Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okolie - Chamberlain (03.02.2018)
29-01-2018, 12:32 AM
Post: #1
Okolie - Chamberlain (03.02.2018)
W tle dużej gali w Soczi i emocjonująco zapowiadającego się pojedynku Gassijew - Dorticos, odbędzie się interesujące wydarzenie w Wielkiej Brytanii, gdzie zobaczymy trzy ciekawe pojedynki dwunastorundowe.

Lawrence Okolie - Isaac Chamberlain
Chyba najbardziej oczekiwana walka na gali. Dwóch niepokonanych, młodych, utalentowanych cruiserów, którzy liczą, że w najbliższych latach zawojują zawodowe ringi. Obaj to pięściarze o innej charakterystyce. Okolie to zawodnik bardziej ofensywny, lepiej zbudowany, wyższy i chyba posiadający mocniejsze pojedyncze uderzenie. Chamberlain wydaje się być sprytniejszy i lepiej wyszkolony technicznie. Zapowiada się więc walka dwóch różnych stylów, a wskazanie faworyta nie jest wcale łatwe. Ja jednak swój typ kieruję minimalnie w stronę Chamberlaina.
Mój typ: Chamberlain na punkty

Ted Cheeseman - Carson Jones
Śledzę karierę Cheesemana od dłuższego czasu i zazwyczaj podoba mi się jego boks. Rewelacyjnie wypadł w ostatniej walce, deklasując w ringu Tony'ego Dixona. Ted nie posiada może mocnego ciosu, ale jest znakomicie wyszkolony technicznie, bije w różnych płaszczyznach z dużą intensywnością. Carson Jones to jednak duże doświadczenie i obycie w ringu, będzie trudnym sprawdzianem. Jeśli jednak Cheeseman pokaże się ze świetnej strony w tym pojedynku, będziemy mogli mówić o kolejnym dużym brytyjskim talencie.
Mój typ: Cheeseman na punkty

Reece Bellotti - Ben Jones
Belottiego znakomicie ogląda się w ringu, ale wciąż nie wiadomo, jak zaprezentuje się na wyższym poziomie. Pierwszy raz zobaczyłem go w walce z Daiem Daviesem i byłem pod dużym wrażeniem. Mocno bije, szczególnie fajnie wyglądają jego ciosy na tułów. Poza tym cechuje się dużą ruchliwością w ringu. W ostatnim pojedynku łatwo pokonał cenionego Jasona Cunninghama. Ben Jones to solidny średniak, który powinien ładnie przegrać.
Mój typ: Bellotti przed czasem

Poza tym zobaczymy kilku ciekawych brytyjskich prospektów: Joshuę Buatsiego, Paula Butlera, Nicka Webba czy Charliego Edwardsa, którzy jednak powinni odnieść łatwe zwycięstwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 04:22 PM
Post: #2
RE: Okolie - Chamberlain (03.02.2018)
Okolie wydaje mi się bardziej perspektywicznym bokserem od Chamberlaina. Jest bardzo silny fizycznie, a doskonałe warunki predestynują go prędzej lub później do wagi ciężkiej. Natomiast Chamberlaina odbieram podobnie jak trochę wcześniej Craiga Kennedy'ego, który doskonale się zapowiadał, a gładko poległ w starciu z pierwszym poważnym rywalem. Oczywiście mogę się mylić, ale obstawiam wygraną Okolie przed czasem.

W pozostałych walkach stawiam na zwycięstwa Cheesemana i Bellottiego.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2018, 09:30 PM
Post: #3
RE: Okolie - Chamberlain (03.02.2018)
2-1 Bellotii na razie, trzecia runda bardzo dobra w jego wykonaniu, szczególnie ten mocny na tułów, po którym mocno pochylił się Jones.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2018, 09:33 PM
Post: #4
RE: Okolie - Chamberlain (03.02.2018)
@kubala
Zarzucisz linka? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2018, 09:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2018 09:55 PM przez kubala1122331.)
Post: #5
RE: Okolie - Chamberlain (03.02.2018)
Jones na deskach w czwartej rundzie po lewym na tułów. Znów rewelacyjnie ogląda mi się Bellottiego.

Redd
Ja na Polsat Sport Fight oglądam

Spokojna piąta runda, minimalnie dla Bena Jonesa. Szósta potrwała jednak... 6-7 sekund. Znakomity prawy sierpowy na głowę skończył Jonesa. Znakomita jest ta wszechstronność Brytyjczyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2018, 10:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2018 10:49 PM przez kubala1122331.)
Post: #6
RE: Okolie - Chamberlain (03.02.2018)
Jednym okiem oglądam sobie Cheesemana z Jonesem, bo Durodola nic się nie stara. Świetna walka Teda, udowadnia, że nie na darmo miałem o nim dobrą opinię. Andrzej Gmitruk również go chwali. W rundach jakieś 6-2, na oko.

100-89, 2x 99-91 u sędziów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2018, 10:50 PM
Post: #7
RE: Okolie - Chamberlain (03.02.2018)
Też to oglądałem jednym okiem. Cheeseman wygrał chyba zasłużenie, ale Jones to nie była poważna przeszkoda.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2018, 10:59 PM
Post: #8
RE: Okolie - Chamberlain (03.02.2018)
Strasznie podoba mi się pomysł walki Okolie vs Chamberlain. Faworytem jest Okolie, ale liczę że śliski Chamberlain napsuje mu sporo krwi i może sprawi niespodziankę. Stawiam jednak wygraną punktową faworyta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2018, 12:19 AM
Post: #9
RE: Okolie - Chamberlain (03.02.2018)
Jak tam Okolie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2018, 12:22 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2018 12:24 AM przez kubala1122331.)
Post: #10
RE: Okolie - Chamberlain (03.02.2018)
Widziałem dwa nokdauny, więc chyba wygra, zaraz werdykt. Na twitterze piszą, że tragiczna walka. Ja nie wiem, leciało w TV, ale nawet nie rzucałem na to okiem Smile

Okolie wygrywa przez UD. Kostyra z Gmitrukiem stwierdzili, że walka z epoki kamienia łupanego Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości