Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
27-01-2018, 03:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2018 04:05 AM przez Wietnam.)
Post: #1
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Narodowa gala boksu Marcina Najmana

25 maj 2018 Stadion Narodowy, Warszawa.

Izu Ugonoh, Mariusz Wach, Ewa Piątkowska, Rafał Jackiewicz, Robert Talarek


Oficjalna strona wydarzenia na facebooku : https://m.facebook.com/Narodowa-Gala-Bok...ale2=pl_PL
[Obrazek: 26904307_182620765662220_178607161188943...e=5ADF99F8]

Mariusz Wach w walce wieczoru, Edyta Górniak na scenie, Rafał Jackiewicz w trzech starciach jednego dnia.
Wszystko w patriotycznym tonie z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Tak w skrócie
wygląda plan na galę bokserską, organizowaną przez Marcina Najmana, która ma odbyć się 25 maja 2018
roku na stadionie PGE Narodowy.

Izuagbe Ugonoh (17-1, 14 KO) poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że kolejną walkę
stoczy 25 maja podczas właśnie tej gali.

Od kiedy kibice usłyszeli o tym wydarzeniu, zastanawiano się, jak organizatorzy chcą wypełnić trybuny
Narodowego. W zeszłym roku na galę KSW, organizowaną na stołecznym obiekcie, przyszło 58 tys. widzów.
W 2011 roku starcie Adamek - Kliczko o pas mistrza świata wagi ciężkiej śledziło z trybun stadionu we
Wrocławiu 42 tys. kibiców. Ile osób pojawi się na gali, w której Marcin Najman będzie nie tylko organizatorem,
ale też zawodnikiem w ringu?

- Wynajęty jest cały stadion, a nie tylko część trybun, ponieważ liczę, że przyjdzie kilkadziesiąt tysięcy widzów.
Oferujemy nie tylko sport, ale też świetne koncerty - z wiarą mówi współwłaściciel ND Promotions. Najtańsze
bilety na przyszłoroczną galę kosztują 60 zł, najdroższe 2500 zł.

Pomysłów na walkę wieczoru nie brakuje. Najman chce, aby rywalem Wacha został Izu Ugonoh.

Mówi się też o Tysonie Furym, lub rewanżu z Jarrellem Millerem, z którym
“Wiking” przegrał w listopadzie ubiegłego roku.

Przed promotorami jeszcze sporo pracy, bo na razie zakontraktowano dwa pojedynki:

Tomas Mozny - Tomasz Sarara i Marcin Najman - Artur Bińkowski. Organizator gali wyjdzie do
ringu właśnie z olimpijczykiem z Syndey, mieszkającym na co dzień w Kanadzie, Arturem Binkowskim
który przypomniał się w Polsce walkami z Krzysztofem Zimnochem i Michałem Cieślakiem.

Intrygująco zapowiada się plan na galę Rafała Jackiewicza. Weteran ringów zarzeka się, że na Narodowym
stoczy trzy pojedynki jednego wieczoru - w boksie, kick-boxingu i MMA. Tym sposobem zakończy karierę.

- Podano mi nazwiska trzech potencjalnych przeciwniczek, wszystkie zaakceptowałam, bo to byłyby dobre
walki - mówiła Piątkowska. Najman wyjaśnił, że szczególnie zależy mu na doprowadzeniu do rewanżu
“Tygrysicy” z Ewą Brodnicką.

Widzów na trybuny mają też przyciągnąć koncerty. Oprócz Edyty Górniak wystąpią zespół Kombi i Liroy.
Patronat nad zawodami objęła minister Anna Maria Anders. Impreza ma odbyć się w patriotycznym tonie,
nawiązując do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2018, 08:27 AM
Post: #2
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Ten Kombi i Liroy to już moim zdaniem przesada. Gala bokserska, to gala bokserska, a nie bal przebierańców.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2018, 08:43 AM
Post: #3
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Na razie Najman ma już jeden poważny sukces tj. patronat pani minister. To się może przełożyć na jakąś państwową dotację do imprezy. To jest pomysł rodem z Rosji, gdzie często gale boksu organizowane są z okazji: Dnia Zwycięstwa, Dnia Lotnika, Marynarza, Partyzanta itp itd. Władza centralna lub lokalna sięga wtedy do kieszeni i wychodzi z tego gala nieporównywalna z naszymi polskimi. Nie ma w tym nic złego, bo jeżeli np. państwo polskie daje ciężkie miliony na piłkarstwo lub łyżwiarstwo, to mogłoby od czasu do czasu rzucić też trochę kasy na boks. No, ale na takiej "narodowej" imprezie Polak nie powinien walczyć z Polakiem, a już na pewno nie biały Polak z czarnym Polakiem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2018, 02:52 PM
Post: #4
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
@Wit , jak będą dobre zestawieńia np Wach vs Ugonoh to dla mnie może śpiewać
nawet behemot z nergalem na czele, to był dobry chwyt marketingowy Najmana
postawić na te występy które zachęca Januszòw do kupowania biletów tym samym
wypełnienia trybun. Po za tym te występy nie będą przecież na środku ringu Wink
tylko na podobe tych gdy do ringu wychodził Władek Kliczko, i grał przed nim jakiś
rockendrolowiec.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2018, 06:53 PM
Post: #5
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Wietnam
Akurat jakby grał Behemoth na czele z Nergalem to bym się może o bilet pokusił Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2018, 06:58 PM
Post: #6
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Może Najman to przeczyta Tongue i załatwi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2018, 10:14 PM
Post: #7
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Zimnoch rzuca narazie mma, zawalczy w maju na dużej gali,
po cichu można się domyśleć że będzie to gala Najmana.

http://www.ringpolska.pl/krzysztof-zimno...okserskiej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2018, 09:46 AM
Post: #8
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Jestem ciekaw jaka bedzie ostateczna rozpiska ale sam pomysl Najmana z tymi koncertami i mozliwymi ciekawymi walkami bokserskimi, jest trafiony w 10. Tym bardziej ze to narodowy. Moze nawet i ja sie wybiore, a dzieki koncertom pewnie zabiore tez swoja polowke ze soba, ktora na typowa gale bokserska by nie poszla, a tu kto wie... Smile Jak uda sie Najmanowi zakontraktowac Brodnicka-Piatkowska, to ide na bank Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2018, 12:30 PM
Post: #9
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Btw ostatnio Biniu wrzucił na YT vloga, jak to leży w łóżku z jointem i pyta fanów ile ma trenować na Najmana, bo na razie mu się nie chce. Nie obejrzałem całego, bardzo zrywało mu głos, ale ogólny sens oddałem.

Najman powinien mieć w rezerwie jakiegoś boksera. Takiego Sosnowskiego (chociaż ja bardzo nie chcę, żeby Albert przegrał z kimś takim, a w ogóle nie trzyma żadnego ciosu już) albo nie wiem... Letr to w sumie missmatch. Może ten Zimny, ale on raczej wypyka i znokautuje zmęczonego Najmana pod koniec.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 03:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2018 03:35 PM przez Wietnam.)
Post: #10
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Update od Najmana:

Mamy porozumienie z Dmitrijem Kudriaszowem, który jest skłonny przejść na tę walkę do wagi
ciężkiej. Mamy także wstępne porozumienie z Derekiem Chisorą. Ostatnio zgłosił się do nas obóz
Roberta Heleniusa, z którym też podjęliśmy rozmowy. Skupiamy się jednak najbardziej na walce z
Bryantem Jenningsem .


Najman on Fire!! Zaraz zawstydzi promotorów i ich imprezy na czele z "galą w nysie" Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości