Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka Nożna-TRYBUNY
23-07-2014, 08:09 PM
Post: #31
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczen...szawskich#

Legia props .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2014, 11:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2014 11:09 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #32
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
Wiecie, nie wiem co siedzi w głowach niektórych kibiców Legii, ale wyraźnie dążą do wykluczenia Legii z pucharów zapominając, że nie należy kopać się z koniem. Najpierw Legię załatwili działacze a teraz chyba tego samego chcą kibice. Potężna kara finansowa i zakaz na dwa mecze u siebie. Grupka (nie wiem, jak duża, być może to grupa pisana przez duże "G") kiboli sprawiła, że większość kibiców nie obejrzy pierwszego po wyjściu z grupy (i być może ostatniego meczu przez to, że nie będzie atmosfery) meczu w fazie pucharowej. Nie dość, że strata finansowa potężna to jeszcze nie będzie dopingu. Ciekawe, co czują kibice Legii, którzy bardzo by chcieli być na tych meczach, a jednak nie będą mogli zasiąść na trybunach przez swoich bardziej rozbrykanych kolegów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2014, 11:37 PM
Post: #33
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
Wiesz, to jest debilizm w czystej postaci. Nawet mi się rozpisywać nie chce... Kara oczywiście zasłużona, bez dwóch zdań, ale ja nie lubię takiego karania grupowego. Pojechałą grupka do Lokeren, coś nawywijała i teraz ma przez to cierpieć kilkanaście tysięcy Warszawiaków. Mam nadzieję, że chociaż ten drugi mecz uda się jednak otworzyć, bo, nie daj Boże, Legia wylosuje np. Manchester City, i taki mecz bez publiczności...? Koszmar.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 12:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2014 12:05 AM przez Wietnam.)
Post: #34
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
Winna jest tego ta ,cała tzw żyleta.To na niej kibice wywieszaja te transparenty z widokim świni itp,
Czekać naprawdę do następnego spotkania jak znowu coś nabrazgają na UEFA, i skończy się definitywnym wykluczeniem z rozgrywek europejskich i to na sezon 2015/16,jak do tego widzę że na żylecie również dziewczyny odpalają race, to aż mnie trzęsie.

a to prawda też że w wyjazdowych meczach fazy pucharowej, kibicom legii nie będą sprzedawane bilety?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 12:45 AM
Post: #35
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
Tak, dostali zakaz wyjazdowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 01:21 AM
Post: #36
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
uuooo ciężko będzie daleko zajść legionistom, doping kibiców to 30% sukcesu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 08:20 AM
Post: #37
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
W ogóle kibice Legii są dziwni. Może nie kibice, ale chuligani którzy chodzą i jeżdżą na mecze. Podczas meczu Den Haag - Ajax wyzywali Milika. To mi się normalnie w głowie nie mieści.

Też mi się nie podoba takie grupowe karanie, ale jak można było inaczej zareagować na recydywę? Moim zdaniem to też wina lojalności kibiców. Wszyscy niby narzekają na chuliganów, ale żadna z grup kibicowskich nie ich nie wyda, a później na tym wszyscy cierpią. Nawet Ci, z innego miasta, bo mecz przy pustych trybunach oglądany w tv nędznie się ogląda. A przecież Legia ma naprawdę mega dobry doping.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 10:20 PM
Post: #38
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
Kibice GKS Katowice widzę, że są nie lepsi. Agitują już przedszkolaków: http://wiadomosci.onet.pl/slask/kibice-g...isci/tfzdc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2014, 07:12 PM
Post: #39
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
Może i dobrze dla Legii, że to akurat mecz z Ajaxem odbędzie się przy pustych trybunach? Przecież kibice Legii trzymają sztamę z największym wrogiem Ajaxu - Ado Den Haag. To jest taka prawdziwa kosa na śmierć i życie. Obawiam się, że podczas takiego meczu doszłoby do incydentu i być może nawet wykluczenia Legii z rozgrywek w przyszłym sezonie plus mega potężna kara finansowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 10:12 PM
Post: #40
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
Dziwię się, że klub nie wytoczył tej grupce, która narobiła syfu w Lokeren pozwu cywilnego o straty finansowe. A może dopiero zbiera dowody?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości