Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka v Toney
11-04-2012, 05:19 PM
Post: #11
RE: Szpilka v Toney
@AdamekFightPL
Chodzi mi o takie "Roger mówi, żebym poboksował 12 rund więc nie starałem się kończyć McBride'a przed czasem" albo "Wiesz, nie chciałem zbyt iść za ciosem, bo jeszcze by się okazało, że Nagy nie padnie a siły trzeba rozkładać na 10 rund".

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2012, 05:25 PM
Post: #12
RE: Szpilka v Toney
@Jerome

Co do pierwszego to Adamek nigdy czegoś takiego nie powiedział. A co to tego drugiego zdania to nie widzę w nim nic nadzwyczajnego. Tomek prawidłowo zauważył, że idąc za ciosem mogło by się to zemścić w końcowych rundach kiedy to kondycja odgrywa najważniejszą rolę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2012, 05:29 PM
Post: #13
RE: Szpilka v Toney
@AdamekFightPL
No jak to nie? Sam tego nie wymyśliłem. Poszukaj wywiady po walce z McBride'em. Idę o zakład, że mam rację. Jestem w 100% pewny.

Co do drugiego to jest to oczywiście słuszne myślenie ale pójście za ciosem oznacza obijanie do samego końca. Nie ma nietykalnych. Są tylko źle trafieni. Nagy pokazał, że można go trafić. Góral to widział. Gdyby Tomek się uparł to Nagy w pierwszych 30 sekundach 4 rundy przypomniałby sobiE tańce z 3 a za chwilę zapoznałby się z dechami. Nie mam racji?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2012, 05:47 PM
Post: #14
RE: Szpilka v Toney
@Jerome

Mówił coś w tym stylu, ale na pewno nic w stylu, ''mogłem znokautować McBride'a, ale Roger mówił żeby walczył 12 rund''
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2012, 05:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2012 06:12 PM przez Jerome.)
Post: #15
RE: Szpilka v Toney
@AdamekFightPL
Poszukam Ci, bo inaczej widzę nie uwierzysz.



http://www.youtube.com/watch?v=Zn-tcAkT8Ys
03:00

To jeden z wywiadów z tego typu wypowiedzią. Jeśli wciąż masz wątpliwości poszukam wypowiedzi bardziej zbliżonej do mojego cytatu. Tomasz powtarzał to niemal w każdym wywiadzie podsumowującym walkę. Wszyscy pytali czemu nie było KO.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2012, 06:48 PM
Post: #16
RE: Szpilka v Toney
@Jerome

Ale to nie ma nic wspólnego z nokautowaniem. Dziennikarz zapytał czy Tomek ma dostateczną moc aby uderzać cięższych od niego przeciwników a Adamek odpowiedział, że Roger poradził mu nie uderzać za wszelka cenę mocno tylko szybko i chyba na tym opiera się styl Adamka w HW na szybkości a nie na silę ciosu. Staram się patrzeć na tą wypowiedź obiektywnie i jak bym nie interpretował tego co powiedział Tomek nic nie sugeruje mi tego iż miał na myśli, że może znokautować McBride'a.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2012, 08:57 PM
Post: #17
RE: Szpilka v Toney
Adamek też zaliczył deski w walce pokroju tamtego tłuściocha od Szpilki, w mianowicie z innym tłuściochem - McBridem Big Grin
http://www.youtube.com/watch?v=l3JvM3KjoA0

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2012, 10:06 PM
Post: #18
RE: Szpilka v Toney
@Adammobp
Dokładnie. I tylko przez porządność Tomka nikt mu tego nie wypomina. Szpilka to zły chłopak więc jemu to się zalicza.

@AdamekFightPL
Co by się stało, gdyby Tomek na prawdę tak powiedział? Dlaczego nie dopuszczasz do siebie myśli, że mam racje? Dlaczego niemal wszystko co powiem na temat Górala, co mogłoby mu uniżyć od razu negujesz? Tomek nigdy nie dąży do nokautu więc połowa mojego zdania już się zgadza. A wywiad Ci znajdę, bo wkurza mnie takie "krycie". Oczywiście bez urazy Big Grin

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości