Ankieta: Jak zakończy się walka?
Adamek na punkty
Kassi przez nokaut
Adamek przez nokaut
Kassi na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Kassi
19-11-2017, 02:39 PM
Post: #51
RE: Adamek vs Kassi
Ja miałem 4-1 dla Adamka, ale rundy przed niego
wygrywane minimalnie, ciosy na korpus decydowały.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2017, 02:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2017 02:51 PM przez KrychuTMT.)
Post: #52
RE: Adamek vs Kassi
Jakie to jest żałosne, że letni 40 Tomasz z New Jersey jest najlepszym polskim zawodnikiem XD. Balski dał sobie złamać szczękę, gubił dystans, wpadał bez ciosów w 37 latka który boks traktuje jako hobby ( 12 walk w 10 lat XD). Wierzbicki przegrywa z bumowatym Żeromińskim, sędziowie dali mu werdykt. Jednak tak jak podejrzewałem, ten gość to tylko hype job. Taki Sweetpea z aliexpress, ja pierdole typ zachodzi rywala, w chuj miejsca na prawy sierpowy, a on dalej skacze bez celu XDDD. Jego praca nóg jest nieefektywna, zapraszamy do Dancing With The Stars kurwa. Jaki to tam jeszcze bumy walczyły... Parzęczewski prosty jak cep, ale chociaż demoluje mistrzów afrykańskich wiosek więc nie ma co się dopierdolić, 100 razy wole takiego cepa niż bezpłciowego kontrboksera jak Wierzbicki, który nawet ssie w swoim docelowym stylu. Kurwa Leśniak vs Młodziński xDDDD, tłucze się dwóch mężczyzn o posturze gimnazjalisty, trafiają tymi swoimi "bombami " i ..... NIC ! Chuj z takim "wojnami", bliżej im do bitwy na poduszki XD. Takie walki to mogę sobie pod monopolem w piątek wieczorem obejrzeć, tam chociaż jakieś nokauty się zdarzają XD. Rzadkosz vs Gromadzki xDDDD, kurwa to spuszczanko nad "kombinacją" pacnięć na rękawice Gromadzkiego który wzrokiem szukał bulti z tlenem. XDDD Ładny bodyshot, ale kurwa Gromadzki był tak wypompowany, że on by zszedł na zawał w tym ringu. XD Ja nie wiem jak oni kurwa trenują, nawet nie chcę wiedzieć bo to musi być jakaś parodia. Dramatyczny poziom, Tomasz musi boksować do 100 albo boks w POlsce padnie. XD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2017, 01:55 PM
Post: #53
RE: Adamek vs Kassi
Z jednej strony poziom sportowy, ale z drugiej ciągnie w górę też obszar komercyjny.
Galę obejrzało aż 250 tysięcy ludzi plus 150 tysięcy powtórkę w niedzielę rano.
Biorąc pod uwagę, że dla przeciętnego widza na gali był Adamek i totalne no-name'y (szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy jakikolwiek inny bokser był przez kogokolwiek kojarzony, może Banks przez wzgląd na nazwisko identyczne do byłego rywala Adamka) to jest to świetny wynik.
To tylko pokazuje jak Tomek ciągnie ten sport w Polsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2017, 08:51 AM
Post: #54
RE: Adamek vs Kassi
Czy wiecie gdzie mogę dzisiaj obejrzeć tą gale w necie? Ściągnąć albo coś? W pracy byłem i przegapiłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2017, 09:50 AM
Post: #55
RE: Adamek vs Kassi
Mozliwe ze na stronie polsatu sport beda walki do obejrzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2017, 09:58 AM
Post: #56
RE: Adamek vs Kassi
Tylko skróty są, a to mnie nie urządza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2017, 11:40 AM
Post: #57
RE: Adamek vs Kassi
Dobrego oglądania Smile
https://www.ipla.tv/Sport/127333-Boks/50...-2017#/r-5
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2017, 05:00 PM
Post: #58
RE: Adamek vs Kassi
(21-11-2017 11:40 AM)kubala1122331 napisał(a):  Dobrego oglądania Smile
https://www.ipla.tv/Sport/127333-Boks/50...-2017#/r-5

Dziękuje. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2017, 10:03 AM
Post: #59
RE: Adamek vs Kassi
Dopiero dzisiaj w nocy obejrzałem to marne widowisko. Największe wrażenie zrobiły na mnie "pancerne spodenki" Adamka. Nie dość, że kończące się dobrych 5 cm powyżej pasa, to jeszcze odstające od ciała w swych górnych partiach. Ten wynalazek praktycznie zabezpieczał Adamka zarówno przed ciosami w splot słoneczny, jak i na wątrobę, co dawało mu duży handicap w stosunku do przeciwnika. Na żadnym porządnym ringu nie pozwoliliby mu w czymś takim boksować. Takie rzeczy tylko u Borka.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2017, 10:37 AM
Post: #60
RE: Adamek vs Kassi
(26-11-2017 10:03 AM)Hugo napisał(a):  Dopiero dzisiaj w nocy obejrzałem to marne widowisko. Największe wrażenie zrobiły na mnie "pancerne spodenki" Adamka. Nie dość, że kończące się dobrych 5 cm powyżej pasa, to jeszcze odstające od ciała w swych górnych partiach. Ten wynalazek praktycznie zabezpieczał Adamka zarówno przed ciosami w splot słoneczny, jak i na wątrobę, co dawało mu duży handicap w stosunku do przeciwnika. Na żadnym porządnym ringu nie pozwoliliby mu w czymś takim boksować. Takie rzeczy tylko u Borka.

Chyba wyciągnięto wnioski z walki z Moliną, gdzie ciosy na korpus Amerykanina zrobiły miejsce pod mocny prawy na górę. Nie podoba mi się takie cwaniakowanie, tak samo jak kombinowanie przy doborze rękawic w innych pojedynkach w Polsce. Jeśli uda się Borkowi załatwić Góralowi dużą walkę za granicą, takie spodenki nie przejdą.

Trochę wstyd, że takie zbrojenia zastosowano i to w potyczce przeciwko journeymanowi (choć bardzo solidnemu) Blush
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości