Ankieta: Jak zakończy się walka?
Joshua - KO
Parker - PTS
Joshua - PTS
Parker - KO
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joshua vs Parker
30-03-2018, 04:41 PM
Post: #41
RE: Joshua vs Parker
Easy job, #teamparker Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2018, 05:38 PM
Post: #42
RE: Joshua vs Parker
W prawdzie Parker jest sam w sobie sympatyczny to nie zmienia faktu, że wielu posiadaczy jego
pasa , wielu mistrzów jest przed nim, Parker ma szansę udowodnić że może do nich dołączyć
wygrywając z Joshuą, ale to niemożliwe, to jest waga ciężka jeden ćios itp ale potrzeba cudu na
miarę wygranej Douglasa nad Żelaznym, jego poprzednie walki były statyczne, nawet gdzieś
ten jego ćios zaginął, a przecież walka z kuzynem Tysona Furego była w obronie pasa a nie dla jaj.

Kliczko po swoim pirme, był dużo większym zagrożeniem niż Parker teraz dla Joshuy
a AJ sobie poradził, teraz AJ jest "lekki" i będzie jeszcze szybszy, no chyba że Parker
wymyśli coś innego/przebojowego niż w walce mistrzowskiej z Ruizem oraz obronie z Furym.
Bo inaczej szansę stoją 80:20 AJ.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2018, 05:43 PM
Post: #43
RE: Joshua vs Parker
No dla mnie pokonanie Takama, Ruiza Jr i Hughie Fury'ego jest wystarczające, żeby nie nazywać go "papierowym mistrzem". To goście z pierwszej dwudziestki HW, a ten pierwszy pewnie nawet z pierwszej dziesiątki. Nie jest to najwybitniejszy mistrz w historii wagi ciężkiej, z Joshuą widzę jego szanse marne, ale też nie popadajmy w skrajność w drugą stronę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2018, 05:49 PM
Post: #44
RE: Joshua vs Parker
Walka z Takamem ok, ale styl wygranych z Ruizem jr oraz Furym, to nie były walki godne pojedynków
o mistrzostwo świata. Bardzo słabe. Parker jest na pograniczu papierowego Championa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2018, 06:40 PM
Post: #45
RE: Joshua vs Parker
Pewnie, że nie, ale 80% walk o pasy w boksie, nie jest ich godna. Parker to mistrz świata jakich setki w boksie, nikt wybitny, ale pięściarz prezentujący odpowiedni, wysoki poziom, który pozwolił mu na pokonanie innych zawodników na wysokim poziomie. Idąc twoim tropem trzeba by 90% posiadaczy pasa nazwać "papierowymi mistrzami". Ja nie lubię aż tak radykalnych opinii. Dla mnie papierowym mistrzem jest np. Jamie MacDonnell, który dwie walki mistrzowskie przegrał i choćby z tego powodu nie powinien być nazywany mistrzem świata. Ale na szczęście to się niedługo zmieni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2018, 07:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2018 07:39 PM przez redd.)
Post: #46
RE: Joshua vs Parker
Parker rozczarowuje. Swego czasu zapowiadał się na zawodnika ostrego jak brzytwa, ale kiedy przyszło co do czego, tak okazał się lekko stępionym scyzorykiem.

- Takam był na promocji w walce z Parkerem. Nie wiem, z czego to wynikało, ale momentami walczył bardzo pasywnie, nie dociskał zmęczonego Joe i oddawał rundy za free. Tamten Carlos był słabszy niż Carlos od Joshui, czy nawet Powietkina. Mimo to pojedynek miał remisowy charakter.
- Z Ruizem moim zdaniem nie wygrał, ale remis byłby okej. Trochę ściany pomogły, ale jak na rozsądnie prowadzonego prospekta Joseph zawiódł, tym bardziej przeciwko pięściarzowi toczącemu swoją pierwszą poważną potyczkę.
- Z Cojanu zaboksował tak, że oczy mi krwawiły.
- Z Furym wyglądał wręcz prymitywnie i jednowymiarowo, brakowało mu pomysłu na ugryzienie śliskiego rywala.

Do tej pory Parker niesamowicie ślizgał się w pojedynkach z rywalami z czołówki, żadnej nie wygrał nie pozostawiając wątpliwości. Moim zdaniem to bardzo solidny pięściarz, ale mający sporo farta.

Mam nadzieję, że się pomylę, ale AJ vs Parker, ma dla mnie taką samą range jak AJ vs Takam. Charakterny pięściarz zostanie zbity do jednej bramki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2018, 07:44 PM
Post: #47
RE: Joshua vs Parker
To wszystko prawda, dlatego też piszę, że Parker to jeden z wielu. A faktycznie, na początku kariery zapowiadał się na kogoś wyjątkowego. Mam nadzieję, że jutro pokaże się z bardzo dobrej strony, bo liczę na dobry pojedynek. Podobno miał mieć jakieś problemy z ręką, które na ten pojedynek wyleczył i ma być w pełni sił, zdrowia i formy. Oby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2018, 08:31 PM
Post: #48
RE: Joshua vs Parker
Pięściarscy eksperci i ludzie świata boksu, wśród których ankietę przeprowadził magazyn The Ring,
nie dają szans Josephowi Parkerowi (24-0, 18 KO) w jutrzejszej walce o trzy pasy wagi ciężkiej z
Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO).

Z 24 przepytanych osób tylko jedna wytypowała wygraną Parkera. Spośród pozostałych
23 stawiających na Joshuę aż 16 spodziewa się zwycięstwa Brytyjczyka przez nokaut.

AJ jest także zdecydowanym faworytem bukmacherów. Za każdych postawionych 10 funtów w
przypadku wiktorii Parkera otrzymać można aż 55. Kurs na Joshuę to tylko 1,2.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2018, 08:35 PM
Post: #49
RE: Joshua vs Parker
A u nas Sulęcki, Szpilka, Wach i Izu wskazują zgodnie na Parkera Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2018, 09:39 PM
Post: #50
RE: Joshua vs Parker
To bardziej ze sympatią, szczególnie Izu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości