Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej WBSS w junior półśredniej
20-05-2019, 01:09 PM
Post: #31
RE: Turniej WBSS w junior półśredniej
Kapitalna walka Taylora z Baranczykiem. Brytyjczyk znów pokazał kapitalne umiejętności i dla mnie jego walka z Prograisem będzie najciekawszym (nie licząc walk Polaków) wydarzeniem całej drugiej serii. Co do Barańczyka to również mnie pozytywnie zaskoczył. Myślałem, że będzie bardziej bezradny z takim kotem jak Szkot, a tu ugrał te 5-6 rund. Gdyby nie nokdauny spokojnie można by podciągnąć pod remis. Ja miałem 115-111 dla Taylora z jedenastą rundą, którą spokojnie można było dodatkowo zapisać na konto Barańczyka.

Świetny pojedynek, a jeszcze świetniejszy przed nami Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2019, 07:44 PM
Post: #32
RE: Turniej WBSS w junior półśredniej
Chisora (który zawalczy z Parkerem) nie godzi się z rolą zawodnika z undercardu finałowej potyczki Taylor - Prograis w super lekkiej.
Poniżej zapis z głównej z wymiany zdań podczas konferencji, ogółem Chisora to pozytywny świr Tongue

Dereck Chisora: kto walczy w walce wieczoru?

Eddie Hearn (wskazując na Regisa Prograis): Pan siedzący obok ciebie.

Chisora: to tak nie działa. Nie po to dzięki mnie wyprzedajecie bilety w hali O2, żeby tych dwóch typów walczyło w walce wieczoru. Więc może zrobimy tak, że wystąpię w walce wieczoru albo po prostu zdejmiecie mnie z tej gali.

Eddie Hearn: okej, pogadajmy o twojej walce...

Chisora: nie, mówię poważnie, chcecie mnie wykorzystać, żeby sprzedać bilety i wciskacie na moją galę walkę wieczoru z udziałem gości, o których nikt nigdy nie słyszał. Chcecie mnie okraść, pieprzyć to. Pieprzyć trofeum Muhmmada Alego, nikogo już ono nie obchodzi. Nikogo już nie obchodzą mali goście, boks opiera się na wadze ciężkiej, więc jeżeli nie chcecie mi dać walki wieczoru na mojej gali, przed moją londyńską publicznością... To jest totalna bzdura.

Regis Prograis: ja i Taylor jesteśmy dwoma najlepszymi zawodnikami w swojej wadze.

Chisora: typie, nikogo nie obchodzisz, nie zaczynaj ze mną tego tematu. Będę walczył w walce wieczoru? Tak czy nie? Jeżeli nie, to chcę więcej pieniędzy... Adam, kto walczy w walce wieczoru, odpowiedz mi, bo za chwilę wytoczę działa.

Adam Smith (Sky Sports): ludzie będą zadowoleni, więc idźmy do przodu.

Chisora: jeżeli mamy iść do przodu, to powiedz mi, czemu nie walczę w walce wieczoru. Przykro mi, że muszę teraz o tym mówić, ale... Czuję się, jakbyście pieprzyli mnie bez wazeliny. Nie słyszeliśmy o turnieju WBSS przez pół roku, a teraz oni wskakują na naszą galę. Pieprzyć to, dajcie mi moje pieniądze.

Kalle Sauerland (Sauerland Event, WBSS): ktoś, kto pokonał na swojej drodze tutaj...

Chisora: powiedz im, żeby wyprzedali pieprzoną halę w Glasgow! Zobaczymy, czy ludzie kupią bilety.

Kalle Sauerland: pozwolisz mi robić moją robotę czy...

Chisora: spierdalaj!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2019, 07:10 PM
Post: #33
RE: Turniej WBSS w junior półśredniej
Ma poważnie ,czy tylko teatr?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości