Nie doszło do walki, bo team Szpilki po walce z Mollo zrezygnował ze starcia z Zimnochem.

Argument o kasie zabawny, po co była więc walka choćby z Basile? Wygenerowała większą kasę niż ewentualna walka z Zimnochem?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2014, 08:14 PM
Post: #680
RE: Artur Szpilka
Kasa z tej walki byłaby właśnie zajebista w okolicach kwietnia 2013 gdy był bum na ich walke ale cóż Szpilka się obsrał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości