Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Powietkin
25-04-2012, 10:21 PM
Post: #1
Adamek vs Powietkin
Co sądzicie o zorganizowaniu w Polsce,powiedzmy na Stadionie Narodowym walki Adamek vs Powietkin? Mógłby być to debiut gal Sauerlanda w Polsce,możnaby dokoptować do tego inne fajne walki na undercardzie jak Gutknecht vs Głażewski,Masternak vs Aleksiejew,Czakijew vs Licina. Jak myslicie sprzedałoby się to? Stadion zostałby zapełniony? I co sądzicie o powodzeniu ponownej transmisji walki w PPV?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-04-2012, 11:02 PM
Post: #2
RE: Adamek vs Powietkin
Według mnie bardzo dobry pomysł. Na pewno by się to sprzedało. Myślę jednak że Povetkin trochę obawiałby się pojedynku z Adamkiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-04-2012, 07:59 AM
Post: #3
RE: Adamek vs Powietkin
Walka na pewno dobrze by się sprzedała gdyby ogłosili ją walką o mistrzostwo świata wagi ciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-04-2012, 08:43 AM
Post: #4
RE: Adamek vs Powietkin
Myślę,że Sasza jeśli chodzi o PPV to nie bardzo...

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-04-2012, 12:00 PM
Post: #5
RE: Adamek vs Powietkin
@PeterManfredo

Tak jak mówiłem, gdyby ogłosili walkę Adamek vs Povetkin walką o mistrzostwo świata wagi ciężkiej widząc, że Povetkin to zawodnik o klasę słabszy od Kliczków to ta walka miała by baardzo duże powodzenie w Polsce, ale też i w Rosji,Niemczech czy nawet w USA. Przecież Kliczkowie najbardziej zarobili sobie na polakach nie dość, że walka była organizowana w Polsce to jeszcze my musieliśmy płacić za PPV... ludzie nie wykupi PPV i biletów na walkę ze względu na Kliczko tylko ze względu na Adamka i rangę tego pojedynku. I czy to będzie Kliczko czy Povetkin w Polsce walka sprzeda się tak samo dobrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-04-2012, 03:30 PM
Post: #6
RE: Adamek vs Powietkin
Ja najpierw chcę zobaczyć jak Tomasz ładnie pokonuje Chambersa. Później możemy mówić co i jak z tym, że tak jak już powiedziałem kilka razy... Dla Tomka to krok w tył i zamknięcie sobie furtki do pasa Mistrza Świata. Jedyny pas jaki Góral może zdobyć to pas WBC. Oczywiście tylko i wyłącznie jeśli V.Klitschko go wcześniej zwakuje. Pas WBA Regular ograniczy Tomka tylko do federacji WBA czyli z góry skaże się go na soczysty wpierdol od Wołodii. Nie tędy droga. Czy walka by się sprzedała? Takie ciasteczka to w polsce rzadkość. Nawet Kowalski nie interesujący się boksem i kojarzącym Adamka tylko z wiadomości, mówiących o tym że wygrał w nocy (walki w stanach) albo przegrał z Klitschką walcząc o mistrza chętnie na tę walkę pójdzie. Na początku bym powiedział że narodowy za duży i nie koniecznie będzie pełny ale za chwilę pomyślałem , że to Góral, w Polsce, na Narodowym, z Povietkinem. Nie ma szans, żeby stadion nie był pełny. Co do PPV to mówi się, że wyniki były zadowalające. Dużo ludzi oglądało walkę na RTL ( w tym ja ). Teraz by tego nie było. Mogłoby być różnie. Myślę jednak, że Polskie stacje nie przepuszczą takiej okazji.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-04-2012, 05:06 PM
Post: #7
RE: Adamek vs Powietkin
Jerome

Oczywiście,że mogliby ludzie oglądać walkę za darmo w tv,chociażby za pośrednictwem ARD,która transmituje wszystkie gale Sauerlanda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości