Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gala w Morogoro 01.04.2018
01-04-2018, 02:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2018 03:00 PM przez Hugo.)
Post: #1
Gala w Morogoro 01.04.2018
To z pewnością jedna z najciekawszych gal boksu w bieżącym roku. Nie mogę już się jej doczekać.

Twaha Kiduku vs Chimwemwe Chiotcha - super półśrednia o pas East & Central African Professional Boxing Federation
Walka główna gali na pewno będzie niebywale emocjonująca. Kiduku pozornie jest faworytem, bo walczy u siebie i ma wyższy procent nokautów, a także walkę z Przemysławem Runowskim w Radomiu. Jednak jego rywal z Malawi to bardzo doświadczony pięściarz, który Alicka Mwendę pokonał 3 razy pod rząd, a wygrał też z Juma Jackiem (być może brat Badou Jacka). Na pewno tanio skóry nie sprzeda.
Allan Kamote vs Baina Mazola - piórkowa
Kamote to bywalec światowych ringów, który występował m.in w Moskwie, Niemczech i w Tajlandii. Jednak młody Mazola opromieniony jest niedawnym zwycięstwem nad Mohamedem Kashinde, a w dorobku ma jeszcze wygrane już w 1 rundach walki z Money Patrickiem (pewnie spowinowacony z Money Mayweatherem) i Jumą Allym (podobno daleki krewny Muhammada Alego). Dla mnie będzie faworytem.
Deo Njiku vs Epson Jovin - lekka
Njiku nosi przydomek Hammer dobrze oddający jego sposób boksowania. Pięciu pierwszych rywali znokautował tak nagle i niespodziewanie, że nawet nie wiadomo, w których rundach to było. Ma za sobą występ na Filipinach. W Morogoro będzie u siebie w domu. Młodszy o 2 lata Jovin też pochodzi z Morogoro, choć mieszka od pewnego czasu w stolicy. W swej ostatniej walce zremisował na wyjeździe w Malawi z Wilsonem Masambą, co dobitnie dowodzi jego wysokiej klasy. Mój typ to Njiku przez KO w rundzie ?
Seba Temba vs Nasibu Tsafiri - super półśrednia
Pojedynek 2 prospektów z Morogoro o podobnych bilansach obfitujących w remisy. Teraz też z dużym prawdopodobieństwem można obstawić remis.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2018, 09:06 AM
Post: #2
RE: Gala w Morogoro 01.04.2018
Gdyby ktoś pomyślał, że zacząłem coś wciągać nosem, to śpieszę zapewnić, że jeszcze nie. Powyższy tekst został napisany w związku z wczorajszą datą. A wyników gali w Morogoro nie ma i nie wiadomo, kiedy będą.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2018, 02:04 PM
Post: #3
RE: Gala w Morogoro 01.04.2018
XD przyznam ze sie nabralem. Wszystkie Twoje posty o bokserach ktorych nie znam z gal na koncu swiata łykam bez pytań Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2018, 06:02 PM
Post: #4
RE: Gala w Morogoro 01.04.2018
A ja się nie nabrałem! Zobaczyłem nazwisko Twaha Kiduku, skojarzyłem z rywalem Runowskiego, i już wiedziałem, że tu coś nie gra!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości