Ankieta: Czy Artur Szpilka ma szanse zdobyc w przyszłosci poważny tytuł??
Nie, wręcz przeciwnie - pierwszy lepszy średniak go zleje i będzie po karierze.
Wątpię, nie ma umiejętności/jest źle prowadzony/jego przeszłość i charakter.
Ma szanse, ale jedynie na skalę Europejską.
Przyszły Polski mistrz świata w kategorii ciężkiej.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artur Szpilka
11-04-2012, 10:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2012 10:10 PM przez Jerome.)
Post: #41
RE: Artur Szpilka
@Rutherford
Dobra. Ja jestem za. Za dużo tu gadam, wystarczy spojrzeć na licznik postów. Jako jedyny przekroczyłem już 300 a mam już ponad 500. Przepraszam wszystkich i obiecuję większą wstrzemięźliwość.

@AdamekFightPL
Racja ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2012, 11:05 PM
Post: #42
RE: Artur Szpilka
Wy wszystko za bardzo do siebie bierzecie.
Jerome szanuję Cię i to bardzo... wielu użytkowników tego forum traktuję poważnie i z szacunkiem ponieważ cieszę się z tego, że możemy razem podyskutować. Nie prawda, że przyczyniłem się do jakichkolwiek kłótni. Po prostu traktujecie niektóre sprawy zbyt poważnie i rzucacie się o byle co. Wnieście w swoje życie troszkę humoru i szczęścia bo złość piękności szkodzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2012, 12:53 PM
Post: #43
RE: Artur Szpilka
@Crumb
Przecież ja zaznaczyłem, że nie jesteś winny. O przyczynianiu się czy coś w tym stylu również nie wspomniałem. Mało tego uznałem, że Twój wątek o śmierci był super pomysłem tylko, że na jego podstawie (moim zdaniem) atmosfera na forum się nieco zmieniła. Ale ok. Temat wyjaśniony, wszystko wraca do normy.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2012, 07:03 PM
Post: #44
RE: Artur Szpilka
http://www.ringpolska.pl/tomasz-adamek/1...re-myczkow

To się robi dosyć groteskowe. Szpila naprawdę nie wie co mówi, czekam na jego walkę z jakimś porządnym zawodnikiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2012, 07:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2012 07:18 PM przez Rutherford.)
Post: #45
RE: Artur Szpilka
@willom(konserwatysta)
Właśnie przesłuchałem tą wypowiedź i po raz kolejny się upewniłem, że Szpilka jest "średnio" ogarnięty. "Dla niego by się to źle skończyło" - cóż, Adamka nie lubię, Szpilki też nie lubię, kibicuję im jako Polakom, ale Artur się tylko kompromituje takimi słowami. No bo gdzie jemu do Tomka? Pierwszy komentarz na ringpolska.pl pod tym filmem to 100% prawdy: "Marzenia nie bolą...".

A co do jego walki z porządnym zawodnikiem, to będzie tak jak z Kosteckim. Czyli będzie wieczne bumobicie i zawsze "o krok od walki o mistrzostwo". Miał być niezły rywal na "Noc Wagi Ciężkiej", a skończyło się jak zwykle i zapewne na tydzień przed galą poznamy nazwisko jakiegoś Serba.

EDIT: A co do "Nocy Wagi Ciężkiej", to jestem ciekaw, jak pan Wasilewski będzie tłumaczył, czemu jednak przyjechał jakiś kelner... Pewnie się dowiemy, że to będzie walka na przetarcie przed jakimś znanym nazwiskiem. I tak w kółko...

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2012, 07:44 PM
Post: #46
RE: Artur Szpilka
Te słowa Adamka "dla niego by się to źle skończyło" też były głupie. Przecież na sparingu nie krzywdziłby Szpilki, nie znęcałby się nad nim, nie torturowałby go błyskawicami itd. Big Grin

Taki sparing mógłby się przydać i dla Adamka i dla Szpilki. Szpila się cieszy, że jedzie do Kliczki na sparingi. A przecież tam właśnie korzyści będą wspólne.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2012, 09:15 PM
Post: #47
RE: Artur Szpilka
Może zazdrosny Adamek o Kliczków Smile Wkurza się, że Szpila ma coraz więcej fanów i nagle ma walkę wieczoru a Adamek ostatnio takowej nie miał. Adamek wie, że nigdy nie zdobędzie mistrza świata w wadze ciężkiej i obawia się, że Szpila może zdobyć;p Zazdrośnik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2012, 07:40 AM
Post: #48
RE: Artur Szpilka
Szpila ma zaraz walkę wieczoru, a nawet nie wiemy z kim będzie walczył. Co więcej, nie wiemy z kim zawalczą Wawrzyk i Hutkowski. A gala już 2 czerwca!

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2012, 05:06 PM
Post: #49
RE: Artur Szpilka
Ja nie rozumiem. Też bym powiedział, że się Adamka nie boję i że wzajemne sparingi mogłyby byś dobre dla nas obu. Pewność siebie nie pomylona z arogancją (Szpila nie krzyczy dawać mi Adamka, skopię mu dupę) nie jest niczym złym. Jestem chyba jedyny, ktory slyszy jak Artur mowi w wywiadach, ze NIE BOI SIE NIKOGO ALE ZDAJE SOBIE SPRAWE Z POWAGI SYTUACJI, albo jak jest szczesliwy piszac na facebook'u ze sparingi z Walker'em i Page'em idą dobrze bo wie że sie duzo nauczy. Mi się nie podoba to JP na jego przedramieniu, lekko dresiarski styl ale nie kazdy musi byc Haye'em zebym go lubil. Szanuje go bo jest kozakiem. Nie boi sie, stawia sobie wyzwania i mierzy sie z nim z radoscia. Pas Mistrza na jego biodrach nie bedzie dla Polski wstydem. Nawet w czasach kryzysu HW.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2012, 07:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2012 07:16 PM przez Adammobp.)
Post: #50
RE: Artur Szpilka
Nastąpiła zmiana planów. W związku z galą 30 czerwca, na której w walce wieczoru Kostecki zmierzy się z Royem Jonesem Juniorem, Artur Szpilka nie będzie sparował w czerwcu z W. Kliczko. Będzie się przygotowywał do walki na tej samej gali, na której pewnie dostanie jakiegoś ogórka.

Jak oceniacie tę decyzję? Czy lepszy byłby sparingi z Kliczko, czy też bardziej przyda mu się występ na świetnie promowanej gali w Polsce?

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości