Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuźmin vs Mansour
27-11-2017, 07:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2017 07:43 PM przez Hugo.)
Post: #21
RE: Kuźmin vs Mansour
W Rosji jednak nie robią tak chamskich numerów, jak np. w USA (Dirrell - Uzcategui). Sprawa z nokautem była dyskusyjna, ale dali zwycięstwo lepszemu bokserowi, chociaż przyjezdnemu. Walka Chegaj - Trietiakow znakomita.

Teraz występ Jegorowa (z Kniaziewem). To moim zdaniem największy talent na dzisiejszej gali.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2017, 07:44 PM
Post: #22
RE: Kuźmin vs Mansour
Sam Trietiakow chyba spodziewał się dyskwalifikacji Chegaja Tongue Bardzo fajna walka, ale jednak wygrana Ukraińca nie podlegało żadnej dyskusji od 2-3 rundy. Duża różnica między nimi, przede wszystkim, jeśli chodzi o siłę. Ciosy Chegaja robiły wrażenie na Rosjaninie, w drugą stronę raczej nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2017, 08:01 PM
Post: #23
RE: Kuźmin vs Mansour
Duży sukces Jegorowa, biorąc pod uwagę, że Usyk wygrał z Kniaziewem w 8 rundzie ( a nikomu innemu nie udało się wygrać z nim przed czasem). Dla mnie Jegorow to taka lepsza (przede wszystkim technicznie) wersja Kudriaszowa.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2017, 08:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2017 08:14 PM przez kubala1122331.)
Post: #24
RE: Kuźmin vs Mansour
Ale nad obroną powinien trochę popracować, bo Kniaziew nie ma zbyt szybkich rąk, ale zdołał kilka mocnych ciosów wsadzić. Mimo wszystko Jegorow chyba najbardziej pozytywnie na razie z Rosjan na tej gali.

Siłłach znokautowany w 1. rundzie, wow, nie spodziewałem się. Aleź silny jest Papin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2017, 08:17 PM
Post: #25
RE: Kuźmin vs Mansour
Wyszedłem do kibla, potem zapaliłem papierosa i nie widziałem. Jak w walkach Gołoty.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2017, 08:30 PM
Post: #26
RE: Kuźmin vs Mansour
Dlatego czasami pozwalam sobie zapalić tylko przy otwartym oknie przed laptopem Tongue

Dobry poczatek Siłłacha, Papin napierał, ale ten dobrze kłuł prostymi. W końcu jednak złapał go lewym sierpowym. Wydawało się, że nie jest to nokautujący cios, ale Siłłach wyraźnie się zachwiał. Potem Papin zepchnął go do narożnika, wsadził kilka mocnych sierpowych, sędzia zagapił się, za późno przerwał walkę i Ukrainiec padł nieprzytomny na deski.

W sumie niewiadomo czy Papin taki silny, czy Siłłach taki szklany. Mimo wszystko, pstryczek w nos dla Masternaka, że nie potrafił go znokautować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2017, 08:34 PM
Post: #27
RE: Kuźmin vs Mansour
Pewnie jedno i drugie. Papin ma czym uderzyć, o czym świadczy jego bilans. Z drugiej strony nie od dziś wiadomo, że Siłłach ma szklankę, chociaż w poprzednich walkach dzięki uważnej obronie nie dał się czysto trafić.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2017, 08:37 PM
Post: #28
RE: Kuźmin vs Mansour
Masternak walczy na śmierć i życie z rozbitym Siłahem, a tu Papin go kasuje w 2 minuty. Jezu, ale polski boks to jest dno.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2017, 08:40 PM
Post: #29
RE: Kuźmin vs Mansour
Krychu
Siłłach to chyba od poczatku kariery był "rozbity" Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2017, 08:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2017 08:45 PM przez KrychuTMT.)
Post: #30
RE: Kuźmin vs Mansour
@Kuba
Haha można tak powiedzieć, zawsze był szklany.

Jednak rosyjskie gale nie wzbudzają żadnego zainteresowania na twitterze. Nikt spoza Polski i Rosji tego nie ogląda, ignoranci. Big Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości