Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
24-02-2018, 04:07 PM
Post: #71
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Kassi to grube nieporozumienie. To bokser, który żyje z przegrywania walk, więc nie będzie rzeczywistym wyzwaniem dla nikogo. A już na pewno dla Izu Ugonoha, co do którego można było jeszcze liczyć na jakąś przyszłość. Izu wraca po przerwie, więc powinien dostać rywala z niższej półki, ale nie journeymana, który podłoży się, jeśli będzie taka potrzeba. Pożądany byłby jakiś zadziorny, mocno bijący młodziak w rodzaju Nathana Gormana, Davida Allena, George'a Ariasa, a na pewno ktoś zmotywowany do walki o zwycięstwo.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2018, 05:47 PM
Post: #72
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Obecność Szpilki na gali praktycznie wypełnia Narodowy. Ale wydaje mi się, że to będzie ktoś mało rozpoznawalny. Gdybym miał wskazać kogoś z nazwiska to Marcina Siwego.
Coraz gorsze nazwiska przeciwników polskich zawodników zaczynają się przewijać. Na początek top, potem goście pokroju Moliny, a teraz Liachowicz czy Kassi. Żeby nie skończyło się na trzech Czechach z ujemnym rekordem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2018, 08:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2018 08:49 PM przez Wietnam.)
Post: #73
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Jak dla mnie gala z tymi wariantami podanymi przez Redda, i tak była by jedną z lepszych
gal ostatnio w Polsce, no może zamiast tego Kassiego, widział bym że tak napisze żargonem
Szpilki : Ałreolle za przeciwnika dla Ugonoha. Izu vs Arreola, Wach - Molina/Helenius.

No i rzeczywiście z tym Szpilką też może być coś na rzeczy, coś dużo ostatnio się z
Najmanem uprzejmościami wymieniają, pomyśleli byśćie o takim czymś kiedyś? Git
chwalący Najmana? Widocznie zwąchał kasę jaką może obracać Najman przy wymienianiu
tych wszystkich nazwisk przeciwników, i obecności Buffera. Jeśli już będzie Szpilka to
widział bym to wszystko tak:

Wach -Molina/Helenius

Izu - Arreola

Szpilka - Abell albo trylogia z Mollo. Tongue bo Abell może być jak na powrót za dużym
ryzykiem dla Ajtura.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2018, 09:45 PM
Post: #74
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Obszerny nowy wywiad z Najmanem, na temat gali i nie tylko. Nie będę tu tego wszystkiego wklejał.


http://sport.wm.pl/496966,Mazury-poznale...z57rblzm8K
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 11:03 AM
Post: #75
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Zaczynają się pojawiać propozycje niepoważne: Lachowicz, Kassi, co źle wróży. Chyba Najman popełnił błąd, nie kontraktując Heleniusa, Chisory i Kudriaszowa w odpowiednim czasie. Chisora i Helenius to bokserzy - hobbyści, dla których kasa nie jest najważniejsza i pewnie dlatego można było ich stosunkowo tanio ściągnąć na galę. Z kolei porozbijany Kudriaszow też nie żądał zbyt wiele. No, ale przecież nie będą czekać w nieskończoność aż się pan Najman zdecyduje. Pewnie znaleźli inne możliwości, a Najman został z uciekającym czasem i kiepskiej jakości journeymanami jako alternatywą.

Byłem optymistą, co do tej gali, ale już nie jestem. Para pójdzie w gwizdek, czyli w Michaela Buffera.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 01:13 PM
Post: #76
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Marcin rzucił Bermane'em Stiverne'em dla Mariusza Wacha na FB. Ja go tam pochwaliłem i uważam, że taki pojedynek zrekompensował by mało atrakcyjnego rywala Ugonoha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 04:22 PM
Post: #77
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
(25-02-2018 01:13 PM)Wit napisał(a):  Marcin rzucił Bermane'em Stiverne'em dla Mariusza Wacha na FB. Ja go tam pochwaliłem i uważam, że taki pojedynek zrekompensował by mało atrakcyjnego rywala Ugonoha.
Stiverne dla Wacha jest O.K. Jednak liczyłem na 3 dobre walki. Tymczasem czytam, że Masternak (vs Kalenga) i Jonak mają boksować u Borka. No to kto nam zostaje? Wach vs Stiverne, Ugonoh vs Kassi i emeryt Jackiewicz. Do tego być może tajemniczy "trzeci ciężki" z równie tajemniczym rywalem i kabaret Najmana z Bińkowskim. Przecież to będzie nędza nie gala. Buffer w życiu chyba nie produkował się na gorszej.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 05:42 PM
Post: #78
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Hugo nie krytykuj , krytykować będziemy po fakcie.
Nie znamy jeszcze rywali dla Polaków, Najman otwarcie
mówi że nie chcę kelnerów dla Wacha i Izu, a zawodników
z topu, znanych nazwisk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 08:19 PM
Post: #79
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Trzeba poczekać aż zostanie ogłoszona pełna karta walk. Wówczas przyjdzie czas aby chwalić lub krytykować. Dziś można jedynie spekulować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 10:18 PM
Post: #80
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Krytykować trzeba teraz, żeby organizator wiedział, kogo kibice nie chcą, a kogo chcą. Jak będzie przyklepane, wtedy żadna krytyka nic już nie zmieni.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości