Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Wangek na punkty 20.00% 1 20.00%
Wangek przed czasem 0% 0 0%
Estrada na punkty 80.00% 4 80.00%
Estrada przed czasem 0% 0 0%
Będzie remis 0% 0 0%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Superfly 2 (24.02.18)
04-12-2017, 02:45 PM
Post: #1
Superfly 2 (24.02.18)
Druga odsłona bardzo udanej gali skupiającej się na zawodnikach najlżejszych kategorii wagowych odbędzie się 24 lutego w Los Angeles.

W walce wieczoru Wangek/Rungvisai zmierzy się z Estradą.

Estrada jedyną porażkę poniósł dawno temu z rąk Gonzaleza. Wangek dwukrotnie Gonzaleza pokonał. A sam Estrada pokonał na superfly1 Cuadrasa z którym wygrał Gonzalez. Wybijania się wzajemnie czas dalszy.

Dla mnie faworytem jest Estrada, który po tym zwycięstwie poważnie może zapukać do top15 p4p.

O innych walkach nie wiemy za wiele, ale mówi się o powrocie Gonzaleza, a także pojedynkach Inoue, Cuadrasa i Yafaia.

Dobrze by było, żeby Inoue w końcu dostał jakiś konkret bo gala zacna i towarzystwo świetne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2017, 05:53 PM
Post: #2
RE: Superfly 2 (24.02.18)
(04-12-2017 02:45 PM)Gogolius napisał(a):  Dobrze by było, żeby Inoue w końcu dostał jakiś konkret bo gala zacna i towarzystwo świetne.
Inoue przechodzi sam siebie, a przy okazji Wildera, Szumenowa, Gullermo Jonesa i innych mistrzów z przeszłości broniących pasa z absolutnymi leszczami. Jego kolejnym rywalem do pasa WBO bronionego 30 grudnia w Jokohamie ma być Yoan Boyeaux ksywa Yo Boy (a może Ye BaySmile). Niepokonany Francuz to światowa gwiazda boksu znana na ringach Argentyny, Brazylii, Węgier, Słowacji, Chorwacji, Serbii i Maroka. Ostatnimi rywalami tego światowej sławy pięściarza byli Misziko Szubitidze (Nr 367 Boxreca w koguciej), Nikoloz Kokaszwili (Nr 571 w piórkowej) i Milan Savić (Nr 735 w koguciej).

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2018, 06:29 PM
Post: #3
RE: Superfly 2 (24.02.18)
Uporządkujmy. Gala będzie obejmować m.in. następujące walki:

Wisaksil Wangek vs Juan Francisco Estrada - super musza o pas WBC
Wisaksil to dwukrotny pograomca Romana Gonzaleza, z którym Estrada przegrał w 2012 dwie kategorie niżej. Potem Meksykanin notował już tylko zwycięstwa. Myślę, że Taj jest bardziej naturalnym super muszym i to przechyli szalę zwycięstwa na jego korzyść.
Donnie Nietes vs Juan Carlos Reveco - musza o pas IBF
Nietes to bokser rutynowany, bardzo solidny, chociaż raczej mało błyskotliwy. Reveco na pewno będzie stroną atakującą, ale chyba nie przełamie Filipińczyka. Mój typ to Nietes na na punkty.
Brian Viloria vs Artem Dalekian - musza o wakujący pas WBA
Walka o schedę po Kazuto Ioce, który wybrał pożycie małżeńskie zamiast boksu. Viloria najlepsze lata ma za sobą. Ormianin urodzony w Azerbejdżanie i reprezentujący Ukrainę wręcz przeciwnie. Sadzę, że wygra przed czasem.
Carlos Cuadras vs McWilliams Arroyo - super musza o pas WBC Silver
Obydwaj przegrali 2 z 3 ostatnich walk, ale lepsze wrażenie zostawił Cuadras. Arroyo wraca po długiej przerwie. Cuadras na punkty.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2018, 03:06 AM
Post: #4
RE: Superfly 2 (24.02.18)
Dużo słabsza karta niż podczas Superfly 1, ale chyba o lepszej nie mogło być mowy.
Kapitalna walka wieczoru. Jeśli Wangek pokona Estradę będzie musiał znalezć się w TOP5 rankingu P4P. Dla mnie jednak faworytem nie jest. Estrada pokazał kapitalne umiejętności z Cuadrasem (dla mnie jedna z walk zeszłego roku) i jakoś cenię to wyżej niż dotychczasowe osiągnięcia Wangeka. Będzie to jednak świetne zestawienie, które trzeba zobaczyć.

Nietes i Cuadras to raczej formalności. Walka Vilorii z Dalakianem to dla mnie duża niewiadoma, ale nie znając dobrze Ukraińca i patrząc na jego bilans, skłaniałbym się ku opinii @Hugo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 03:48 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2018 04:16 AM przez kubala1122331.)
Post: #5
RE: Superfly 2 (24.02.18)
Artem Dalakian pokonał wysoko na punkty Briana Villorię, niestety, nigdzie nie była ta walka transmitowana... Zaczynają Nietes i Reveco.

Nietes w siódmej rundzie znokautował Reveco. Świetny występ, nie oddał żadnej rundy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 04:24 AM
Post: #6
RE: Superfly 2 (24.02.18)
Ja miałem pierwszą rundę dla Reveco, ale potem Nietes systematycznie rozbił Argentyńczyka. Doskonały występ króla wagi muszej. Powinien teraz zmierzyć się z Daigo Higą.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 04:56 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2018 05:11 AM przez kubala1122331.)
Post: #7
RE: Superfly 2 (24.02.18)
Arroyo na razie niezle sobie radzi z Cuadrasem. Myślałem, że będzie gładka wygrana Meksykanina, a tu na razie równo. Ja mam 4-3 Arroyo.

Przespał trochę końcowkę Arroyo, szkoda. Ja mam remis, ale pewnie werdykt pójdzie na korzyść Cuadrasa.

A jednak! Fajnie, że sędziowie dali zwycięstwo Arroyo, bardziej podobał mi się w tej walce. Tak Pindera mowi, że remis to mały skandal (a ja tak wypunktowałem), patrzę na Twittera a tam Dan Rafael 98-92 dla Cuadrasa Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 05:13 AM
Post: #8
RE: Superfly 2 (24.02.18)
Niespodziewane, ale zasłużone zwycięstwo Arroyo. Punktowałem 97:93 dla niego.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 05:42 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2018 06:18 AM przez kubala1122331.)
Post: #9
RE: Superfly 2 (24.02.18)
Mocno chaotyczna walka na razie, spodziewałem się czegoś lepszego po tych panach. Na razie mam 2:2.

Rośnie przewaga Wangeka. Tłamsi fizycznie Estradę, duża przewaga. 4-2Wangek

Wangek wygrywa przez MD, od tej 5-6 rundy świetna walka. Myślę, że Taj wygrał zasłużenie, ale na pewno nie dominował tak, jak sugerował komentujący Janusz Pindera. Jakby w ogóle nie zauważał kontr Estrady w niektórych rundach. Miałem 115-113 dla Wangeka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 09:46 AM
Post: #10
RE: Superfly 2 (24.02.18)
Walka niezwykle wyrównana, a kilka rund mogło iść w jedną lub drugą stronę. Wypunktowałem 115:114 dla Taja.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości