Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Dorticos na punkty 0% 0 0%
Dorticos przed czasem 9.09% 1 9.09%
Gassiev na punkty 27.27% 3 27.27%
Gassiev przed czasem 54.55% 6 54.55%
walka nierozstrzygnięta 9.09% 1 9.09%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gassiev - Dorticos (3.02.18)
27-11-2017, 02:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2018 11:57 AM przez Gogolius.)
Post: #1
Gassiev - Dorticos (3.02.18)
Murat Gasijew (25-0, 18 KO) oraz Yunier Dorticos (22-0, 21 KO) zmierzą się w pierwszym półfinale turnieju WBSS w wadze cruiser. Zwycięzca w maju zaboksuje z wygranym pary Usyk-Briedis.

Gasiev w ćwierćfinale pokonał przed czasem Krzysztofa Włodarczyka, natomiast Dorticos był lepszy od Kudriaszowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2017, 05:11 PM
Post: #2
RE: Gassiev - Dorticos (20.01.18)
Ten półfinał też jest świetny. Moim delikatnym faworytem jednak Gassijew choć Dorticos wygląda na pewnego siebie i świetnie przygotowanego. Na ten pojedynek czekam równie mocno co na drugi półfinał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2018, 11:23 PM
Post: #3
RE: Gassiev - Dorticos (20.01.18)
Gassijew będzie walczył "u siebie". Z Soczi jest niedaleko do jego rodzinnej Osetii i na pewno dużą część publiki będą stanowili jego fanatyczni kibice. Walka będzie pod dużą presją na jego zwycięstwo, co powinno mu pomóc, ale może też zaszkodzić. Myślę, że szansą Dorticosa jest ustrzelenie rywala jakimś pojedynczym potężnym, a jednocześnie precyzyjnym ciosem. Natomiast w przypadku długotrwałej wymiany górę weźmie raczej Gassijew, który wygląda na silniejszego fizycznie. Na punkty też ma większe szanse. W sumie jest dla mnie faworytem, choć żadnego rozstrzygnięcia nie można wykluczyć.

UNDERCARD
Maksim Własow vs Gusmyr Perdomo - cruiser
Pojedynek rezerwowych. Własow ma bardzo dobrą passę i jest dużym faworytem. Jednak wenezuelski journeyman to twardziel, a niepewna szczęka Własowa daje mu cień szansy na wygraną.
Roman Andriejew vs Craig Evans - lekka
Mocno bijący, niepokonany Andriejew będzie faworytem w pojedynku z raczej średnim Walijczykiem.
Wage Saruchanian vs Hurricane Futa - lekka
Ciekawe zestawienie. Ormianin w barwach Rosji niedawno szybko zwyciężył bardzo solidnego Slimaniego z Tunezji. Japończyka nigdy nie widziałem, ale patrząc na jego bilans, jest bokserem kompletnie nieprzewidywalnym. Po cichu liczę na jego zwycięstwo.
Fiodor Czudinow vs Bobby Gunn Jr - super średnia
Możliwości Czudinowa są ogólnie znane i dość duże. Chyba otrząsnął się już po nokaucie z rąk Grovesa i niedawno pewnie pokonał Ryana Forda. 21-letni syn Bobby'ego Gunna (tego, co walczył z Adamkiem) to wielka niewiadoma. Jego nieprzeciętnym talentem zachwycał się Roger Bloodworth. Jakoś nie bardzo w to wierzę. Obstawiam wygraną Czudinowa przed czasem.
Michaił Ałojan vs Alexander Espinoza - kogucia
Ałojan jest bardzo utytułowany na amatorskich ringach, ale na zawodowstwie na razie nie błyszczy. Jego rywal z Nikaragui wygląda na twardziela, który tanio skóry nie sprzeda. Wygra Ałojan, ale raczej na punkty po wyrównanej walce.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2018, 11:16 AM
Post: #4
RE: Gassiev - Dorticos (20.01.18)
Kiedy ta walka? Bo w temacie jest błąd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2018, 11:57 AM
Post: #5
RE: Gassiev - Dorticos (3.02.18)
3.02, dzięki za zwrócenie uwagi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2018, 07:15 PM
Post: #6
RE: Gassiev - Dorticos (3.02.18)
Ale się porobiło. Własow został bez rywala, a pojedynek dla niego ważny, bo mogący skutkować title shotem. Spora kasa do zgarnięcia dla kogoś, kto zgodzi się wystąpić w roli późnego zastępstwa. W grudniu 2016 w analogicznej sytuacji dla Powietkina Rosjanie zgarnęli Duhaupasa prosto z jakiejś siłowni w trampkach do joggingu i przywieźli awionetką do Jekaterynburga, po drodze załatwiając mu jeszcze obywatelstwo Monako, żeby mógł zarobić kasę bez płacenia podatków. Ciekawe, na co są gotowi teraz. Na miejscu Masternaka przynajmniej zapytałbym, ile dają.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2018, 11:31 AM
Post: #7
RE: Gassiev - Dorticos (3.02.18)
Teraz pojawiła się wersja, że Własow będzie walczył z Durodolą. To tłumaczyłoby wypadnięcie pojedynku Gevor - Durodola z gali w Rydze. Wygląda na to, że Rosjanie przekupili Durodolę i sprzątnęli go Sauerlandowi sprzed nosa. Miał posłużyć wypromowaniu Gevora, a posłuży wypromowaniu Własowa. Chyba, że sprawi niespodziankę i znokautuje Rosjanina. Tak, czy owak gala wzbogaca się o ciekawe zestawienie.

Mam nadzieję, że to już wersja ostateczna i więcej zmian nie będzie. Chyba, że Masternak za Durodolę, co byłoby pożądane.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2018, 04:51 PM
Post: #8
RE: Gassiev - Dorticos (3.02.18)
Dlaczego nie mogę zagłosować w ankiecie, nie ma odpowiedniej rubryki tylko już
same wyniki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2018, 05:14 PM
Post: #9
RE: Gassiev - Dorticos (3.02.18)
Bo jest Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.

(29-01-2018 04:51 PM)Wietnam napisał(a):  Dlaczego nie mogę zagłosować w ankiecie, nie ma odpowiedniej rubryki tylko już
same wyniki.
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2018, 05:25 PM
Post: #10
RE: Gassiev - Dorticos (3.02.18)
No to ja wiem, w zamkniętej też można oddać swój głos, tylko nie widać który user głosował,
a ja nie mogę w ogóle zagłosować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości