Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka vs Basile
25-05-2012, 10:07 PM
Post: #11
RE: Szpilka vs Basile
(13-05-2012 10:02 PM)Jerome napisał(a):  Dobra, Panowie nie ma co gadać. Ważniejsze od tej walki są sparingi Artura z Wołodią. Nie ma co narzekać jak zwykle.

Nie będzie żadnych sparingów w czerwcu, to już pewne.
Sam nie wiem jak do tego faktu się odnieść. Szpilka ma walczyć na gali Kostecki vs Jones. Nie bardzo wierzę, aby walczył tam z jakimś sensownym rywalem.

Basile - wytwór marketingowy i już nikt się z tym specjalnie nie kryje.
Bynajmniej dobrze, że Wawrzykowi zakontraktowali bardzo solidnego Bachtowa na przeciwnika. Ten rywal moim zdaniem jest b. dobry na ten etap kariery.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-05-2012, 02:19 PM
Post: #12
RE: Szpilka vs Basile
@redd

Szpilka nie pojedzie na sparingi z Kliczką ze względu na fakt, że Fiodor będzie musiał zostać w Polsce i trenować Kosteckiego a samego go nie puszczą... Artur ma walczyć o młodzieżowy pas mistrza świata WBC więc pewnie dostanie jakiegoś młodego wilczka, który nie doznał jeszcze porażki na zawodowych ringach.

Co do Bachtowa rywala Wawrzyka to nie mówmy hop... do gali pozostał jeszcze tydzień więc w ostatniej chwili mogą mu przeciwnika zmienić. Oby do takiej sytuacji nie doszło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-05-2012, 06:20 PM
Post: #13
RE: Szpilka vs Basile
Swoją drogą myślę, że Paweł Skrzecz nie pogardziłby wyjazdem do Goeing z Arturem. Nie wiem, dlaczego tak to się potoczyło, jeśli byłoby możliwe to pewnie nie byłoby problemu tylko nic się na ten temat więcej nie mówi.

Do do Bachtowa to... AdamekFightPL dobrze mówi. Śmieszne ale prawdziwe Wink

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-05-2012, 12:18 PM
Post: #14
RE: Szpilka vs Basile
@Jerome
Głównym trenerem Artura jest Fiodor i raczej tylko jego na prawdę słucha się Szpila. Sam na pewno widziałeś wywiady, wypowiedzi Artura, w który to mówił jaki to Fiodor nie jest wspaniały itd... Skrzecz w razie czego nie zapanował by nad Arturem tak jak mógłby to zrobić Fiodor.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-05-2012, 08:40 AM
Post: #15
RE: Szpilka vs Basile
No właśnie chciałem napisac że sparingów nie będzie...Szkoda ale niech chłopak się bije na dużych galach

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-06-2012, 02:23 PM
Post: #16
RE: Szpilka vs Basile
Kurcze można gdzieś obejrzeć w TV live ważenie? Jak Haye walczył z Valuev'em, Ruiz'em i Harrisonem + W.K. to puszczali to sky sports. Dlaczego Solorz nie puści tego chociaż w Polsacie Sport?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-06-2012, 12:09 PM
Post: #17
RE: Szpilka vs Basile
Dobra Panowie szybkie typy!
Ja daje TKO lub KO max 2 runda. A Wy??

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-06-2012, 12:19 PM
Post: #18
RE: Szpilka vs Basile
Szpilka przez KO w drugiej rundzie.

Swoją drogą, to ciekaw jestem, kiedy "przyszły zbawca HW" dostanie chociaż jakiegoś średniego journeymana, bo nie wiem jak Wy, ale ja mam dość bumów...

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-06-2012, 01:44 PM
Post: #19
RE: Szpilka vs Basile
Ja jestem spokojny na razie.. Ma czas. Zobaczymy kogo na Kosteckiego dostanie. Może chociaż to 50.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-06-2012, 07:21 AM
Post: #20
RE: Szpilka vs Basile
Takie walki, jak z Basile nic Szpilce nie dają. Wręcz przeciwnie, utrwala tylko swoje błędy. Jemu jest potrzebna 10-rundowa walka z wytrzymałym na ciosy journeymanem (mógłby to być nawet Litwin Remigius Ziausys, którego trudno znokautować), a nie nokautowanie beznadziejnych bumów w początkowych rundach.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości