Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka Nożna-TRYBUNY
02-05-2012, 08:53 AM
Post: #1
Piłka Nożna-TRYBUNY
Może są wśród nas ultrasi klubów piłkarskich? Ja jestem jednym z nichWink Jak postrzegacie Polskie ekipy kibicowskie? Doping,oprawy,atmosferę meczową? Kto wg Was jest w Polsce liderem pod tym względem?

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2012, 11:10 AM
Post: #2
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
Najładniejsze dzieła mojej grupy :
http://d1.endata.cx/data/games/27445/2wgx85x.jpg
http://i53.tinypic.com/aw732o.jpg
http://legionisci.com/zdjecia/12spartak1_oprawa1_d.jpg

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2012, 11:40 AM
Post: #3
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
jestes w NS?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2012, 01:34 PM
Post: #4
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
Tak jestem

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2012, 06:48 PM
Post: #5
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
@PeterManfredo

Chwalisz się tym, że jesteś pseudo kibicem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2012, 07:03 PM
Post: #6
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
Bywam na Lechu dość często, ale nigdy w życiu nie byłem na trybunie ultrasów. Nie dał bym rady tak przez cały mecz się drzećSmile No, ale ich oprawy w Poznaniu są niesamowite, wielki szacun za to. Moim zdaniem najlepsi kibice w Polsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2012, 10:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2012 10:03 AM przez PeterManfredo.)
Post: #7
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
@AdamekFightPL
Chyba za dużo tvn-u oglądasz... Ultras i pseudokibic to dla Ciebie to samo???
To widzę nie siedzisz w temacie kibicowania raczej... Tworzenie opraw,dopingu itd to coś złego? Bez tego szara piłka w tym kraju byłaby kompletnie beznadziejna a tak przynajmniej na trybunach się dzieje ciekawie. W mediach usłyszysz tylko o rozbitych głowach,spalonych krzesełkach itd etc Ale nikt nie wspomni o zbiórkach pieniędzy i gadżetów dla psów ze schronisk czy np naszych rodaków na Kresach a takich akcji jest multum. Media sieją propagande-Kibic jest zły i trzeba go tępić. A niestety nie do końca tak to wygląda
A skrót NS to nazwa grupy ultras tworzącej oprawy,pełna nazwa brzmi: NIEZNANI SPRAWCY

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2012, 11:27 AM
Post: #8
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
@AdamekFightPL
Nie każdy ultras to pseudokibic. Fakt, czasami zdarzają się (z całym szacunkiem) debile, którzy tak kreują ten wizerunek, ale ma to miejsce stosunkowo rzadko. Ten stereotyp wziął się chyba od telewizyjnej "propagandy", która mówi, że każdy mocniej zaangażowany kibic to chuligan, wandal i idiota. Tak nie jest. Ja sam nie angażuję się w żadną grupę ultras, ale mam dobrego znajomego, który ultrasem jest od wielu, wielu lat. I co? I nic: NIGDY nie brał udziału w bójce, NIGDY nie demolował stadionu i tak dalej. Po prostu grupa do której należy tworzy PRZEPIĘKNE czasem oprawy meczów, głośno, ale i kulturalnie dopingują swój klub i są wzorowymi kibicami.

Z takimi stereotypami, że ultras = pseudokibic trzeba walczyć.

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2012, 12:17 PM
Post: #9
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
(03-05-2012 10:03 AM)PeterManfredo napisał(a):  @AdamekFightPL
Chyba za dużo tvn-u oglądasz... Ultras i pseudokibic to dla Ciebie to samo???
To widzę nie siedzisz w temacie kibicowania raczej... Tworzenie opraw,dopingu itd to coś złego? Bez tego szara piłka w tym kraju byłaby kompletnie beznadziejna a tak przynajmniej na trybunach się dzieje ciekawie. W mediach usłyszysz tylko o rozbitych głowach,spalonych krzesełkach itd etc Ale nikt nie wspomni o zbiórkach pieniędzy i gadżetów dla psów ze schronisk czy np naszych rodaków na Kresach a takich akcji jest multum. Media sieją propagande-Kibic jest zły i trzeba go tępić. A niestety nie do końca tak to wygląda

Nic dodać, nic ująć. Ja jestem z Gdańska. Chodzę na Lechię można powiedzieć regularnie. Chyba, że mam ważne sprawy. Nigdy nie byłem na trybunie dla pikników. Zawsze idę na młyn. Nigdy nie widziałem tak jakieś bójki, boruty itp. Przekleństwa to norma, nie oszukujmy się. Jakieś pieśni obraźliwe również się zdarzają. Ostatnio był taki transparent "Kurwy i śmiecie, dlaczego dzieci bijecie?" A to wszystko na meczu z Zagłębiem, które jest sprzymierzeńcem Arki Gdynia, czyli "naszego" lokalnego rywala. Pewnie słyszeliście w TV o tej akcji napadów Arkowców na dzieci itd..
Powiem tak, nie jedyna rzecz, która mnie rusza to obraza czarnoskórych piłkarzy. Ostatnio poleciał nawet banan. Oczywiście za darmo im się nie dostaje. Po meczach nie przychodzą podziękować kibicom. Powiem szczerze, że też bym nie przychodził za takie zachowanie. Do tego gdyby w końcu się zdecydowali to i tak by zostali obrażeni i zdyskryminowani. Dla mnie masakra, bo to jedni z najlepszych graczy Lechii, która walczy o pozostanie w lidzę.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2012, 03:08 PM
Post: #10
RE: Piłka Nożna-TRYBUNY
Nie cierpię kibiców.
@PeterManfredo
Nie znam Cię ale znam takich jak Ty. Ci co robią oprawy i te inne gówna liżą dupę tym starszym którzy jeżdżą na ustawki żeby potem w razie czego się nimi wesprzeć. A Ci co zazwyczaj jeżdżą na ustawki to leszcze chociaż jest zawsze kilku dobrych zawodników. Kibice są cwaniakami i nie jestem w stanie powiedzieć o nich nic miłego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości