Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
23-04-2018, 05:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2018 05:54 PM przez szalonyAli.)
Post: #261
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Najlepsze jest, że łotysz ma szanse
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2018, 05:53 PM
Post: #262
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Z Najmanem jak najbardziej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2018, 07:05 PM
Post: #263
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Najamn w studio tvp podczas gali Bronera, na pytanie prowadzącego czy gala narodowa jest w stanie wypełnić
cały stadion 50 tysięcy, Najman na to: Oczywiście, na dzień dzisiejszy czyli pięć tygodni przed galą mamy wykupione
ponad 13 tysięcy biletów.

Oj trzy tygodnie temu, Najman mówił po konferencji że wykupione jest 10 tysięcy, średnia można rzec że
to 3 tysiące wykupionych biletów na trzy tygodnie. Do gali zostało pięć, oj coś czuję że 20 tysięcy to będzie
góra, jeśli w ogóle Najman mówi prawdę, o tych trzynastu tysiącach, a stadion narodowy to 50 tysięcy
miejsc. Reklama tej gali też nie jest jakaś rewelacyjna, w tv już powinni wspominać o tym wydarzeniu
jakieś nowości, plakaty po sporcie na jedynce, a tu słabo, słabo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2018, 07:41 PM
Post: #264
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Może Marcin liczy, że janusze pomylą Bigisa z Briggsem? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2018, 08:07 PM
Post: #265
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
A może z zespołem Bee Gees Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2018, 08:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2018 08:40 PM przez Wit.)
Post: #266
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
(23-04-2018 04:06 PM)Wietnam napisał(a):  @Wit coś słabo proponowałeś na fejśie Tongue
Najman się nie posłuchał ludu.

Jak mawiał klasyk: "To jest dramat k..."
Teraz Najman wrzucił do rozpiski walkę jakiś gimnazjalistek (może I liceum...). Żenuje mnie ten koleś na każdym kroku. Jackiewiczowi zabiera szansę stoczenia 3 walk, potem zabiera szansę walki o pas (bo niby brak czasu antenowego), a znajduje jakieś beznadziejne walki tak jak tych dziewczyn czy ta z Bigisem.

Tak teraz patrzę, to ten Bigis miał 5 walk poza boksem (wg Sherdog) i wszystkie wygrał. Big Grin Coś czuję, że będzie zażarta walka o zwycięstwo. No chyba, że dostał zapisek w kontrakcie z premią za ... Smile Kiedyś podobno taki proceder miał miejsce na polskich galach. A może i dalej ma...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2018, 08:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2018 08:54 PM przez Wietnam.)
Post: #267
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Te licealistki będą otwierać gale, przy zerowej widowni będzie się to odbywało najpewniej.
Już mogły zawalczyć na konferencji te trzy rundy a nie zajmować miejsce innej walce np
jednej z trzech Jackiewicza, te które Najman skreślił tak jak piszesz. Z początku będą
po tej walce tych dziewczynek, walczyć jeszcze kickbokserzy, zmieszani z papa dance
i kombi. No ja pierdziele, już trzeba było zrobić wszystko z tym Binkowskim który
nadał by kolorytu swoim trashem, wystarczyło by emocji za cały ten kickboxing
i cztery inne walki gali.

Najman po prostu średnio zna się na boksie, przecież on robił już z pożegnalnej
walki Gołoty z Nicholsonem, ustawionej i pokazowej ,wielkie wydarzenie.
Teraz w studio tvp będzie opowiadać jaki to jest groźny ten Bigis z Łotwy
tak samo jak chwali Guinna że jest znany i dał tam kiedyś wyrównaną walkę
Adamkowi. Poza tym w studio weekendowej gali w NY, nie potrafił nawet dobrze
wypowiadać imion/nazwisk zawodników "Ardian Broner czy "Suellare"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2018, 09:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2018 09:12 PM przez Wit.)
Post: #268
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
(23-04-2018 08:52 PM)Wietnam napisał(a):  Poza tym w studio weekendowej gali w NY, nie potrafił nawet dobrze
wypowiadać imion/nazwisk zawodników "Ardian Broner czy "Suellare"

O pisowni już nie wspominając. Big Grin

Ej, tylko nie mówcie Najmanowi, że też Bridżis (prawie jak Briedis) wygrał te 5 walk, bo zacznie szukać "jeszcze lepszego" rywala. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2018, 11:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2018 11:34 PM przez Wietnam.)
Post: #269
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Przynajmniej Ewce Piątkowskiej którą bardzo lubię dali przeciwniczke profesjonalną, która jest w rankingach, ma jak na kobiety rekord dobry i nie pracuje w ogrodzie jak ostatnia rywalka z łapanki Brodnickiej.

Rywalką Ewy Szwedka Maria Lindberg 16-3-2 (9KO). O której słyszałem i widziałem na jednej gali.
Nie to co Pucek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2018, 12:55 AM
Post: #270
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Ja tam jestem spokojny o tę galę jednak. Panowie w sobotę w studiu tak bardzo przekonywali, że to będzie gala na zdecydowanie wyższym poziomie sportowym i emocjonalnym niż Broner - Vargas, to dlaczego mam im nie wierzyć? Blush
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości